Da li ste članovi drugih sajtova?

Da li ste članovi drugih sajtova?

  • 1. Da

  • 2: Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Molim da ne zatvarate temu.
Hteo bih malo sa vama dragi građani Krstarice da prodiskutujem o ovoj našoj državi,Krstarici, i o drugim virtuelnim državama.

Više puta sam se ljutio na modove i admina,ali posećujući ostale virtuelne svetove kada bih na skali od 1-10 ocenjivao ,virtualni svet Krstarice bi zauzeo visoko prvo mesto sa maksimalnom ocenom 10.

Zaključio sam da smo mi kao građani krivi što ne poštujemo Ustav (Pravilnik) ove naše "države",i ponekad su modovi krivi,zato što po starom srpskom običaju rade i "po babu i po stričevima".
Kakvo je vaše mišljenje i viđenje virtuelnih država na našim prostorima,ne morate da ih pominjete,samo iznesite situaciju.
 
Kakvih? Pitanje je nejasno.
Političkih ne ... odem ponekad na Parapsihopatologiju ali me mrzi da pišem i čitam ponekad forum B92ali takođe ne pišem, čak se ne sećam ni koji mi je username. Što se Politike tiče pored ovog foruma najviše pišem na Facebook-u ...

E sad, idem na neki forum o crtanim filmovima ali to vas verovatno ne zanima :D i naravno oni forumi za download svega i svačega ...
 
Malo si bez veze srocio pitanje.
Ja se, recimo, godinama oglasavam na jednom forumu na kome pisem SAMO o dvema stvarima - Africi i disleksiji.
A isto tako na jednom drugom gde sam na filmu, Beogradu i roditeljima...
Posto sam lencuga po prirodi, a nemam razloga da se krijem, cak ni nick ne menjam...
Medjutim, ovo je jedini forum na kome raspravljam o politici!:super:
 
Ako sam postavio pitanje :da li ste?- to podrazumeva da pišete na forumima drugih sajtova,sve jedno šta pišete ali pišete.
Lepo rekoh da ne pominjete ni jedan sajt zašto bi ste davali reklamu???

Pa šta ga znam, ima neki priv forum, pa ima nekoliko naučno-tehničkih, od toga jedan ruski, pa jedan američki ali nisam išao otkako su priznali Kosovo, jedan nemački ali sam odustao kad su prestali da ostavljaju nove seksi filmove.
E ima i jedan sajt za nas što upravljamo svetom - tu je mail adresa obavezna.
 

Back
Top