Ajme ljudi

Hi-fi:
ZAR KOD NAS NIKO NE CENI DOBAR ZVUK KAD JE TOLIKO MALO LJUDI NA OVOM FORUMU.TREBA NESTO DA SE PREDUZME POD HITNO :shock:
Nažalost, izgleda da uz Mp3 i druge digitalne blesavoće pravi HI- FI umire. Ja se ne dam, još uvek volim da zavrtim svoj stari Thorens 126 MK3 sa "vinilom" i da na takođe starim bas- refleksima Wharfedale E serije odslušam pravi zvuk. Teško je to objasniti nekom ko nije čuo zvuk pravih "lampaša" kao što su Radford, Mc Inotsch, Quad...zvučnike kakvi su bili Tannoy "Buckingam" ili "Windsdor"... Sve su to neke drage sprave od kojih se neću nikad odvojiti na račun digitalnog zvuka, koji je pravi "Paja Patak", tek da se nešto čuje i galami. I ne boj se, ima nas dosta "pravih", samo treba da se aktiviraju i počnu da pišu!
 
Dobro je da nas ima,nadam se da ce se jos neko'prikljuciti i napisati ponesto. :idea: Danas je mnogo tesko da se nadju stare dobre stvari,a da su u orginalu,pa covek mora da ponekad kupi i ponesto novije,ali zato kvalitetno.Na svu srecu jos uvek moze da se nadje iako novo kvaliteta.
 
Hi-fi:
Dobro je da nas ima,nadam se da ce se jos neko'prikljuciti i napisati ponesto. :idea: Danas je mnogo tesko da se nadju stare dobre stvari,a da su u orginalu,pa covek mora da ponekad kupi i ponesto novije,ali zato kvalitetno.Na svu srecu jos uvek moze da se nadje iako novo kvaliteta.
Ja se u potpunosti slazem inace imam Technics-ovu opremu koja je ravna ALL SHIT-u. :x
 
SOLA:
Hi-fi:
Dobro je da nas ima,nadam se da ce se jos neko'prikljuciti i napisati ponesto. :idea: Danas je mnogo tesko da se nadju stare dobre stvari,a da su u orginalu,pa covek mora da ponekad kupi i ponesto novije,ali zato kvalitetno.Na svu srecu jos uvek moze da se nadje iako novo kvaliteta.
Ja se u potpunosti slazem inace imam Technics-ovu opremu koja je ravna ALL *-u. :x
Ili KRELLU F.P.B.400cx
 
Ima ljubitelja ali je malo njih koji vise na netu. Ako su postali racunarci, presli su i na MP3 i ostala srnj...
Sta da radimo. Pravi HiFi je skup a ove silne mini linije jeftine. A kada na AIWI od 1000kW P.M.P.O. otpanjite Karleusu, ko ce jos pozeleti grmofonsku plcu.
 
Ima ljubitelja ali je malo njih koji vise na netu. Ako su postali racunarci, presli su i na MP3 i ostala srnj...
Sta da radimo. Pravi HiFi je skup a ove silne mini linije jeftine. A kada na AIWI od 1000kW P.M.P.O. otpanjite Karleusu, ko ce jos pozeleti gramofonsku plocu.
 

Back
Top