Lepi, mladi, pametni, sposobni?

Meni su gori političari koji su završili neke faksove i odmah stupili u politiku ili dobili funkcije A.Vučić i Č.Jovanović npr. i oni koji su završili političke škole(gnjavezi) npr.Aligrudić,Ristivojević,D.Petrović,Šuvaković npr. od ostalih koji su nešto i radili pa prešli u političare.Sposobni su više za sebe nego za narod.
 
Da li su naši političari stvarno takvi ili je ova priča jeftin marketing?Šta je istina,a šta nije?Mislite li da Srbija i Srbi imaju neke koristi od ovakvih ljudi ili su oni jedini koji od marketinga imaju korist?Bez obzira na političke boje...

Ovo me podseća na onaj Antonićev tekst od pre par dana, kada je zahtevao od nekoga (do kraja nisam shvatila od koga) da ostavi srpskom narodu pravo da se ponosi svojim sportistima i himnom.

Nikad nisam videla ovakav marketing. Čak ni oni (političari) nisu toliko nesamokritični da kažu za sebe da su lepi, mladi, pametni, sposobni.:D
 
Ovo me podseća na onaj Antonićev tekst od pre par dana, kada je zahtevao od nekoga (do kraja nisam shvatila od koga) da ostavi srpskom narodu pravo da se ponosi svojim sportistima i himnom.

Nikad nisam videla ovakav marketing. Čak ni oni (političari) nisu toliko nesamokritični da kažu za sebe da su lepi, mladi, pametni, sposobni.:D
Svi pričaju da su pametni i sposobni,a potvrda je to što niko od njih nije osuđen nizašta,niti je nekome konfiskovana imovina.:evil:
 
Ne postoju politička kultura i osećaj jedinstva kad se radi u interesu države. Dosta tih političara bi možda i bili dobri i pametni, ali su ušli u kolo gde se dilovi i krađa podrazumevaju, zato moraju da igraju kako im je nametnuto. Međutim, Đilasov potez koji je juče najavio, da se nestranačke ličnosti stave u upravne odbore i na čelo javnih preduzeća, kao i poziv opoziciji da predloži svoja kadrovska rešenja (čisto sumnjam da ih ima puno, ali ajde), budi nadu da se i po tom pitanju stvari malo kreću na bolje. Ponavljam, ne postoji osećaj odgovornosti i obaveze prema državi da bi se dobro radilo u politici!
 
Međutim, Đilasov potez koji je juče najavio, da se nestranačke ličnosti stave u upravne odbore i na čelo javnih preduzeća, kao i poziv opoziciji da predloži svoja kadrovska rešenja (čisto sumnjam da ih ima puno, ali ajde), budi nadu da se i po tom pitanju stvari malo kreću na bolje.

Dragan Djilas izgleda suvise retardirano da bi bio ozbiljan . Ne treba verovati ljudima koji pricaju kroz nos ...
 
Ne možeš da im sporiš pamet i sposobnost. Da nisu takvi, ne bi stekli sve što imaju. Ali ono "lepi, mladi", e, to ne mogu da svarim nikako. Ne zna se ko je ružniji, ili ih ja tako vidim, ne znam u čemu je fazon.:D

Nisi u pravu.
Ima osoba koje samo na oko deluju pametne i sposobne, ali kad im pogledaš postupke vidiš da je to daleko od njih.

Zar se ne slažeš sa mnom Registrice?:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top