Nek košta šta košta
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Nek košta šta košta

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nek košta šta košta

Srbi pozvani da napuste Kosovske institucije .

Potpredsednik Skupštine zajednica opština Kosova i Metohije Marko Jakšić i (DSS ) predsednik Srpskog nacionalnog veća severnog Kosova Milan Ivanović (DSS )pozvali su danas Srbe da napuste radna mesta u Kosovskim institucijama.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=107273
    __________________________________________________ ______________________

Ko ce da plati/ca ovakve avanture ? Ja sigurno necu !!!

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: Nek košta šta košta

pa stoka stvarno nije normalna. I taj jadan narod ako ih poslusa, treba da prodje kako ce proci. Dakle za malo vlasti i jeftine poene su spremni da zrtvuju zivote stotina i hiljada ljudi. Strasno. To se redovno ponavlja.

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku
    pa stoka stvarno nije normalna. I taj jadan narod ako ih poslusa, treba da prodje kako ce proci. Dakle za malo vlasti i jeftine poene su spremni da zrtvuju zivote stotina i hiljada ljudi. Strasno. To se redovno ponavlja.
    Напуштање нелегалних терористичких творевина је опасно?
    Прву пут то чијем...

Свакако да треба да напусте.Не знам ни зашто су улазили у такве "институције".

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Напуштање нелегалних терористичких творевина је опасно?
    Прву пут то чијем...

Свакако да треба да напусте.Не знам ни зашто су улазили у такве "институције".
    Lepo je tebi tako iz fotelje u Novom Sadu da im krojis kapu. Od cega ce sutra da zive ti koji ostaju tamo. Zar ne vidis da siptari jedva cekaju takav potez da ih se ratosiljaju, a DSS -ova lopovska stoka to podrzava i podstice. Onda ce oni lepo u BG u kupljene stanove od navca Kosovara, a Kosovari nek ostanu tamo da se bakcu sa siptarima i rasturenim zajednicama.

Imas li mozga malo?

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio Vintage Pogledaj poruku
    Srbi pozvani da napuste Kosovske institucije .

Potpredsednik Skupštine zajednica opština Kosova i Metohije Marko Jakšić i (DSS ) predsednik Srpskog nacionalnog veća severnog Kosova Milan Ivanović (DSS )pozvali su danas Srbe da napuste radna mesta u Kosovskim institucijama.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=107273
    __________________________________________________ ______________________

Ko ce da plati/ca ovakve avanture ? Ja sigurno necu !!!
    da da ko sto ni dosad nisi placao.pa mi ti srbi na kosovo izdrzavamo od kad znam za sebe.radili ne radili mi placamo.

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

On je naglasio da "svi ti ljudi treba da budu na platnom spisku Srbije ako želimo da se borimo da Kosovo bude sastavni deo naše zemlje".

A da ova dvojica administriraju taj platni spisak )).... Vec vidjeno .

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Lepo je tebi tako iz fotelje u Novom Sadu da im krojis kapu. Od cega ce sutra da zive ti koji ostaju tamo. Zar ne vidis da siptari jedva cekaju takav potez da ih se ratosiljaju, a DSS -ova lopovska stoka to podrzava i podstice. Onda ce oni lepo u BG u kupljene stanove od navca Kosovara, a Kosovari nek ostanu tamo da se bakcu sa siptarima i rasturenim zajednicama.

Imas li mozga malo?
    Држава Србија,тј српско друштво је дужно да помогне свој део народа на сваки начин и новчано ако је потребно да би преживели.
    А,ти ако мислиш да је њима супер да их плаћа Тачи,Харадинај,Солана и остала терористичка злочиначка банда,онда је питање да ли ти имаш мозга.

А,што се тиче ко ће да покупује станове или да побегне,то су само твоје инсинуације.
    Што се тиче протеривања преосталих Срба,такви планови постоје и они су у реализацији од стране Евроспке Уније путем криминалне организације ЕУЛЕКС.Испис са евиденције платног списка терористичких организација неће то спречити.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Држава Србија,тј српско друштво је дужно да помогне свој део народа на сваки начин и новчано ако је потребно да би преживели.
    А,ти ако мислиш да је њима супер да их плаћа Тачи,Харадинај,Солана и остала терористичка злочиначка банда,онда је питање да ли ти имаш мозга.

А,што се тиче ко ће да покупује станове или да побегне,то су само твоје инсинуације.
    Што се тиче протеривања преосталих Срба,такви планови постоје и они су у реализацији од стране Евроспке Уније путем криминалне организације ЕУЛЕКС.Испис са евиденције платног списка терористичких организација неће то спречити.
    Drzava Srbija smo mi. Ako ti ne radis nista, onda je tebi OK. Meni nije, jedva svoju porodicu hranim, necu da placam druge, pogotovo ne DSSove lopove koji potkradaju i taj narod. Da drzava zeli da im pomogne, napravila bi neko odrzivo resenje. Narod ne moze da ih placa. I nece, veruj mi...

Sto se tice tih ljudi iz vrha SO ZO, tj Marka Jakšića, raspitaj se malo gde mu je i ko mu je porodica i kako zivi. Sve jadan posteno zaradio. I otici ce, kao i svi koji su radili o glavama tim Kosovarima. Ali oni ce morati sami da zaradjuju za svoj zivot. Mislis da im je bitno ko ih placa kad su goli i bosi, gladni i zedni... Ne znam kako ce u buducnosti ali znam da ih Srbija nece placati, pogotovo Jaksici i Ivanovici (svi sa po vise nekretnina unutar Srbije)

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Drzava Srbija smo mi. Ako ti ne radis nista, onda je tebi OK. Meni nije, jedva svoju porodicu hranim, necu da placam druge, pogotovo ne DSSove lopove koji potkradaju i taj narod. Da drzava zeli da im pomogne, napravila bi neko odrzivo resenje. Narod ne moze da ih placa. I nece, veruj mi...

