ima li ovo veze sa romantikom?

Zene su chudne. Imaju specifichnu osobinu, kao i vi mushkarci pretpostavljam, da jure one koji su im nedostizni, a da uvek odbijaju one koji se oko njih trude. Uvek nam je zanimljivo da se mi borimo za nekoga a ne da se neko bori za nas. Takvi nas ne interesuju. Chak i da godinama jurimo za nekim, znamo da kada se kolo srece okrene, i on pochne da juri za nama, mi ga odbijemo ili iz principa ili iz inata.
Ja obichno kazem: Nisi me hteo kada sam ja tebe jurila, pa sada necu ni ja kada ti mene jurish, iz principa. Eto ja to radim iz principa, a neke to rade iz inata.

Postavi se prema toj nekoj na sledeci nacin. Obasipi je paznjom i romantikom. Lepim rechima, neki poklonom ili cvetom. Ona ce te najverovatnije odbiti, a mozda ce i popustiti.Ti idi na tu kartu da ce da te odbije.
Okreni se odi od nje i ne javljaj joj se neko vreme. tj. dok ona sama ne pozove ili ti ne da neki signal da joj pridjesh, a da ce te prihvatiti. Ako mozesh, nadji i neku drugu, napravi je ljubomornom. Na to uglavnom pucamo i obavezno se vracamo, pomislivshi:
" To mesto treba da bude moje a ne njeno!"
Kada bude videla kako je ta neka "srecna" pored tebe, pozelece da to bude ona, i vratiti se, ako ti to na kraju budesh zeleo!
Komplikovano, ali istinito! Veruj mi!
 
Zene su chudne. Imaju specifichnu osobinu, kao i vi mushkarci pretpostavljam, da jure one koji su im nedostizni, a da uvek odbijaju one koji se oko njih trude. Uvek nam je zanimljivo da se mi borimo za nekoga a ne da se neko bori za nas. Takvi nas ne interesuju. Chak i da godinama jurimo za nekim, znamo da kada se kolo srece okrene, i on pochne da juri za nama, mi ga odbijemo ili iz principa ili iz inata.
Ja obichno kazem: Nisi me hteo kada sam ja tebe jurila, pa sada necu ni ja kada ti mene jurish, iz principa. Eto ja to radim iz principa, a neke to rade iz inata.

Postavi se prema toj nekoj na sledeci nacin. Obasipi je paznjom i romantikom. Lepim rechima, neki poklonom ili cvetom. Ona ce te najverovatnije odbiti, a mozda ce i popustiti.Ti idi na tu kartu da ce da te odbije.
Okreni se odi od nje i ne javljaj joj se neko vreme. tj. dok ona sama ne pozove ili ti ne da neki signal da joj pridjesh, a da ce te prihvatiti. Ako mozesh, nadji i neku drugu, napravi je ljubomornom. Na to uglavnom pucamo i obavezno se vracamo, pomislivshi:
" To mesto treba da bude moje a ne njeno!"
Kada bude videla kako je ta neka "srecna" pored tebe, pozelece da to bude ona, i vratiti se, ako ti to na kraju budesh zeleo!
Komplikovano, ali istinito! Veruj mi!

Kao da imas 16 godina..odrasti.
 
hm...mozda sam dovoljno odrasla da znam neke stvari...mozda su moji saveti nekorisni, za vas "starije" ali su potpuno dobri, za one koji su mog godishta.

To znaci da su tinejdzeri pdf za tebe;)a zamisli kakve mi stariji tek price mozemo vama servirati..shvatices vremenom da to kuliranje-foliranje ne pije vodu u smislu zdravog normalnog odnosa dve osobe i ljudi uopste:ok:
 
J**** ti sve to.Prava ce te prepoznati i dopasce joj se tvoji znaci paznje i nece te zavlaciti.
Jednostavno cete se prepoznati,ali onda nesmes da gubis vreme i da se uplasis vec suprotno samo hrabro i skroz otvoreno.

Na trenutak mi se učinilo da je to ta prava i da smo se prepoznali, ali onda se sve zakomplikovalo i sada sam u ćorsokaku. Nevidim izlaza iz ove mučne situacije. Nemaju godine tu mnogo uticaja. Koliko god čovjek ima godina i iskustva ipak će i po sto prvi put naletjeti na isti fazon. Jednostavno su takvi zakoni fizike.
 
Na trenutak mi se učinilo da je to ta prava i da smo se prepoznali, ali onda se sve zakomplikovalo i sada sam u ćorsokaku. Nevidim izlaza iz ove mučne situacije. Nemaju godine tu mnogo uticaja. Koliko god čovjek ima godina i iskustva ipak će i po sto prvi put naletjeti na isti fazon. Jednostavno su takvi zakoni fizike.

