Идентификована жртва...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Смаил Тарић 81 годиште муслиман из Зворника

Као што сам и мислио,дело муслимана ,сеча глава им је урођена мана...
Глава поред пања ,баш симболично ....

Dakle, svasta! I sta to znaci? Zasto bas ovde? Kao da smo u 18. veku! Jezivo, povraca mi se...
 
Ево је вест:



Žrtva monstruoznog zločina Smail Tarić iz Malog Zvornika

Tanjug - Pre 32 minuta BEOGRAD - Žrtva zločina čija je glava juče pronađena u plastičnoj kesi na Bulevaru kralja Aleksandra u Beogradu je Smail Tarić (27) iz Malog Zvornika, saopštio je danas Biro za saradnju s medijima MUP-a Srbije.
Tarić je državljanin Republike Srbije, a njegov identitet utvrđen je DNK analizom, precizirano je u saopštenju.
Policija nastavlja intenzivni operativni rad na rasvetljavanju svih okolnosti i pronalaženju izvršioca ovog zločina.
Kako je saopšteno, javnost će o rezultatima istrage biti blagovremeno obaveštena.
 
Обрачун или одговор муслиманских екстремиста на ону књигу која је требала бити пуштена у продају ...Биће објављено

Šta pričaš bezveze??? Gde je tu logika da neko ubije muslimana zbog knjige koja "vređa muslimanska verska osećanja".Ti znaš zašto je ubijen, isto kao što znam i ja. Ne pričaj tu svašta, nego sačekaj rezultate istrage, kao što ćemo i mi sačekati, pa onda možemo da komentarišemo. Prvo su bile sekte, onda uticaj zapada na poštenu Srbiju, pa se na kraju ispostavilo nešto treće.
 
Злочин је у сваком случају ужасан - и боље да је дело неког психопате него да има било какве везе са муслиманима... у сваком случају боље да не нагађамо, него да сачекамо... ***... не иде ми се уопште да бацим ђубре...
 
Dakle, svasta! I sta to znaci? Zasto bas ovde? Kao da smo u 18. veku! Jezivo, povraca mi se...

I zasto bas na trotuaru umjesto u kontejner ili dzbun?
I dali se ovdje mozda radi o nekoj vrsti podmuklog samoubistva??
Ako je ipak ubistvo, dali je ubistvo bez odbijanja glave (pucanje u zatiljak npr, ili noz u vratnu zilu) ipak humaniji vid lishavanja zivota?

Toliko pitanja, tako malo odgovora.
Ipak je trotuar rjeshenje zagonetke.

Nesto kontam, ko je tu glavu bacio na ulicu, sigurno je htio da je nadju. I onda imash tu situaciju da se za tom crnom kesom niko danima osvrnuo nije. Zamisli ubice losera kako si prebacuje da je trebao na neko vidljivije mjesto da je baci, kako je ljut na Beogradjane sto ne zaviruju po njegovoj kesi nego nezainteresovano pustaju pse da se po njoj pishaju.
I onda loser mora telefonom to da rjeshi.

Kakav lik, dno...
 
Злочин је у сваком случају ужасан - и боље да је дело неког психопате него да има било какве везе са муслиманима... у сваком случају боље да не нагађамо, него да сачекамо... ***... не иде ми се уопште да бацим ђубре...

Ti ga nosi u Njegosevu...:tajna:
 
Злочин је у сваком случају ужасан - и боље да је дело неког психопате него да има било какве везе са муслиманима... у сваком случају боље да не нагађамо, него да сачекамо... ***... не иде ми се уопште да бацим ђубре...

Pa crni mito, vidish da ima veze sa muslimanima. Ako nishta, njihova je glava.
 
Al sad fakat, shto je ovaj sluchaj tako poseban?
Ubistava ima koliko hocesh, i ako cemo pravo, strashan dio u svemu tome je shto je nekom oduzet zivot. Sta ubica poslije radi s leshom je sporedna stvar.
Kao, da je chovjek ubjen pa onda samo ostavljen da lezi nikom nishta, al odsjeklo mu glavu i bacilo na trotuar pa je sad to razlog za zgrazavanje.
 
Meni nekako sve lici da su to neki satanisti :eek:

Врло вероватно.Не знам тачан податак,али само у покрајини је током протеклих пар година нестало више од хиљаду људи за које се сумња да су страдали као жртве сатанистичких обреда(Војводина је по том питањеу најзараженија што се тиче секти) или су постали жртве трговине људима.

Мада ко зна да ли је био умешан у криминалне исламске структуре,које дилују дрогу по Београду.
А,није непозната ствар да исламисти убијају човека сечом главе.
 
Pa crni mito, vidish da ima veze sa muslimanima. Ako nishta, njihova je glava.

Па има везе са муслиманима утолико што је жртва очигледно муслиман и што је тај болесни убица унаказио и раскомадао леш и што је делове тела тј.главу оставио на видно место у сред центра града са очигледном намером да то изазове ужасавање... питање је само са којим циљем. А циљеви могу бити разноразни - бар то ми овде са територије бивше СФРЈ добро знамо како се изазивају сукоби. Може бити да је неко хтео да изазове бес муџахедина и фундаменталиста на Србију тј.Бг... ко ће то знати...
видећемо...

А поготово што је изгледа баш убица изгубио стрпљење па је у фазону анонимног телефонског позива обавестио полицију.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top