Muški novčanik

Poruka
20.421
Gledam savremene muškarce ovih dana....nezavisno ko su, šta rade, kako su materijalno situirani, obrazovani ...retko koji nosi pare u novčaniku. Uglavnom pare nose po dzepovima ...:???: i nije vazno dal nose trenerku ili odelo ...pare su u dzepu...cak i kada imaju tasnu opet u dzepu. :???:

I pitam se ...u čemu je fora?
Kada je novčanik izašao iz mode?
 
Meni muskarci koji uredno izvade uredan novcanik iz neke uredne torbice i iz uredno slozenih novcanica uredno izvade da plate, pa uredno u isti vrate kusur a onda ga uredno vrate u urednu torbicu.....deluju kao fegeti...ili sam bar siguran da su teski i komplikovanji ljudi
 
Nisam seljacina, ali nekako nemam naviku da novac bas uvek drzim u novcaniku. Tamo mi stoje kartice, dozvole, legitimacije i sl.
Ponekad drzim i novac, obicno ako ga imam vise (sto se izuzetno retko desava :mrgreen: )
Ja sam na pola puta od prostaka do fegeta :)
 
To što sad napisa ti Lyon-e je generalizacija , i samim tim ne valja !

Ne bi ni ja volela da vidim tu sliku , tako kako si opisao iz mesta bi rekla gay .

Al pare u novcaniku pa onda u dzep...e to je vec priznaces druga slika !

To ja pitam, to me mori...
Sto se preskace ta sredina zvana novcanik...imaju pare , imaju džep al novcanik jok !
 
Meni uvek smeta sto novcanik ne znam gde da stavim, i nekako imam utisak da ga dok ga ja onako fegetski vadim neki klinac u trku moze oteti.
Nije mi zbog novca, jer ga uglavnom nemam, nego zbog dokumenata koje treba ponovo vaditi
I sada ga uglavnom stavljam u torbu, a kad nisam na poslu u neku torbicu, dakle....ne znam, prosto imam naviku da ako novac izvadim iz novcanika vratim ga u dzep ili ako uzimam pare iz kuce, strpam ih takodje u dzep.
Mozda volim da cheskam yaya....sta ga znam :)
 
Meni uvek smeta sto novcanik ne znam gde da stavim, i nekako imam utisak da ga dok ga ja onako fegetski vadim neki klinac u trku moze oteti.
Nije mi zbog novca, jer ga uglavnom nemam, nego zbog dokumenata koje treba ponovo vaditi
I sada ga uglavnom stavljam u torbu, a kad nisam na poslu u neku torbicu, dakle....ne znam, prosto imam naviku da ako novac izvadim iz novcanika vratim ga u dzep ili ako uzimam pare iz kuce, strpam ih takodje u dzep.
Mozda volim da cheskam yaya....sta ga znam :)

Sve do yaya je pilo vodu !
 
Da novac mi je prljav da bih ga stavljao u farmerke pa posle ruke u dzepove..a postoji jedna tema o sludjenosti i zaboravljenim zagubljenim stvarima po kuci..to me asocira na one koji traze izgubljeno kesh po dzepovima.
 
Opet generalizacija ...al te krenulo veceras ! :lol:

Vidi Mirka, ja funkcionisem na generalizacijama.
Kad god sam i pomislio da ono sto je moj prvi utisak nije pravi utisak, gadno sam se zahebao.
Uostalom, generalizacije nisu lose jer omogucavaju da funkcionisemo u svetu u kome nemamo vremena ni volje da bas o svakoj osobi, pojmu ili stvari stvorimo licno iskustvo
 

Back
Top