Случајни сусрети...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Ову сам тему, за коју молим да ми се не закључава, замислио као место на коме ћемо да пишемо о случајним сусретима и утисцима који они остављају на нас...
У граду, у бусу, у канцеларији...
На базену, на мору, на планини...
Било где...:):):)
 
pošto nisam hrabra da startujem tipove, onda ni ne gledam. ako mi baš neko zapadne za oko, nametne se, mogu da se nasmešim i pomislim, sladak tip. ali to je sve. nema tu romantike. dok ne sednem i ne porazgovaram sa čovekom, da vidim šta mu je u glavi, ništa ne radim.
 
samo jednom mi je bilo žao šo nisam srtartovo...........al bio sam na bajsu..a ona na rolerima..i kretala se u sooprotnom pavcu......misim da sam bio 8 osnovne....ja ne volem da sam nametljiv...i start tipa............sloočajno sam sam se zagledo u neke atrooboote...oči, noge...sise......a ne u osobu.....sam preraso......misim....nije to loše..kapiram.......al ja neam vremena...das zadržavam
 
Не спамујте тему већ пишите о случајним сусретима...
Који вам разиграју срце... или нешто друго...

.........sad na moru sa jednom prelepom ruskinjom ,gledamo se smeshkamo se ona ne zna engleski i ne razume srpski ja ne znam ruski i dalje se smeshkamo ja se zeshce usro po prvi put posle tone godina ,jjbg. nishta ali ipak ostade mnogo sladak osecaj ,mnogo bolji chak i od mnogih konkretnih sluchajeva .........:super::super::cmok:
 

Back
Top