XP SP2

D

DIOGEN1

Gost
Imao sam instaliran SP1 i SVE kriticne i siguronosne abdejte, uzeo sam XP SP2 i pregazio preko svega.
Izbrisao mi je SP1 i sve abdjte (oko 20 komada).
U prozoru koji mi se pojavio pise da je SP2 beta verzija a dobio sam na displeju sortkat plavi sa znakom pitanja a ispod pise: REPORT a XP SP2 BUG.
Vidim dodao je neke novotarije ali ne znam kako ga i da li treba abdejtovati jer nije isto kao pre, tj, da li ga uopste treba abdejtovati?
NE mogu ili neznam da nadjem stranicu na kojoj mi skenira sistem pa pokaze sta mi nedostaje?
Ako je neko ovo instalirao ili zna kako dalje postupati, MOLIM DA MI NAPISE da se bas mnogo ne maltretiram!!!
 
eh... ako postavljas sva ta pitanja, onda si se zeznuo: jos uvek NE postoji SP2, vec samo njegova beta verzija, koja NIKAKO nije za manje upucene korisnike!

SP2 bi trebalo da se pojavi za oko 2 meseca...
 
DIOGEN1:
Imao sam instaliran SP1 i SVE kriticne i siguronosne abdejte, uzeo sam XP SP2 i pregazio preko svega.
Izbrisao mi je SP1 i sve abdjte (oko 20 komada).
U prozoru koji mi se pojavio pise da je SP2 beta verzija a dobio sam na displeju sortkat plavi sa znakom pitanja a ispod pise: REPORT a XP SP2 BUG.
Vidim dodao je neke novotarije ali ne znam kako ga i da li treba abdejtovati jer nije isto kao pre, tj, da li ga uopste treba abdejtovati?
NE mogu ili neznam da nadjem stranicu na kojoj mi skenira sistem pa pokaze sta mi nedostaje?
Ako je neko ovo instalirao ili zna kako dalje postupati, MOLIM DA MI NAPISE da se bas mnogo ne maltretiram!!!

Gde si tebra nasao SP2? Zivo me zanima.

Pozdrav,
Tasa!
 
Tasa!:
DIOGEN1:
Imao sam instaliran SP1 i SVE kriticne i siguronosne abdejte, uzeo sam XP SP2 i pregazio preko svega.
Izbrisao mi je SP1 i sve abdjte (oko 20 komada).
U prozoru koji mi se pojavio pise da je SP2 beta verzija a dobio sam na displeju sortkat plavi sa znakom pitanja a ispod pise: REPORT a XP SP2 BUG.
Vidim dodao je neke novotarije ali ne znam kako ga i da li treba abdejtovati jer nije isto kao pre, tj, da li ga uopste treba abdejtovati?
NE mogu ili neznam da nadjem stranicu na kojoj mi skenira sistem pa pokaze sta mi nedostaje?
Ako je neko ovo instalirao ili zna kako dalje postupati, MOLIM DA MI NAPISE da se bas mnogo ne maltretiram!!!

Gde si tebra nasao SP2? Zivo me zanima.

Pozdrav,
Tasa!
JESTE BETA, sam se abdejtovao oko 3-4 mb sve radi kako treba (osim onog invalid boot ini od rasnije) ima kod RK TAURUNUM
 
LJudi od kada sam instalirao XP SP2 IE radi odlicno (pisao sam da mi izbnacuje stranicu krstarice) avant browser je za njega truba, IE je sada brzi i nema problema (dokle ce neznam) nesto se malo jutros abdejtovao ( mozda njegov fajerval i to ima) pa mi nije jasno sto svi kazu unapred da to ne valja da im ne pada na pamet da to instaliraju itd., GDE VAM JE ISTRAZIVACKI DUH? Vi ste uglavnom mladi ljudi (meni le preko 60 god.) i koliko pratim udarali ste FORMAT "C" zbog mnogo trivijalnijih stvari, ovi (microsoft) sigurno nisu glupi da finansiraju bez veze oni sigurno zele da ostanu monopol pa zato i ova beta verzija sigurno ima odgovarajucu tezinu tj. vradnost.
Ovo pisem jer zelim da to jos neko isproba da bi se razmenila iskustva (inace nisam obozavalac nijednog monopola!
 
SP2 kao i sve zakrpe koje nudi Microsoft ubacujem tek kad dobijem finalnu verziju.
Kad cujem rec(slovo) beta uvek e asocira na neka isprobavanja i testiranja i stvarno ne bih voleo da se bakcem tim stvarima.
Ako je zvanicno SP2 izasao onda cu ga ubaciti
 
Кулиража:
SP2 kao i sve zakrpe koje nudi Microsoft ubacujem tek kad dobijem finalnu verziju
takodje! ali, i tada sacekam da prodje bar mesec dana, da prikupim utiske sa raznih foruma, bekapujem sistem i tako to...

s druge strane, meni XP SP1 radi sasvim dobro, toliko da ne vidim sta bi to SP2 mogao da mi poboljsa!
 
I ja instalirah SP2, ali skinuo sam ga sa mikrosoftovog sajta, 273MB.. nacekah se dok je instalirao.. nikakve greske mi nije privaljivao sve radi sasvim lepo.. ima par novina u njemu za razliku od PS1, kao IE popup blocker, firewall opcije su prosirene i tako jos neke gluposti.. nisam jos cackao bas nesto narocito mnogo..
 

Back
Top