Vrtić za dete - stranci

MAJA SARA

Početnik
Poruka
1
Čao svima,
prvo da se predstavim pošto sam tu nova. Sa porodicom sam došla tu da živim jer je muž iz Slovenije poslan u BG. Imamo malu devojčicu (15 meseci) i tražimo privatan vrtić ali su oni koje smo do sad gledali več puni. Problem je u tome što je sve bilo na ''brzaka'' pa tako nismo ništa mogli da rezervišemo. Živimo na Vračaru. Ima možda neko neki predlog za vrtič, koji je pouzdan i koji bi mi mogao da preporuči.
Puno hvala
 
Ja sam se nedavno vratila iz inostranstva i prosla sam kroz to trazenje skole za svoju decu. Postoji odlicnan vrtic, osnovna i srednja skola samo sto ti nisu blizu. Na Kosutnjaku su. Osnovna i srednja skola su Milos Crnjanski, a za vrtic nisam sigurna kako se zove. Probaj to ako ti lokacija odgovara.
 
Na Vračaru ima Baby Palace, lično nisam oduševljena tim vrtićem, negde sam pisala i zašto da se ne ponavljam , al ja nisam reper možda Vama bude sasvim ok. Oni imaju čini mi se tri ili četiri svoja objekta u gradu( sva četiri rade sjajno, što je dokaz da su nam kriterijum za vrtić različiti) i imaju jaslice što je bitno. Takodje dovoze i odvoze decu...

Vrtić koji pominje Lilival zove se Stankom Bajka , nalazi se na Baovom brdu u blizini bazena na Košutnjaku ...živim u blizini ali moje dete ne ide u taj vrtić tako da nemam informacije.

Svrati u neku Ciccban radnju i trazi Vodič za roditelje. To je brošura u kojoj postoji spisak svih vrtića u gradu sa sve brojevima telefona, pa možeš mnogo informacija i tako da dodbiješ.
 
Imas i International Nursery School Belgrade. Vecina dece koja tu ide su deca stranaca. Nalaze se kod RTV Pink. Odlicni su ali pricaju samo engleski. Grupe nisu velike. Imaju dobre programe ali im je minus sto se roditelji mesaju u te programe. Takodje u zivotu nisam videla toliko prljavu decu. Mislim da su bas skupi. http://www.insb.co.yu/
Ima i na Adi neki vrtic, u prostorijama nekog kluba su, Zvezde ili Partizana ne znam tacno. I tu su grupe male. Cini mi se da dobro rade. To nije internacionalni vrtic.
 
Imas i International Nursery School Belgrade. Vecina dece koja tu ide su deca stranaca. Nalaze se kod RTV Pink. Odlicni su ali pricaju samo engleski. Grupe nisu velike. Imaju dobre programe ali im je minus sto se roditelji mesaju u te programe. Takodje u zivotu nisam videla toliko prljavu decu. Mislim da su bas skupi. http://www.insb.co.yu/
Ima i na Adi neki vrtic, u prostorijama nekog kluba su, Zvezde ili Partizana ne znam tacno. I tu su grupe male. Cini mi se da dobro rade. To nije internacionalni vrtic.

Odličan vrtić :D Imaš i moju preporuku ;)
 
Ja nisam shvatila da trazite bas internacionalni vrtic, nego da ste tek dosli iz Slovenije i da niste upuceni gde i sta ima od privatnih vrtica. Ja sam upravo prosla kroz tu fazu trazenja i resila od septembra da upisem sina u Happy Kids. Nije mi problem ni novac ali ne zelim da preplacujem neke stvari ako ne moram. Nije najskuplje uvek i najbolje. Ovaj vrtic je kod Hale Pionir i kod parka Tasmajdan. U njemu su uglavnom deca iz porodica gde majke ne rade pa dovode decu da se malo poigraju tako da nikada nije previse malisana. Imaju sve potrebno, izbalansiranu hranu, spavanje, strane jezike, muzicko, sta li sve vec, a nisu preterano ni skupi. Prostor je lepo osmisljen, kod Hale Pionir imaju i dvoriste a kod Tasmajdana ih vode u park. Kod Hale Pionir je i za decu od 18 meseci ali mislim da bi sigurno izasli u susret jer imaju samo 4 deteta tog uzrasta. U svakom slucaju pogledajte njihov sajt a moja prijateljica i ja vec upisujemo decu u septembru.
 

Back
Top