POMOZITE MACAMA!!!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: POMOZITE MACAMA!!!

Zainteresovan član GoldenRetriver (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Lightbulb POMOZITE MACAMA!!!

Nevena divac mi je poslala mail i u njemu molbu da pomognem divnim stvorenjima ostavivši sajt adrese:http://www.felix-mace.com
    Budite humani i pomozite šaljući pomoć ovom društvu koji se tako brižno ophodi prema svim macama!
    Opširnije imate na sajtu...možete usvojiti macu ili poslati pomoć u vidu starih ćebadi,hrane,lekova...otiđite na sajt i pogledajte!
    Imam i jedan mali predlog...Pošto volim da obrađujem slike,napraviću kao neki plakat,koji možemo štampati i lepiti u svojim gradovim,kako bi što više ljudi bilo upućeno i čulo za ovo lepo društvo...!ne znam da li smemo lepiti po gradu,ali na pet shopovima možemo,sigurno bi nam dozvolili!!!
    Poslednji put ažurirao/la GoldenRetriver : 19.08.2008. u 22:05 Razlog: dopuna

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: POMOZITE MACAMA!!!

Lepo od tebe sto si nam stavila link prema sajtu. Pokusacu malo vise podataka da pronadjem o njima, a uopste ne sumnjam da im je pomoc uvek potrebna i dobro dosla.

Sjajna je ideja sa plakatima, a isto tako svako od nas moze mejlovima, na raznim forumima, sajtovima..ostavljati kratke podatke o njima.

Ako nemaju nikakvu finansijsu pomoc osim pomoci gradjana - stvarno im nije lako jer kroz slicne probleme prolaze mnogi koji pokusavaju da spase neku zivotinju, a nemaju stalne izvore prihoda za osnovne treoskove.

Početnik
    Učlanjen
    06.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POMOZITE MACAMA!!!

Najvaznije je da sto vise ljubitelja zivotinja obavestimo o postojanj Felixa. Njihov opstanak zavisi od primanja jedne osobe, i to penzionerke i pomoci gradjana, prijatelja uglavnom. Najveca pmoc Felixu je usvajanje maca. Zainteresovani, javite se!

Citat Original postavio Tanja MB Pogledaj poruku
    Lepo od tebe sto si nam stavila link prema sajtu. Pokusacu malo vise podataka da pronadjem o njima, a uopste ne sumnjam da im je pomoc uvek potrebna i dobro dosla.

Sjajna je ideja sa plakatima, a isto tako svako od nas moze mejlovima, na raznim forumima, sajtovima..ostavljati kratke podatke o njima.

Ako nemaju nikakvu finansijsu pomoc osim pomoci gradjana - stvarno im nije lako jer kroz slicne probleme prolaze mnogi koji pokusavaju da spase neku zivotinju, a nemaju stalne izvore prihoda za osnovne treoskove.

Slične teme

1. SVE O MACAMA ...
    Autor piskaralo u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 13513
    Poslednja poruka: 12.11.2016., 10:33
  2. pomozite svi
    Autor nepoznati u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.06.2004., 19:27
  3. POMOZITE MI
    Autor JANJA 021 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0