Najludja stvar koju ste uradili za svoju ljubav

ostao na netu 24 h-a bar dva puta sam lupio glavom o tasty zvao medjunarodno jednom i smucilo mi se
neozbiljno ponashanje i ne znam ni sam zasto je to bilo jace od mene jer svestan to nikada ne bih uradio,shipak da chovek sve moze sam neka sila ga obuzima kao ljubav,kao posast,blud..i ostalo,razocharan sam zbog toga iako ne bitrebalo vera mi se ...ne mogu da se naviknem lazem sebe da nije tako a istina je bas takva!
 
sedim ja u kolima,pusim pljugu,slusam regge.onako, uzivam, idem do dgra na cepi, i vidim bilbord kod hajata "TA i TA VOLIM TE, SRECAN RODJENDAN"

znaci ispade mi cigara na sediste,zamalo muda da izgorim od soka.

Da li neko normalan misli da je to najludja stvar koju je uradio za ljubav??

mada kad bolje razmislim, de ces ludje:sad2::sad2::sad2:
 
Re: Najludja stvar koju ste uradili za svoju ljubav
sedim ja u kolima,pusim pljugu,slusam regge.onako, uzivam, idem do dgra na cepi, i vidim bilbord kod hajata "TA i TA VOLIM TE, SRECAN RODJENDAN"

znaci ispade mi cigara na sediste,zamalo muda da izgorim od soka.

Da li neko normalan misli da je to najludja stvar koju je uradio za ljubav??

mada kad bolje razmislim, de ces ludje


kada bi se bilbordi koristili za iskazivanje ljubavi,a ne za tupave reklame,bilo bi bas loodo!!
 
Re: Najludja stvar koju ste uradili za svoju ljubav
sedim ja u kolima,pusim pljugu,slusam regge.onako, uzivam, idem do dgra na cepi, i vidim bilbord kod hajata "TA i TA VOLIM TE, SRECAN RODJENDAN"

znaci ispade mi cigara na sediste,zamalo muda da izgorim od soka.

Da li neko normalan misli da je to najludja stvar koju je uradio za ljubav??

mada kad bolje razmislim, de ces ludje


kada bi se bilbordi koristili za iskazivanje ljubavi,a ne za tupave reklame,bilo bi bas loodo!!

bejbe,prvo,djasvi mi se tvoj avatar, drugo, posle toga sam video jedno 20 bilborda po gradu sa istom tematikom..znaci..dno
 
Koja je najludja stvar koju ste uradili za svoju ljubav da bi ste je odusevili?!Ima li jos uvek tih iznenadjenja koja se pamte za ceo zivot!? :D :D

Najludja je :sto kad me dugogodisnja devojka pitala dali hocu da je zenim il ce da se uda za nekog drugog koji hoce ...a joj reko pa ne te zeni ko hoce. ja necu jos ..ona otisla i posle 15 dana mi se javila ... E cao ja se udala ...aj ..budi dobar ..volim te i vidimo se...
 

Back
Top