Tattoo

alexandra_:)))

Početnik
Poruka
29
owako..razmisljam wec duzhe wreme da stawim tattoo(ne priwremenu)i razmishljam narawno shta da stawim....tako da me zanima washe mishljenje...shta bi ste wi stawili...gde..???:D:D:D

ewo par slichica...:)
 

Prilozi

  • Tattoo_design_by_containedchaosx.jpg
    Tattoo_design_by_containedchaosx.jpg
    13 KB · Pregleda: 11
  • Take_Flight_by_Scattered3Rings.jpg
    Take_Flight_by_Scattered3Rings.jpg
    11,2 KB · Pregleda: 11
  • tattoo_testing_by_goalie41.jpg
    tattoo_testing_by_goalie41.jpg
    12,8 KB · Pregleda: 12
ti tatoji moraju da budu nesto sto ti se bas svidja, da ne budu u nekom odredjenom fazonu posto tokom zivota moze svasta da se promeni i onda bi picila na lasere :D ..........ja volim tetovaze, sestra crta privremena, njeni drugovi trajne i mogu da besplatno odradim nesto ali necu jos :D a sada na moru sam istetovirao celu ruku od zgloba do lakta tribalima :D
 
iako mi se dopada tattoart, nisam nasao ni jedan dobar povod da se obelezim necim za ceo zivot jerbo mi je to pomalo divljacki... isto kao i pirsing!
 
iako mi se dopada tattoart, nisam nasao ni jedan dobar povod da se obelezim necim za ceo zivot jerbo mi je to pomalo divljacki... isto kao i pirsing!

i ja potpisujem...

mozes da stavis privremenu, onu koja traje 4,5 godina, jer ces se pre ili kasnije pokajati zbog tetto-a, pa ces ici da ti odkalanjaju laserom...
 
Nemoj pogreshno da razumesh, to je tvoja odluka, ja na primer otkidam na devojke sa tatooima, pogotovo na ledjima, i ako imaju ukusa, ne preterano velike jer tada izgleda bash bljak (ni tatooi, ni devojke:cool::mrgreen:), ali neshto ukusno, simetricho po mogutjstvu...
 
Pa ako stavljas tattoo najbolje da bude kao sto je pre receno na ledjima i nesto minijaturno, ali sa simbolikom.... Ali ipak ja bih ti rekao da to batalis posto sam i ja sa tim bio zaludjen no zakljucio sam da to i nije najpametnija opcija....
 
Ako nisi 100% sigurna da to zelis, prvo probaj privremenu tetovazu, pa ako ti se svidi nije problem da uradis pravu. Ja nesto ne volim tattoo, mada mi je simpaticno kada vidim na nekome body-art. Ipak, sumnjam da cu nekad uraditi bilo sta od toga.
 
Ako bi stavljala to bi bila neka mala... mada ja ipak ne smem,,,,,,,
moja tetka ima kao neq vishnju ili treshnju na dnu ledja sa desne strane i u boji je... i izgleda super...
 

Back
Top