Tattoo

Eto, ima i prosvetljenih:hahaha: Tina prosvetitelj:D

Te 3D tetovaže mnogo moćno izgledaju... Bože, kad sam videla temu opet me uhvatilo ludilo da hoću da se tetoviram:( A mama mi ne da:( A tata bi me ubio da zna da bih volela tako nešto:roll:
Možda uspem oko punoletstva da ih ubedim za neku privremenu?:mrgreen:
 
ja nesto ne volim te neke tetovaze glupo mi je crtati se po telu ZAUVEK!
inace ,volela bih kad se jednom udam za sto godina ako se udam da istetoviram ime coveka kojeg volim!glupo al jedino to mi ima neko znacenje!
 
Ma ni ja ne znam...ali traktor je super...zamisli istetoviras traktor iznad polnog organa..ili oko :D

Inace pre sam zelela tetovazu no sto sam starija shvatam da zapravo ne zelim nista trajno na telu. Lepo je ovakvo kakvo je;)
 
tongue-tattoo.jpg
 
evo ti neke:
http://www.********************/images/2007/09/27/3d-tattoos20_1822.jpg

Unakazi ova cura cela leđa. :neutral:

Fala lepo, doviđenja.

Znam curu iz moje generacije koja na lopatici ima malu privremenu Zvončicu... preslatka je. :heart: I neće je smarati za deset godina.

i za 30 godina, unuk ga pita:
"deko, ko ti je ovaj bolesnik na ledjima?"
Za trideset? :lol: :lol: :lol:
Pa ne baš.



Inače, meni je većina ovih tetovaža postavljenih ovde odvratna... mislim te boje i sranja... :roll:

Ja sebi ništa ne bih volela da radim. (Perverznjaci, odbijte. Govorim o tetovažama.)

Htela sam da bušim nos, ali sam onda početkom drugog semestra videla jednu dizelašicu koleginicu s probušenim nosom pa sam automaCki odustala od te ideje. Imam probušene uši... :mrgreen:
 
I meni su odvratne ove tetovaze, preko celih delova tela... :roll: Znam lika koji ima Hilandar, crno-belo, na stomaku. :roll: Budaletina. I jedna drugarica je napravila na lopatici, jagoda i pishe chocolate iza. :mrgreen: Mala, preslatka tetovaza, jedva se primecuje.
 
Па да... кад већ куче има чип са твојим именом, ако се изгуби да га лакше нађеш, тако и ти стави тетоважу са именом кучета за случај да се ти изгубиш :lol::lol::lol:
 
Sam sam nacrtao to sto cu istetovirati, i ono ima posebno znacenje...
Kad vidim likove koji su istetovirali nesto cisto iz fazona, zgade mi se.
Po meni tetovaza mora da ima znacenje, jer to, ipak, nosis za ceo zivot...
 
Па да... кад већ куче има чип са твојим именом, ако се изгуби да га лакше нађеш, тако и ти стави тетоважу са именом кучета за случај да се ти изгубиш :lol::lol::lol:
Pa da... :mrgreen:
Al stvarno, jedino bih njeno ime jer jedino prema njoj moja ljubav nikad nece izbledeti... :) Ljubav moja najveca
 
Sam sam nacrtao to sto cu istetovirati, i ono ima posebno znacenje...
Kad vidim likove koji su istetovirali nesto cisto iz fazona, zgade mi se.
Po meni tetovaza mora da ima znacenje, jer to, ipak, nosis za ceo zivot...


Apsolutno se slažem:mrgreen: I ja bih, kad bih se tetovirala, sama isplanirala tu svoju tetovažu, nacrtala je itd...:mrgreen: Samo što još uvek nisam našla ništa što bi zaslužilo da se nalazi na mom telu tokom celog mog života:lol:
 

Back
Top