BLIC STRIP

Ma pusti, ovako je još slađe. Nije fora kad sa 70 % praviš vladu, onda i nije zanimljivo, nego kad nategneš 30%, posvađaš i iz*ebes ostale i sa trećinom uzmeš vlast:hahaha:

jeste naravno pa posle sloba sa 55% bio diktator..............:mrgreen:

pa i fora ne moze da bude jer vi nikada niste presli 37%.........
dobra fora.......medjutim to je diktat a ne fora......
 
jeste naravno pa posle sloba sa 55% bio diktator..............:mrgreen:

pa i fora ne moze da bude jer vi nikada niste presli 37%.........
dobra fora.......medjutim to je diktat a ne fora......
Pa sad ne valja kad u Vojvodini imaju apsolutnu većinu, ne valja ni kad u Srbiji ili Beogradu nemaju, mislim, vama je stvarno teško udovoljiti...
 
Pa sad ne valja kad u Vojvodini imaju apsolutnu većinu, ne valja ni kad u Srbiji ili Beogradu nemaju, mislim, vama je stvarno teško udovoljiti...

kojim nama.........:dontunderstand:

ma kakva vecina crna aj ne vadi nesto iz budzaka osvojili su 37% a to je daaaaaaaaaaleko od bilo koje vrste vlasti........barem u normalnoj drzavi........
 
U hitlerovoj nemačkoj se delio po metak svakom ko bi rekao nešto protiv firera. A celu propagandu je krojio Gebels. Teško mu bilo kad je imao sve medije pod kontrolom. A i nisu imali internet tada :mrgreen: Pa ti i dalje izvlači paralele što nemaju veze sa stvarnošću.

Ovo sa medijima i krojenjem propagande mi nesto mnogo poznato.:lol::lol:
 
kojim nama.........:dontunderstand:

ma kakva vecina crna aj ne vadi nesto iz budzaka osvojili su 37% a to je daaaaaaaaaaleko od bilo koje vrste vlasti........barem u normalnoj drzavi........

Čitava ova priča oko raspada SRS me jako zabavlja, ali još kad vidim ovakve komentare:hahaha:
Totalno ste izgubili glavu, mislim, ranije ste ti i slični pisali nebuloze, ali ovih dana ste fenomenalni:klap:
Samo tako nastavite, ne moraju ljudi više pričati viceve i gledati humoristične serije na tvu, samo je potrebno provesti 5-10min na ovom podforumu:super:
Da sumiram, svaka čast i samo tako nastavi!:ok:
 
Čitava ova priča oko raspada SRS me jako zabavlja, ali još kad vidim ovakve komentare:hahaha:
Totalno ste izgubili glavu, mislim, ranije ste ti i slični pisali nebuloze, ali ovih dana ste fenomenalni:klap:
Samo tako nastavite, ne moraju ljudi više pričati viceve i gledati humoristične serije na tvu, samo je potrebno provesti 5-10min na ovom podforumu:super:
Da sumiram, svaka čast i samo tako nastavi!:ok:

khm...ovde ima raznoraznih budala i diletanata,a te forice prodavaj klincima po kraju.......a ja stvarno ne znam sta je u mom tekstu zanimljivo smesno ili zabavno.

nemam nameru da ti objasnjavam jer kad ne znas sta da smislis udjes u pretragu nadjes neciju foru od decembra 2006 i copy paste.....stvarno te zalim...

a ako si hteo da ispadnes pametan,mogao si da nadjes neki moj komentar u stilu zayebancije........a da su ovo zvanicni podaci ja ti svakako ne trebam objasnjavati jer nisi ni pogledao sta sam napisao..........ako je tebi do smeha na tebe se moze sa sigurnoscu primeniti ona stara o-prstu,brasnu i smehu......................................:mrgreen:
 
khm...ovde ima raznoraznih budala i diletanata,a te forice prodavaj klincima po kraju.......a ja stvarno ne znam sta je u mom tekstu zanimljivo smesno ili zabavno.

nemam nameru da ti objasnjavam jer kad ne znas sta da smislis udjes u pretragu nadjes neciju foru od decembra 2006 i copy paste.....stvarno te zalim...

a ako si hteo da ispadnes pametan,mogao si da nadjes neki moj komentar u stilu zayebancije........a da su ovo zvanicni podaci ja ti svakako ne trebam objasnjavati jer nisi ni pogledao sta sam napisao..........ako je tebi do smeha na tebe se moze sa sigurnoscu primeniti ona stara o-prstu,brasnu i smehu......................................:mrgreen:

Smešno je ono što si rekao da u normalnoj državi ne možeš imati vlast ako ti stranka osvoji 37%. Šta je po tebi normalna država onda? Ovo što je bilo da je u Zimbabveu vladajuća stranka izašla jedina na izbore i osvojila 97%?
Da tražim po forumu nešto iz 2006.god, nisam jadnik i imam život.
I nisam mislio na samo tvoj ovaj i samo tvoj komentar, kao što sam i napisao.
 
Smešno je ono što si rekao da u normalnoj državi ne možeš imati vlast ako ti stranka osvoji 37%. Šta je po tebi normalna država onda? Ovo što je bilo da je u Zimbabveu vladajuća stranka izašla jedina na izbore i osvojila 97%?
Da tražim po forumu nešto iz 2006.god, nisam jadnik i imam život.
I nisam mislio na samo tvoj ovaj i samo tvoj komentar, kao što sam i napisao.

nego si mislio na radikale pa malo stanacki angazujes umesto mene samog :mrgreen:
ne normalna je drzava u kojoj vlada vecina koja se izjasnjava na izborima,a ne da drzava otima glasove i da narod ubedjuje kako on zapravo ne zna za koga je glasao,tj ubedjuje narodnu vecinu kako su glasali za njih a ne protiv njih...kao da mi ne znamo za koga so glasali.
 
10.jpg
 

Back
Top