a shta da radim...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: a shta da radim...

zajedno
    Guest

Podrazumevano a shta da radim...

Shta da radite kada vam se momci vashih drugarica pochnu nabacivati? Ustvari to su i moji drugovi. Glupo je da kazem da izgledam bolje od drugarica, ali uvek smo se zezale kako im ja "dignem" sve tipove. Naravno svi smo shalu prihvatali do nekih granica! Ali sada momci vishe ne poznaju granice. Ja ih iskuliram, ali mi je glupo pred drugaricama. Inache ne druzim se sa njima bash konstantno ali ipak smo dobre, chesto izlazimo zajedno, same ili zajedno sa momcima!

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

aaaaa.....to je ona fora....prvo smuvaj ruznu...pa ce ona prichati drugarici....koji luzeri

Guest

Podrazumevano Re: a shta da radim...

Citat Original postavio zajedno
    Shta da radite kada vam se momci vashih drugarica pochnu nabacivati? Ustvari to su i moji drugovi. Glupo je da kazem da izgledam bolje od drugarica, ali uvek smo se zezale kako im ja "dignem" sve tipove. Naravno svi smo shalu prihvatali do nekih granica! Ali sada momci vishe ne poznaju granice. Ja ih iskuliram, ali mi je glupo pred drugaricama. Inache ne druzim se sa njima bash konstantno ali ipak smo dobre, chesto izlazimo zajedno, same ili zajedno sa momcima!
    i ja se pitam

pokvarena
    Guest

Podrazumevano

pa reci drugaricama

Guest

Podrazumevano

smubaj ih

Druga
    Guest

Podrazumevano Ne mogu im pomoci

Dajte im do znanja na lep nacin ako ne, onda na razumljivo grub da ste vec srecno udati i da VOLITE svog jedinog muza.

Slične teme

1. shta ne radim kako treba?
    Autor Gillette u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 02.08.2005., 00:28
  2. shta da radim?
    Autor rastrzana u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.03.2004., 22:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor