...a, shta li tek mislite o...???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...ovom ispod vas, dakle u sexualnom smislu a i ljubavnom, dakle ovu sam temu teo da naslovim sexy lutrija, ali nisam umeo:rumenko:...
...e sad prichajte neshto o ovom ispod vas, pa kako vam se , shto bi rekli teletabisi, zalomi koplje...
...ajd pe sretjno, ja tju pochnem prvi...
...hebo sam je nije nishta...:mrgreen:
 
:eek: Pogodi covek sve...nit jasem, coravim ispred ekrana, navika je tu... :rumenko:
:think: Iskustvo ili neka magija? :?:
@ TEMA: Javlja mi se da ce se uskoro pojaviti neko lepuskasto-pametan, da doprinese daljem razvoju ove teme...:)
Imace prelepe oci i pogled koji "govori"...onaj nestasan, pomalo bezobrazan; senzualne usne stvorene za beskonacno ljubljenje; kosu koja mirise na sveze sitne kolace kada je podignete, rastresete, zamrsite (da zaplace za frizurom :) ;)); obrascice koje vas mame da ih stipkate...i ne vidim bas sasvim jasno tu guzu...Trebalo bi doplatiti bar jos 50 evra za nastavak ove seanse...troskovi zivota rastu...potrosacka korpa je sve praznija... :D...sve to utice na nadprirodne moci... :D
 
hebiga ja nemam uslova za panerotiku (nema ih na mom zelenjaku) al se kupuje malo luksuznija literatura tipa MAXIM,Penthouse, OFM i tako ta beletristika, i moracu da te razocaram, zapakovani u najlon tako da nisu ulepljeni...
O ovaj/ova/ovo ispod se archi gde stigne (znaci lift, ulazi, WC itd itb.)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top