Министри владе Србије посетили Милошевићев гроб

Шта мислите о овој акцији владе Србије


  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Министри владе Србије Милутин Мркоњић и Жарко Обрадовић посетили су гроб покојног председника СРЈ Слободана Милошевића обележавајући годишњицу његовог рођења, јавља Италијанска агенција АКИ додајући.
Милошевићева Социјалистичка партија ушла је у коалицију са Демократском Странком 7. јула.

milosevic1--200x150.jpg


МИНИСТАР ОБРАЗОВАЊА ОБРАДОВИЋ ИЗЈАВИО ЈЕ:
„МИ СМО У МОРАЛНОЈ И ЉУДСКОЈ ОБАВЕЗИ ДА ПОСЕТИМО ПРЕДСЕДНИКОВ ГРОБ.
ТО ЈЕ ПРИЛИКА ДА ПОДСЕТИМО СЕБЕ НА ВРЛИНЕ НАШЕГ ПРЕДСЕДНИКА МИЛОШЕВИЋА.”
ОН ЈЕ ДОДАО ДА СЕ МИЛОШЕВИЋ ЗА ЖИВОТА ЗАЛАГАО ЗА „СЛОБОДУ, ПРАВДУ И ЈЕДНАКОСТ”

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ооооооооооо демократе!!!1 Шта ли ради ваша влада!!!!!
:rotf::klap::klap::klap::rotf::klap::rotf::klap:

http://www.adnkronos.com/AKI/English/Politics/?id=1.0.2424372346
 
А пошто сам био довољно подао да ову вест поставим и на амерички форум, ево и првог одговора:

Amazing, Milosovich was charged with crimes against humanity.

What Clinton did to the Serbian people was just that.

Clinton is alive.

Milosovich is dead.

So much for JUSTICE.
3 posted on 20.8.2008 16:06:02 by mosquewatch
 
Srpski bonton nalaže da se o mrtvima govori sve najlepše.
Srpska junačka tradicija kaže da se ne treba kačiti sa onima koji su na vlasti dok su na vlasti.

Inače....Milošević se deklarativno i jeste zalagao za slobodu, pravdu i jednakost, uz napomenu da nije imao pojma šta oni znače :evil:

па до јуче сте пуштали балоне кад је милошевић умро , причали сте да је сахрањен као џукела у дворишту а сад како сте са спсом у власти одма "о мртвима све најлепше" . парада лицемерја
 
Dali je moguce DemoNkrate,da vi nevidite da polako ali sigurno upadate u zamku Dacicevu.Ne samo da lici nego je original mali Milosevic.Naravno da mora da ode kod ocuha na grob. Ocuh mu je ubijen a on postao Ministar policije jaooooooj DemoNkrate...

Mislim da je krajnje vreme da na predizborne bilborde objavljuju ovakve natpise.
Da se narod lakše odluči...

Priče kako ova ili ona u selu ima dobre sise pa prisutan narod poveruje i počne da se oblizuje, ja nemam ništa od te priče, daj suštinu - ko to priča!?
 
Dali je moguce DemoNkrate,da vi nevidite da polako ali sigurno upadate u zamku Dacicevu.Ne samo da lici nego je original mali Milosevic.Naravno da mora da ode kod ocuha na grob. Ocuh mu je ubijen a on postao Ministar policije jaooooooj DemoNkrate...

Gde si video ti da je on isao?
:dash:

I aj opet ispravi pravopis, da ne cimam DellBoy-a.
:mrgreen::mrgreen:
 
Pa šta da ti kažem...
Mi ne obilazimo toliko groblja k'o neke političke narikače "za dnevnicu"...
Mi se bavimo državnim pitanjima a ne grobarskim.

Ova radikalna stranka k'o javno komunalno...
Mada pre mislim da na groblja idu zbog hrane a i bolji cvet odnesu ženama kući...

:rotf::rotf::rotf::ok:
 
па до јуче сте пуштали балоне кад је милошевић умро , причали сте да је сахрањен као џукела у дворишту а сад како сте са спсом у власти одма "о мртвима све најлепше" . парада лицемерја

Druže Tihi zašto ne pišete nevidljivim mastilom kada ste vi još uvek dosledno u ilegali :???: :D
 
Srpski bonton nalaže da se o mrtvima govori sve najlepše.
Srpska junačka tradicija kaže da se ne treba kačiti sa onima koji su na vlasti dok su na vlasti.

Inače....Milošević se deklarativno i jeste zalagao za slobodu, pravdu i jednakost, uz napomenu da nije imao pojma šta oni znače :evil:

:klap::klap::klap:

Ne bih se slozio: O mrtvima sve najlepse - na primer Tito, Papa Jovan Pavle, itd. samo bljuvotine iz srpskih usta bez obzira sta su ta dvojica napravili u zivotu za druge ljude.

Ja bih reko da sta se govori o mrtvima ovisi ko govori.

U Srbiji i drugim narodima propale Juge prevladava uglavnom mrznja za dobre ako su druge narodnosti i velicanje vlastitih zlikovaca.
 
Kada ce se nas veliki predsednik, drzavnik, mislilac i mucenik preseliti u aleju velikana?

Ocekujem da gradske vlasti Beograda ovo pod hitno uzmu u razmatranje.

Aleja je minimum, ali ne treba spomenik. Njegova dela su veciti spomenik. Si monumentum requiris, circumspice, napisase Englezi na grobu jednog svog velikana. Medjutim, sve je to jos mnogo, mnogo lepse napisao nas veliki kantautor ******* Balasevic, pa da parafraziram -

A ja sam video visoke peci,
Fabrike, dim, siroke njive,
Gradove sto slobodno zive
Decu i mir i jato ptica.

I opet sam video nasega Slobu,
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca
Opet sam svud video Slobu.

Da, ja videh nasega Slobu
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca,
Opet sam svud video Slobu.



milosevic.jpg
 
Kada ce se nas veliki predsednik, drzavnik, mislilac i mucenik preseliti u aleju velikana?

Ocekujem da gradske vlasti Beograda ovo pod hitno uzmu u razmatranje.

Aleja je minimum, ali ne treba spomenik. Njegova dela su veciti spomenik. Si monumentum requiris, circumspice, napisase Englezi na grobu jednog svog velikana. Medjutim, sve je to jos mnogo, mnogo lepse napisao nas veliki kantautor ******* Balasevic, pa da parafraziram -

A ja sam video visoke peci,
Fabrike, dim, siroke njive,
Gradove sto slobodno zive
Decu i mir i jato ptica.

I opet sam video nasega Slobu,
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca
Opet sam svud video Slobu.

Da, ja videh nasega Slobu
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca,
Opet sam svud video Slobu.



milosevic.jpg

Ziv je Sloba umro nije !:mrgreen:
 

Back
Top