Prijatelju,nekada toliko zelimo da neka osoba bude prava za nas, da jednostavno iz toliko ceznje i zelje izvrsimo pogresnu indentikikaciju i tada dolazimo do zakljucka da je ta osoba prava,a ustvari nije.Znas za onu staru prava osoba u pravo vreme,ali isto tako cesce bude pogresna osoba u pravo vreme.;)
 
Poslednja izmena:
Prijatelju,nekada toliko zelimo da neka osoba bude prava za nas, da jednostavno iz toliko ceznje i zelje izvrsimo pogresnu indentikikaciju i tada dolazimo do zakljucka da je ta osoba prava,a ustvari nije.Znas za onu staru prava osoba u pravo vreme,ali isto tako cesce bude pogresna osoba u pravo vreme.;)

bravo mare care....odlicno si rekao...ja bih mozda to malo uprostio i rekao onako zargonski..."pomislis da je neka fina kad ono najstrashnija fuksa,a ti magarac joj poverovao"
 
Većina devojaka ovde ne zna šta hoće, ali zna kako bi mladić trebalo da im to pokaže.Većina mladića ovde zna šta hoće, ali ne zna kako da to pokaže.
znas li ti kako? :)
Ako ne Volite onda nema romantike ,
Ko Voli ne folira .Budite iskreni drzite do sebe a i do partnera .
Sa humorom i smehom svet izgleda lepse .
Razumevanje za sebe i za partnerku .
Za muskarce POSTUJTE ZENE DA BI VAS ZENE VOLELE .
ROMANTIKA OPUSTENO LJUBAVNO STANJE =nije film .epp.roman itd NEGO BEZBROJ NOVIH LEPIH DOZIVLJAJA .
NADJITE SEBE.
VOLITE ZIVOT DA BISTE BILI SRECNI.
 
Ako ne Volite onda nema romantike ,
Ko Voli ne folira .Budite iskreni drzite do sebe a i do partnera .
Sa humorom i smehom svet izgleda lepse .
Razumevanje za sebe i za partnerku .
Za muskarce POSTUJTE ZENE DA BI VAS ZENE VOLELE .
ROMANTIKA OPUSTENO LJUBAVNO STANJE =nije film .epp.roman itd NEGO BEZBROJ NOVIH LEPIH DOZIVLJAJA .
NADJITE SEBE.
VOLITE ZIVOT DA BISTE BILI SRECNI.

Tako je covece.:ok:
 
J**** ti sve to.Prava ce te prepoznati i dopasce joj se tvoji znaci paznje i nece te zavlaciti.
Jednostavno cete se prepoznati,ali onda nesmes da gubis vreme i da se uplasis vec suprotno samo hrabro i skroz otvoreno.

Ja prepoznala i zbog ranijeg gorkog iskustva se uplasila...a bojim se da je sada kasno... :cry:
Budite hrabri i otvoreni u startu,da ne zakasnite...kao ja... :heart:
 
Poslednja izmena:
Mozda metafizike. :)

neznam za ovu temu. Neznam sta zelim, a i niko drugi nezna....


Bezumno je...
Mrzeti sve ruže jer si se ogrebao na jedan trn...
Odustati od svojih snova jer se jedan nije ostvario...
Izbubiti nadu u molitve jer jedna nije uslišena...
Odustati od svojih napora jer je jedan bio uzaludan...
Okriviti sve prijatelje jer te jedan izneverio...
Ne verovati u ljubav jer ti je neko bio neveran ili ti nije uzvratio ljubav...
Odbaciti svaku mogućnost da budeš srećan jer nisi uspeo u prvom pokušaju....
Nadam se da se na svom putu ne predaješ tom bezumlju
Zapamti da se uvek ...
Može pojaviti druga šansa
Novi prijatelj
Nova ljubav
Obnoviti snaga
Budi uporan
Traži sreću u svakom danu
Siguran put ka neuspehu je - odustati!
Često budući uspesi dolaze preko sadašnjih promašaja
_ NASTAVI DA SE TRUDIŠ! _
 
..svako od nas zna da nam je potrebna iskrena otvorena zdrava komunikacija..bez foliranja i straha..predrasuda..ali to ne prolazi ocigledno.

Али то (бар за мене) не значи да се треба препустити масовном схватању мушко-женских односа него или доживети праву, искрену љубав једног дана или бити заувек сам јер искористити некога или бити искоришћен није ништа сем једно кратко, тренутно задовољство које само наизглед испуњава човека, једноставно је тако... :kpozdrav:
 

Back
Top