DA li VAM se ovo desavalo???

FrajerSA_cvikamaNA_motorU

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
da li vam se desavalo da nesto sto se desi npr u nekom trenutku vaseg zivota da vam prodje taj film kroz glavu i da kazete sebi jao pa to se meni isto nekad desiloi bas ovako sve isto isti su ljudi oko mene bili u istim pokretima i bas isto obuceni ma sve isto. Nadam se da ste me shvatili sta sam rekao:P

zanima me sta je to???
 
Stvarno?Ja sam prilicno corava :lol:

Da, zar ne osetiš emanaciju moje inteligencije?

Šalim se naravno :roll:

@tema:
Rečenica kopirana sa vikipedije:
Frojd smatra da je ovde u pitanju paraamnezija nastala usled toga što nas novi utisak podseća na neki raniji „zaboravljeni”, zapravo, potisnuti doživljaj ili fantazam.

Kredibilitet gospodina Sigmunda Frojda je relativan (kao i sve ostalo)
 
A majku li mu *ebem je li ko sanajo da *ebe neku ,ama pljunuto kao uzivo...A zanimljivo zadnjih mjesec dana sanjam samo ljubljenje sa nekim djevojkama a ne znam ih...Jutros kad sam isao na posa' smijao sam se samom sebi ,sanjao sam sinoc kako upoznajem neku djevojku na autobuskom stajalistu i nesto pricamo,ne sjecam se a onda dodje dio kao duguje mi uslugu ,ja trazim poljubac...Ona oce -nece,pa mucenje u snu,oce nece,i pristane i onda tu nastane strastveno ljubljenje sve dok alarm nije zazvonio :D
Kakva je to romantika bila :D a kad sam se digao i isao do posla kao da sam se ljubio citavu noc.... Zvek....
 

Back
Top