Sto se tice tih ljudi iz vrha SO ZO, tj Marka Jakšića, raspitaj se malo gde mu je i ko mu je porodica i kako zivi. Sve jadan posteno zaradio. I otici ce, kao i svi koji su radili o glavama tim Kosovarima. Ali oni ce morati sami da zaradjuju za svoj zivot. Mislis da im je bitno ko ih placa kad su goli i bosi, gladni i zedni... Ne znam kako ce u buducnosti ali znam da ih Srbija nece placati, pogotovo Jaksici i Ivanovici (svi sa po vise nekretnina unutar Srbije)
    Ма,човече,боли ме уво за Јакшића и његове некретнине,ја овде износим став да Срби треба да изађу из таквих институција и не дају им легитимитет.
    А,пара за њих има,и не мораш ти да плаћаш ништа додатно да би се то остварило.Државни(Владин) апарат је превелик и њему треба скратити рукаве па ће бити и више него довољно.

Има за Динкића,за Крбобаићеву родбину,а нема за Србе на Косову?
    Да се плате коригују,како они то воле да кажу,државним функционерима укључујући и Скупштину,па ће бити довољно.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Ма,човече,боли ме уво за Јакшића и његове некретнине,ја овде износим став да Срби треба да изађу из таквих институција и не дају им легитимитет.
    А,пара за њих има,и не мораш ти да плаћаш ништа додатно да би се то остварило.Државни(Владин) апарат је превелик и њему треба скратити рукаве па ће бити и више него довољно.

Има за Динкића,за Крбобаићеву родбину,а нема за Србе на Косову?
    Да се плате коригују,како они то воле да кажу,државним функционерима укључујући и Скупштину,па ће бити довољно.
    Mozda si ti u nacelu u pravu. Ali to je iracionalno. Ali ja mislim da para nema. I mislim da je sramota da nam nasi ljudi zive od milostinje.Oni bre treba da su ponosni i da stvaraju i da radjaju i gaje decu.

Ali daleko od toga da mi nije bitno to sto je neko na ime srpstva i pomoci Kosovarima i izbeglicama, nakrao milione nasih i tudjih para i strpao ih u svoj dzep. I onda pored svega ostane u poziciji da kroji kapu drugima, pogotovo sto po pravilu to rade lose (citaj pogubno u bukvalnom smislu te reci)

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Mozda si ti u nacelu u pravu. Ali to je iracionalno. Ali ja mislim da para nema. I mislim da je sramota da nam nasi ljudi zive od milostinje.Oni bre treba da su ponosni i da stvaraju i da radjaju i gaje decu.

Ali daleko od toga da mi nije bitno to sto je neko na ime srpstva i pomoci Kosovarima i izbeglicama, nakrao milione nasih i tudjih para i strpao ih u svoj dzep. I onda pored svega ostane u poziciji da kroji kapu drugima, pogotovo sto po pravilu to rade lose (citaj pogubno u bukvalnom smislu te reci)
    Ма каква је част одгајати децу од окупаторских пара?Где је ту част?
    Част је одгојити их у знању да су део народа који им је притрчао у помоћ онда кад је било потребно.
    Ако се они оставе на цедилу и натерају да гаје децу и себе издржавају од пара шиптарско-натовског картела,онда шта ће осећати према свом народу коији их је пустио низ воду и понизио?Тада би слободно могли да се поарбанаше...било би часније,него да остану део егоистичког хедонистичког и себичног друштва који би таквим особинама само допринео даљем расрбљавању.И то баш на Космету...

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Ма каква је част одгајати децу од окупаторских пара?Где је ту част?
    Част је одгојити их у знању да су део народа који им је притрчао у помоћ онда кад је било потребно.
    Ако се они оставе на цедилу и натерају да гаје децу и себе издржавају од пара шиптарско-натовског картела,онда шта ће осећати према свом народу коији их је пустио низ воду и понизио?Тада би слободно могли да се поарбанаше...било би часније,него да остану део егоистичког хедонистичког и себичног друштва који би таквим особинама само допринео даљем расрбљавању.И то баш на Космету...
    Ne znam sta da ti kazem. U pravu si ti. Ali zbog ponosa smo gresili jako puno puta do sada. Vreme je da se spustimo na zemlju, vidimo gde smo i sta nam je ciniti. Ja njima ne bi savetovao da idu glavom kroz zid, pogotovo ne sad kad im je egzistencija ugrozena maximalno.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Ne znam sta da ti kazem. U pravu si ti. Ali zbog ponosa smo gresili jako puno puta do sada. Vreme je da se spustimo na zemlju, vidimo gde smo i sta nam je ciniti. Ja njima ne bi savetovao da idu glavom kroz zid, pogotovo ne sad kad im je egzistencija ugrozena maximalno.
    Излазак из тих "институција" није идење главом кроз зид.До сада су били у тим организацијама и показали да јесу за сарадњу,али ни тада нису стопирани планови ЕУЛЕКС-а за наставвком спровођења тоталне окупације и блокаде српске средине.

Сада је време да се изађе и више не учествује у било чему што има везе са криминалним творевинама.Држава мора да се ангажује и мења спољну политику,али то неће бити могуће док је ова власт на снази.

Slične teme

1. koliko košta bg
    Autor SLADKAMALA u forumu Beograd
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 14.04.2006., 21:47
  2. koliko kosta?
    Autor Peruzzi u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.06.2005., 00:23
  3. [b]POSTO KOSTA[/b]
    Autor GRESNIK-M u forumu Hardver
    Odgovora: 2