Radoznalost

Za ovog me interesuje samo sadasnjost i buducnost..Ako krenes da kopas po necijoj proslosti moras biti spremna da prihvatis i ono sto ti se nece svideti a ni prijati,ako ti je stalo do te osobe.Neko proslost poistovecuje sa pandorinom kutijom koju je najpametnije ne otvarati..
 
Koliko vas interesuje proslost vaseg partnera?
Zelite li da je saznate i sta se dogadja kada vam ne prija ono sto cujete?

Nisam se nikad opterecivala time....valjda sto smo se mladi uzeli.....misliiim koju proslost je mogao da ima....cula sam imao je "devojCice".....ali nikad nista sto bi me brinulo za nasu buducnost....a on je voleo sve da zna....a ne zna sve.....misliiim,nema tu nista nesto intrigantno....vec eto to "nesto" cuvam kao moje i samo moje......:)
 
Koliko vas interesuje proslost vaseg partnera?
Zelite li da je saznate i sta se dogadja kada vam ne prija ono sto cujete?

Ne interesuju me prosle veze..narocito detalji o pojedinim osobama..obicno mi se ne svide te prosle ljubavi a ako cujem neke ruzne stvari padne u mojim ocima..ako nema kriterijume i ne bira ne bih ostao s takvom devojkom.
 
Ne interesuju me prosle veze..narocito detalji o pojedinim osobama..obicno mi se ne svide te prosle ljubavi a ako cujem neke ruzne stvari padne u mojim ocima..ako nema kriterijume i ne bira ne bih ostao s takvom devojkom.

Ja sve sto cujem prihvatam s velikom rezervom,uopste....malo vise vjerujem u svoj sud....zasto mislis da taj neko bolje zna od tebe.....ne razumem....kad se voli onda se voli....
 
Ja sve sto cujem prihvatam s velikom rezervom,uopste....malo vise vjerujem u svoj sud....zasto mislis da taj neko bolje zna od tebe.....ne razumem....kad se voli onda se voli....
Slazem se..postoje osobe koje dozive katarzu..zasto bi ih osudili ili ne prihvatili..postoje one koje se same ne bi secale nekih stvari iz svoje proslosti..opet postoje i one koje se kaju za mnogo toga...meni ustvari smeta kada osoba nema bas nista u svojoj proslosti..kojima je proslost ravna linija..sta su takve osobe radile..?
 
Slazem se..postoje osobe koje dozive katarzu..zasto bi ih osudili ili ne prihvatili..postoje one koje se same ne bi secale nekih stvari iz svoje proslosti..opet postoje i one koje se kaju za mnogo toga...meni ustvari smeta kada osoba nema bas nista u svojoj proslosti..kojima je proslost ravna linija..sta su takve osobe radile..?

Tacno.....upravo vise bi me brinula prazna proslost....:ok:
 
Ja sve sto cujem prihvatam s velikom rezervom,uopste....malo vise vjerujem u svoj sud....zasto mislis da taj neko bolje zna od tebe.....ne razumem....kad se voli onda se voli....

Mislis nesto o osobi sa kojom pocnem vezu?cujem nesto od trece osobe koju poznajem duze vreme i koja poznaje pomenutu devojku..sama devojka mi kaze i oseti se da vuce traume..cisto pricam o povrsnim pocecima veze..sve se to iskristalise pre nego postane ozbiljno
 
Mislis nesto o osobi sa kojom pocnem vezu?cujem nesto od trece osobe koju poznajem duze vreme i koja poznaje pomenutu devojku..sama devojka mi kaze i oseti se da vuce traume..cisto pricam o povrsnim pocecima veze..sve se to iskristalise pre nego postane ozbiljno

Ja partnera imam ...a imala sam svoje misljenje i tad nekad kad smo se upoznali...mislim i nekad :mrgreen:... pre njega,svidi mi se neko i imala sam svoje misljenje....nismo se razisli zbog prica drugih,vec nije nam islo....nije bilo ljubavi....
 
partner je znachi machor ako je ko zhiv.... :lol:

istockphoto_3080596_curiosity_killed_the_cat.jpg

Curiosity killed tha cat
 
Ja partnera imam ...a imala sam svoje misljenje i tad nekad kad smo se upoznali...mislim i nekad :mrgreen:... pre njega,svidi mi se neko i imala sam svoje misljenje....nismo se razisli zbog prica drugih,vec nije nam islo....nije bilo ljubavi....

