POMOZITEE MISLIM DA ME MUZ VARA SA MUSKARCEM

zar_cu_opet_sama

Početnik
Poruka
1
Pomozite neznam sta cu sa sobom, mislim da cu da odlepim.Pre tri dana nadjem skriven mob u kolima.Znam da nije uredu al morala da pogledam
a kad tamo samo skoro samo brojevi od muskaraca.Pisano sve u muskom rodu.Ja izvukla brojeve i igrala se pametnjakovica.Kontaktirala sam brojeve iz moba predstavljajuci da sam musko i da zelim upoznavanje i ...I na moje veliko zaprepascenje javili su mi seeeeee.e tad sam pukla.Neznam vise sta da mislim ni sta da radim.Jos nemogu da verujem da m ise ovo desava,muzu nisam nista spomenula.Pomozite mi potreban mi je savet i pomoc.
 
2 HOT
Mamac
Nije dobro to sto radis
nasu pricu brzo kvaris
hoces da ti budem rob
da ti juris neki grob

Kako zines tako lazes
novom zvakom mene mazes
druge zelis dok me gledas
kako njima da se predas

Ref. 2x
Opasan si mamac
ti si seksualni znalac
da te sacuvam kraj sebe
meni treba dobar lanac

Ti si fatalan za mene
kao Paris pored sene
ali zene sve se nude
one sve za tobom lude

Da te cuvam, da te pazim
jer si izumrla vrsta
bolje tebe da imam
nego sama sa tri prsta
 
Pomozite neznam sta cu sa sobom, mislim da cu da odlepim.Pre tri dana nadjem skriven mob u kolima.Znam da nije uredu al morala da pogledam
a kad tamo samo skoro samo brojevi od muskaraca.Pisano sve u muskom rodu.Ja izvukla brojeve i igrala se pametnjakovica.Kontaktirala sam brojeve iz moba predstavljajuci da sam musko i da zelim upoznavanje i ...I na moje veliko zaprepascenje javili su mi seeeeee.e tad sam pukla.Neznam vise sta da mislim ni sta da radim.Jos nemogu da verujem da m ise ovo desava,muzu nisam nista spomenula.Pomozite mi potreban mi je savet i pomoc.


  • Dobro jr dok nije sa zenom.Salim se,ako ima para pravi se luda a ako nema,sutni ga ko pseto.
 
nikad čula ni za grupu ni za pesmu. a rekla bih da je dobro što nisam. čoveče!

Две "вруће" девојке са провокативним текстовима и још провокативнијим спотовима... нисам читао сад овај, али претпостављам. Узгред...

@Тема: Знам причу из ближе околине где се жена развела због таквог догађаја... мислим да сам писао на једној теми већ о томе, не знам да ли да опет пишем.
 
Poslednja izmena:
Da nick a i nista ne verujem..pozovi cheaterse

:lol::lol:
koji su to prevaranti....
juche sam gledala kao neku devojku vara dechko i snimaju oni krishom lika....on stalno sa nekom ribom kao...
i na kraju kada su banuli da se suochi sa dechkom,ona napadne shvalerku kad ono nije shvalerka nego shvaler...mushkarac obuchen kao zena...
a ovaj kao nije znao da je to mushko,mislio da je zensko :hahaha:
koji lazovi.....:hahaha:
 
Отићи ће на Gayman* Islands. :lol:

*Кајманска острва... фора из кратке али легендарне серије "Дејмон", ако се ико сећа

Damon Wayans? ko bi njega zaboravio... :rumenko:

damon-wayans.jpg
 
Bogi gde ti beše živiš? Kod tebe sve neke čudne priče u kraju. :)

Па, једно 70-75км северно од тебе, па пронађи. :)

А прича није из мог краја* него из једног месташца у Бачкој, али небитно. Жена је провела неколико година у браку и родила двоје деце, а са мужем након другог порођаја није имала односе. Болесна прича скроз. Она је то себи некако објаснила, или он њој, али брак је трајао... док им у гостима неколико дана није био мужев пајтос из затвора, свеже изашао, и док се она једном није вратила кући неколико сати раније него што је требало... :lol: Ма, ужас.
 
Pomozite neznam sta cu sa sobom, mislim da cu da odlepim.Pre tri dana nadjem skriven mob u kolima.Znam da nije uredu al morala da pogledam
a kad tamo samo skoro samo brojevi od muskaraca.Pisano sve u muskom rodu.Ja izvukla brojeve i igrala se pametnjakovica.Kontaktirala sam brojeve iz moba predstavljajuci da sam musko i da zelim upoznavanje i ...I na moje veliko zaprepascenje javili su mi seeeeee.e tad sam pukla.Neznam vise sta da mislim ni sta da radim.Jos nemogu da verujem da m ise ovo desava,muzu nisam nista spomenula.Pomozite mi potreban mi je savet i pomoc.

Nesrecnice. Nema tebi saveta. Bez' odatle i nadji novog muza :(
 
Па, једно 70-75км северно од тебе, па пронађи. :)

А прича није из мог краја* него из једног месташца у Бачкој, али небитно. Жена је провела неколико година у браку и родила двоје деце, а са мужем након другог порођаја није имала односе. Болесна прича скроз. Она је то себи некако објаснила, или он њој, али брак је трајао... док им у гостима неколико дана није био мужев пајтос из затвора, свеже изашао, и док се она једном није вратила кући неколико сати раније него што је требало... :lol: Ма, ужас.

:sad2:
 

Back
Top