Za vreme sexa

Violetna

Elita
Poruka
22.085
Evo mesta na kojem mozete pisati bisere za vreme sexa
Evo na primer: par vodi ljubav, ona počinje stenjati: - da, da, jače, govori mi prljave stvari! On: - kuhinja, kupaonica, soba,...:rotf:
 
Ne znam jel ovo spada u bisere, ali mi je x puta zagoreo ručak jer sam se sexala, zaneli se i on i ja. Ručak u kuhinji, mi u sobi i ***, ostasmo gladni...
Onda...jednom mi se desila nezgoda (opet u kuhinji)- ja i moj dragi na kuhinjskom stolu, pala nam činija sa voćem, razbila se, popadalo voće, otišla noga od stola, a mi ništa...nastavili da se krešemo.
I da...jednom smo s.****** krevet i morali da kupimo novi. Ma ne znam, ja kad se krešem, ne mislim ni našta, ne mogu da se setim nekih bisera pošto sam tad u transu.

A najveći "biseri" su mi sex povrede :lol: nenamerne naravno. O tome sam jednom pisala al' mi niko ne veruje. Boli me uvo.
 
patriota
vodimo mi ljubav pre neki dan, poza, on-iza mene, ja s vremena na vreme, bacim pogled preko ramena(volim da mu vidim lice, ono me najviše uzbuđuje)...
...ne znam šta mi bi, taj dan, baš sam ga se nekako uželela, pa mi sve lepše i lepše... i onako čisto da mu se pohvalim (a i njega), dam mu znak, opet preko ramena, koliko sam puta svršila
-pravi sam patriota -tri prsta, opet preko ramena, dižem ja i pokazujem mu ih, onako sa blago ošamućenim i presretnim izrazom na licu (ali odsečno, navijački)...oboje popadasmo od smeha, tako da rezultat osta 3:0 za mene ( ja sam fina ženska, posle sam mu se odužila, kako i priliči...
 
On prdi u kadi, a ona mu ljubi mehurice i kaze:

"dragi, zasto neces da mi kazes gde si ostavio oklagiju?"

:think:Biseri za vereme sexa a ne za vreme kupanja:lol::lol::lol:


By the way, o biseru za vreme sexa...sa mojim deckom, poza: on iznad mene...i sve bilo tako savrseno i dobro...poceli da dozivljavamo vrhunac i ja i on...i on me onako slatko poljubio u celo:D:D...unistio je sat vremena predhodnog rada...:D:D
 
Poslednja izmena:
patriota
vodimo mi ljubav pre neki dan, poza, on-iza mene, ja s vremena na vreme, bacim pogled preko ramena(volim da mu vidim lice, ono me najviše uzbuđuje)...
...ne znam šta mi bi, taj dan, baš sam ga se nekako uželela, pa mi sve lepše i lepše... i onako čisto da mu se pohvalim (a i njega), dam mu znak, opet preko ramena, koliko sam puta svršila
-pravi sam patriota -tri prsta, opet preko ramena, dižem ja i pokazujem mu ih, onako sa blago ošamućenim i presretnim izrazom na licu (ali odsečno, navijački)...oboje popadasmo od smeha, tako da rezultat osta 3:0 za mene ( ja sam fina ženska, posle sam mu se odužila, kako i priliči...

Само ти рекламирај Шишмиша...
Сад кад почну да га салећу на ПП...:):):)
 
susret posle dve nedelje, uzeleli se jedno drugog i s vrata krenemo da se skidamo....skine ti on pantalone do clanka, meni svuce samo donji deo i opalismo po zestokom sexu onako stojecki od nazad...kad se smorio pogleda ti on na stolicu za komp i krene da sedne na nju onako sa pantalonama oko clanka i povuce me na sebe i usput se saplete...ali, ne lezi vraze pa stolica ima tockice i zavrsismo nabijeni uza zid i ugruvani...rehabilitovali smo se mi za sekund, nista nas nije dalo omesti, ali smo posle otkrili cvorugu na njegovoj glavi i poderotinu na mojoj ruci (eto mi spanski zid :D).....
 
susret posle dve nedelje, uzeleli se jedno drugog i s vrata krenemo da se skidamo....skine ti on pantalone do clanka, meni svuce samo donji deo i opalismo po zestokom sexu onako stojecki od nazad...kad se smorio pogleda ti on na stolicu za komp i krene da sedne na nju onako sa pantalonama oko clanka i povuce me na sebe i usput se saplete...ali, ne lezi vraze pa stolica ima tockice i zavrsismo nabijeni uza zid i ugruvani...rehabilitovali smo se mi za sekund, nista nas nije dalo omesti, ali smo posle otkrili cvorugu na njegovoj glavi i poderotinu na mojoj ruci (eto mi spanski zid :D).....


ništa te nisu naučili!!!! ccccc! pa zar ti niko nije do sada rekao, da je španski zid, neprijatelj broj jedan sexu?
 
patriota
vodimo mi ljubav pre neki dan, poza, on-iza mene, ja s vremena na vreme, bacim pogled preko ramena(volim da mu vidim lice, ono me najviše uzbuđuje)...
...ne znam šta mi bi, taj dan, baš sam ga se nekako uželela, pa mi sve lepše i lepše... i onako čisto da mu se pohvalim (a i njega), dam mu znak, opet preko ramena, koliko sam puta svršila
-pravi sam patriota -tri prsta, opet preko ramena, dižem ja i pokazujem mu ih, onako sa blago ošamućenim i presretnim izrazom na licu (ali odsečno, navijački)...oboje popadasmo od smeha, tako da rezultat osta 3:0 za mene ( ja sam fina ženska, posle sam mu se odužila, kako i priliči...

:hahaha:
 

Back
Top