I ja imam misljenje o svakom..i normalno da se ne razilazim sa devojkama zbog misljenja drugih:think:
 
mene je zanimala i pitala sam i saznala i nije me ubilo :) ali to bese davno davno davno... ne znam da li bih sada prvo pitala tako otvoreno, a onda i prihvatila info tako lako...

cini mi se da vise muskarci ne zele da znaju cak i kad pitaju...
 
ne znam na kakvu proslost mislis...ako su u pitanju bivse zenske, uopste se ne zamaram s tim...pa nije rodjen pod staklenim zvonom...Kad pricam o proslosti sa njim smejemo se dogadjajima koji su zaista smesni i slusam isto tako i o onome sto je bilo tuzno...naravno da treba pricati i o tome sta je bilo...A o nekim ljubavnim iletima i ponasanjima...koga je to briga...pa nisi ni ti bila bas sigurno svetica jel da?
 
Koliko vas interesuje proslost vaseg partnera?
Zelite li da je saznate i sta se dogadja kada vam ne prija ono sto cujete?

Interesuje me u poslovnom smislu, u odnosu sa familijom i ono kao koja mu je najduza veza i zasto ste prekinuli i naravno uvek pitam za broj koji me zanima kao sa koliko je njih bio ali ne mora tacan broj nego OD - DO :-)
 
Мислим да су по том питању више радознали мушкарци. Никад нисам питала типа "а ти, колико си имао риба":mrgreen:
 
Šta ima da mi prija ili ne prija?
Njegova prošlost ga je učinila onakvim kakav danas jeste... I ako ga volim takvog, onda volim i njegovu prošlost.
Interesuje me, ali ne pritiskam.

Отприлике исто овако.
Ако ме неко интерсује, интересује ме цео, све његово. Волим да слушам приче о његовом детињству, одрастању, пубертету, догађаје из школских дана, о првим љубавима, бившим везама....
Ја немам шта да кријем и рачунам да ступам у везу са човеком који нема разлога да нешто крије од мене...
Не знам шта ми то ''не би пријало'' да чујем... Не би ми пријало да чујем да се фиксао, рецимо...или да је крао, силовао, убио...:roll:

Нисам од оних који имају потребу да ''саслушавају'' и да захтевају информације...до приче обично дође спонтано, обично причам све о себи и волим да чујем све о њему да бих га боље упознала.
 
E, najzad da nemam odgovor na neko pitanjeee. :cool:
Za prvog sam se udala jako mlada, poznavali smo se još od 14-te, pa i nije bilo nečega što nisam znala. :)
O drugom sam saznala sve najgore pre nego što sam ga upoznala, a onda od njega lično sve što nisam čula od drugih, ( jer nije imao planove samnom, pa ga nije bilo briga,) pa kad je došlo do veze (neočekivane za sve, pa i za nas same), već je i onako ostalo jako malo stvari, uglavnom detalja, za koje bih mogla da pitam, ali s obzirom na dotadašnja saznanja, nešto me baš i nije interesovalo da ulazim u detalje... a onda sam upoznala sve tri bivše žene... :mrgreen:
Više me ništa ne interesuje, dosta mi je i ovo što znam a da nisam ni pitala! Malo li je? Sad ga zezam, kažem šta misliš pojavi ti se na vratima neki od jedno 20, pa kaže tata!? :lol:
Pojma nemam šta bi me interesovalo kad bih sad upoznala nekog.... Valjda ima li neke dece....jel' osuđivan...:?:
 

Back
Top