Gde prvo gledate..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.040
Mozda je bila slicna tema,ne secam se..ali iskreni da budete..:D

Znamo,znamo da gledate.. pa vs toga pitanje je:


Idete ulicom i vama u susret ide zena,lepa,manje lepa ili zgodna svejedno..svaka je zena lepa na svoj nacin..Znaci:..Gde vam prvo padne pogled..Gde najcesce prvo pogledate.?
 
Poslednja izmena:
U zadnje vreme se trudim da ne zurim u te takve, jer me zabavlja kad primetim krajičkom oka koliko se zablentave što ih neki šabanski tip nije onako prostački dobro odmerio. Inače zanimljivo mi je kad vidim, diskretno snimajući njihove oči i pravac pogleda, da me gledaju, onda rastem kao kvasac, cvetam kao rosno cveće.
Da zaključim, ili ih ne gledam, ili ih gledam u oči, kad im lovim pogled obično nemam vremena da razgledam ostalo na meniju, pa ako je ne ošacujem na daljinu ostanem uskraćen za jedno predivno iskustvo...
 
Slicno pitanje moze da se postavi i zenama.I one gledaju muskarce iako ne izgleda tako.Zene su sposobne da skeniraju sve sto im treba za 0.05 s. Izvestile su se - moraju to brzo da urade da ne bi povredile granice pristojnog ponasanja i da time ne bi ugrozile svoj drustveni status.

Svi naravno gledamo tamo gde je najbolja - danas sam video jednu sa dobrim grudima - naravno da je nisam gledao u lice ...

Dakle mozes po tome gde te gleda da zakljucis to sta je najbolje/najbolje je prestavljeno na tebi. Sada posto si ti dobila odgovor hocu i ja moj.
Dakle gde tebe najvise gledaju ?
 
U dekolte,naravno.Pogotovo ako je velik i lepog oblika.Onda u noge,ako su pravilne,dugačke i glatko izdepilirane.Pošto sam kao mlađi imao puno prilika da dođem u zbunjujuće situacije,obavezno nosim naočare za sunce kad ''zevam''.Što tamnije i sa što većim okvirima.Mašala.:ok:
 
U zadnje vreme se trudim da ne zurim u te takve, jer me zabavlja kad primetim krajičkom oka koliko se zablentave što ih neki šabanski tip nije onako prostački dobro odmerio. Inače zanimljivo mi je kad vidim, diskretno snimajući njihove oči i pravac pogleda, da me gledaju, onda rastem kao kvasac, cvetam kao rosno cveće.
Da zaključim, ili ih ne gledam, ili ih gledam u oči, kad im lovim pogled obično nemam vremena da razgledam ostalo na meniju, pa ako je ne ošacujem na daljinu ostanem uskraćen za jedno predivno iskustvo...


e, ako si ti "sabanski tip" ja sam...

1174577077_card_image_cute-bunny.jpg
 
Gde nalaze njen identitet....

Ako se trudi da naglasi nesto , vrlo su uvredljive ako se to i ne primeti.....
A problem sa "joj sto je seljak, nisam to htela" je spustanje nekih od njih....opravdanje unutrasnje neresene licemernosti.......
Nesto nalik onome kad riba kad je uhvati neko ko je strasan frajer bude iznenadjena, ali ocekuje dalje nesto kao opravdanje, a burno reaguje ako joj nije po meri.....
Ili nadjite adekvatan primer i za one koje vole nadmudrivanje umesto erotskog prilaza....
 
Kosa, vrat, dekolte, stomačić, magični trougao : ), noge.

Kuco, bila tema, još si je ti i postavila pre 10-ak meseci. : )

Stvarno..:eek: ne mogu da se :confused: setim ili je ono : kakva tema takvo i secanje.:lol: Ali..davno je bilo to pre 10 meseci..sve se menja pa i vasi pogledi..zato da obnovimo pitanje..Gde prvo pogledate kada vam zena ide u susret...i neko je primetio zasto ne i zene da odgovore..gde one gledaju ..eto zeneee..gde ga prvo pogledate kada vam ide u susret..:))
 

Back
Top