*Jel igrao nekad neko na AMIGA 500 Sensible world of soccer?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: *Jel igrao nekad neko na AMIGA 500 Sensible world of soccer?

Guest

Podrazumevano *Jel igrao nekad neko na AMIGA 500 Sensible world of soccer?

Da li je neko igrao ovu igricu koje je pravo remek delo i koje staje na samo dve diskete?
    to je mozak da se sastavi igrica koja ima 2MB a da je zmaj.
    Ane ovi u
    EA sportsu naprave onu debilnu fifu na 2G .

Ako je neko nekada igrao SWOS sensible world of soccer neka se javi ,interesuje me da li postoji neki emulator da mogu ovu igricu da igram na PS ili da nebavim poslednju verziju ove sjajne igre

Bio bih veoma zahvalan ako ima neko neke informacije o owoj igri ili ako zna neko sajt ove igre ako nije izumreo,ako ga hostapleri iz EA SPORTSA nisu ugasili da bi zaradjivali pare i mucili i zaglupljivali ljude i decu sa fifa 2004.

AMIGA_4_EVER
    Guest

Podrazumevano

Pozdrav Amigisto!!!
    Imas odlican emulator za Amigu, zove se WinUAE i mozes naci gotovo vecinu programa i igara za A500 koje rade preko ovog emulatora.
    Na ovoj adresi ti se nalazi Sensible World Of Soccer:
    http://www.rom-world.com/dl.php?name=Amiga&letter=S

Guest

Podrazumevano

Nabavio sam sam ovaj emulator,startovao sam neke igre jako stare naprimer Chaos Engine ako se secas i sav sam se najezio igrao sam je prvi put pre 12 godina...

E reci mi samo gde mogu da nabavim najnoviji SWOS mislim da je bila poslednja SWOS 98 ako mozes da mi napises njegovu adresu da ga downloadujem

Hvala..

AMIGA_4_EVER
    Guest

Podrazumevano

Probaj ovde da nadjes:
    http://uaefiles.cjb.net/

Guest

Podrazumevano

E hvala ti zmaju..
    Imam samo jos jedan problem,nemam bas puno iskustva sa ovim emulatorom ,neznam kako da ubacim drugu disketu..
    Pokrecem igre iz onog emulatora tako sto ubacim iz menija flopi prvu disketu u dfo..1,on ucita sve ok ali kada treba da ubacim drugu disketu nezmam kako da se vratim na pocetek..
    Ako mozes samo jos ovo mi pojasnis jer sam se bas zagrejao da probam SWOS posle dugo godina..

Pozdrav

AMIGA_4_EVER
    Guest

Podrazumevano

Koliko se secam, prvo treba da skines Kickstart Rom 1.3 verziju ili jacu sa sledece adrese:
    http://bns.vim.hu/xdream/site
    Taj ROM trebas prvo da ucitas u emulator, pa posle da ucitas igricu, tj. ADF fajl.
    E sada, ubacivanje novog diska (ADF fajka) se izvodi tako sto ces pritisnuti taster F12 i izabrati TAB Floppy i jednostavno odabrati fajl koji zelis da ucitas.
    Nadam se da sam ti pomogao.
    Pozdrav!

Guest

Podrazumevano

Uspeo sam!
    malo je nezgodno igrati sa tastature ali nije lose da se podsewtim malo istorije,reci mi sta je sada sa Amigom,radi li ta firma jos,prave li se neke nove igre za nju i programi,ima li neko domaci sajt o ovoj temi?
    Pozdrav,hvala...

AMIGA_4_EVER
    Guest

Podrazumevano

Mislim da mozes da podesavas sta ces da koristis za upravljanje. PC Joystick/Pad lepo radi na ovom emulatoru. Ja sam igrao TV Sports basketball, secam se da sam umeo sa jednim ortakom da igramo ceo vikend dok ne zavrsimo celu ligu i playoff.
    Ne znam sta se desava sa amigom sada. Koliko se secam, znam da je prelazila iz kompanije u kompaniju, i da su pokusavali da je "ozive", mada vidim da na internetu ima dosta stranica posvecenim Amigi.

Pozdrav!

Guest

Podrazumevano

Postoji i pc verzija swos-a

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: *Jel igrao nekad neko na AMIGA 500 Sensible world of soccer?

Ja sam devedesetih bukvalno bio zarazen tom igricom, narocito mod gde si kao trener ali mozes i da igrash i ako se dobro pokazes u klubu, zovu te iz neke reprezentacije. Ja sam bio u ligi SCG vodio klub, a zvali me iz IZraela... MA fenomenalno... ali nazalost zbog nedostatka mesta u stanu moji bacili i amigu i diskete u kontejner.. dusha me sada boli...

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: *Jel igrao nekad neko na AMIGA 500 Sensible world of soccer?

Molim za info gde sa neta da skinem swos i kako da igram na svom starom PC-u ( iz 2002.god.) ?

Slične teme

1. Da li je neko igrao SENTINEL igricu
    Autor DonnieBrasco u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.05.2006., 00:59
  2. Da li je neko igrao Drakulu 1
    Autor cau-cau u forumu Video igre
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.02.2005., 20:42
  3. sensible world of soccer
    Autor cages u forumu Video igre
    Odgovora: 2