ima li ovo veze sa romantikom?

Svakako idemo u pravcu bezromanticnog virtualnog smaranja..sve ono sto je neko od nas proziveo ili procitao..video na filmu nikad se nece vratiti..svako od nas zna da nam je potrebna iskrena otvorena zdrava komunikacija..bez foliranja i straha..predrasuda..ali to ne prolazi ocigledno.
 
Naravno da ne prolazi. Teorija i praksa su dva totalno nepomirljiva pojma naročito u domenu "romantike". Nikada se ništa neostvari onako kako bi mi to voljeli. Uvijek je tu bezbroj prizemnih i trivijalnih komplikacija kojih nema u romanima i filmovima.
 
Svakako idemo u pravcu bezromanticnog virtualnog smaranja..sve ono sto je neko od nas proziveo ili procitao..video na filmu nikad se nece vratiti..svako od nas zna da nam je potrebna iskrena otvorena zdrava komunikacija..bez foliranja i straha..predrasuda..ali to ne prolazi ocigledno.

Ja jos uvek verujem da to prolazi...samo dvoje treba da se nadju..."samo" toliko... :heart:
 
Svakako idemo u pravcu bezromanticnog virtualnog smaranja..sve ono sto je neko od nas proziveo ili procitao..video na filmu nikad se nece vratiti..svako od nas zna da nam je potrebna iskrena otvorena zdrava komunikacija..bez foliranja i straha..predrasuda..ali to ne prolazi ocigledno.

bezmalo se slazem sa kompletnom porukom; izmenila bih `bezromanticno virtuelno` u `romanticno virtuelno`, a `smaranje` bih zadrzala. :)
sve nas to odvlaci od zdrave komunikacije, nazalost!


ps,
sve prolazi, samo treba strpljenja
 
Pa ako one znaju kako neka podele sa nama tu tajnu.Ja zanam sta hocu,i kroz pesme to i pokazujem!.;):) Kroz poeziju,i pesmu mislim da je odgovarajuci nacin pokazivnja svojih osecanja.:think:Zar ne?;)

dragi marko,
ti si bas sav kako valja! :super:

:rtfm: ;)

jedino...otvori vrata i pusti magiju unutra!
rizikuj! idi ispred poezije; neka te ona prati. okreni se prema suncu `da senke ostanu iza tebe`!
nacini korak..koracaj; ako padnes, ustaces.
rečenice tipa "ko je pravi/a znaće da mi to pokaže" - nekorisne su.
 
niko od nas ne zna sta hoce,a jos manje kako da to pokaze...ostaje nam samo da verujemo i prepustimo se osecanjima

treba samo bolje osmisliti sopstvene izbore i drzati ih se. prioriteti moraju postojati.
vazne stvari vazne su svuda.
bitno je pronaci ogledalo u sebi, a ne u drugima.
bitno je sebe dobro upoznati; samo tako prestaju nedoumice i otvara se prostor za `znam` i `hocu`.


pozz
 
niko od nas ne zna sta hoce,a jos manje kako da to pokaze...ostaje nam samo da verujemo i prepustimo se osecanjima

treba samo bolje osmisliti sopstvene izbore i drzati ih se. prioriteti moraju postojati.
vazne stvari vazne su svuda.
bitno je pronaci ogledalo u sebi, a ne u drugima.
bitno je sebe dobro upoznati; samo tako prestaju nedoumice i otvara se prostor za `znam` i `hocu`.


pozz
 
Ispricacu vam nesto sto ima veze sa romantikom.
"Ako vidis princa na belom konju koji bi da te spase...
...ako je to na filmu - uzivaj...
...ako je stvaran zivot - zovi hitnu pomoc."- tu recenicu procitala sam u jednoj veoma poucnoj knjizi koja govori o romantici.
Knjiga se zove "Ako sam tako pametna,zasto se zaljubljujem kao kreten?".
Prica o zaljubljenim zenama zaslepljene ljubavlju i romantikom.
 
Ispricacu vam nesto sto ima veze sa romantikom.
"Ako vidis princa na belom konju koji bi da te spase...
...ako je to na filmu - uzivaj...
...ako je stvaran zivot - zovi hitnu pomoc."- tu recenicu procitala sam u jednoj veoma poucnoj knjizi koja govori o romantici.
Knjiga se zove "Ako sam tako pametna,zasto se zaljubljujem kao kreten?".
Prica o zaljubljenim zenama zaslepljene ljubavlju i romantikom.

Joxicce nemoj da tako crno gledas na to.Mozda jos nisi naisla na njega.Ali kada ga budes pronasla,videces da ce sve biti savrseno.Jos uvek postoje ali su retki.;)
 
Ja stojim iza chinjenice da nema ljubavi bez romantike. Nije potrebno da nekome kazemo da ga volimo, trebamo to i dokazati.(ovo se odnosi na ljubav izmedju mushkarca i zene). A kako cesh nekome dokazati da ga volish ako to ne bude romantichan gest. Kada nekome poklonimo cvet je romantika, kada nekome spremimo vecheru u dvoje je romantika, svece, VODJENJE LJUBAVI je romantika. Normalno bice ne moze ziveti bez romantike, tj. dokazivanja ljubavi. Kada neko kaze da nije romantichar, mozda ne laze, ali pitanje je da li nece porumeniti ili zanemiti kada mu poklonimo cvet ili odrecitujemo neki stih za zaljubljene.
Svi smo mi bar malo romantichne dushe...svi smo rodjeni da volimo i da budemo voljeni, shto znachi i i da budemo romantichni.
Romantika nije stvar papucharstva...kao shto je neko pomenuo, romantika je stvar pravih i iskrenih osecanja. Ako se devojka ili zena, smeje romantichnom gestu mushkarca, onda je pravo pitanje: SHTA TA DEVOJKA/ZeNA ZAPRAVO OSECA PREMA TOM MUSHKARCU I DA LI JE VREDNA NJEGOVE PAZNJE.

Mushkarci, ne obeshrabrujte se, prava zena ce biti odushevljena vama ako joj pokazete sklonosti ka romantizmu, ako se ne odushevi, ne ochajavajte, vec trazite drugu, jer ta koja ne obrati paznju na to shto chinite za nju, i nije vredna vashe ljubavi!!!!
 
Ali kako da shvatim djevojku koja mi je pokazivala sve moguće znakove naklonosti a ja neznajući kako da odgovrim na toliku napadnu strast, odugovlačio sam i kada sam konačno prišao(toj djevojci koja mi se mnogo svidjela i ukoju sam već bio poluzaljubljen) ona mi je rekla da ima dečka(iako ga nema) samo da bi me odbila. Jeli to neki inat, osveta, šta je? A sada, kada sam joj pokazao da mi se mnogo svidja, ignorise me, gleda me sa visine, pravi me ljubomornim. Nista mi nije jasno. :roll:
 

Back
Top