Zašto se odcepila Crna Gora

Narod ukapirao da ce da bude jadranski monte karlo, i malo se popalio.......nista nema tu drugo, sem suvog interesa, sto je u redu.........zelim im / ili , vam / sve najbolje, na putu u evropsku uniju, i da sto pre postanete jaci i od monte karla i monaka zajedno:super:
 
Отцијепила се превасходно због оних који су је водили. Толико су причали о отцјепљењу да се оно морало једном догодити. Ипак, ништа ту лоше нема. Можда је и боље да имамо више гласова у УН.:D
Већина народа се не мрзи, то је битно. Власти ће бити и проћи, а теорија случаја каже да мора једном да поклопи да обојица на врху буду за неки облик заједнице.
 
sada kada je pao slobin rezim kada srbija ispunjava sve medjunarodne obaveze kada privredno ozivljava
koji je to razlog koji je crnu goru odvojio od srbiju

Siguran da ce te zanimati zasto sam ja glasao za nezavisnost. Iz prostog razloga sto dvije porodice ne mogu u jednoj kuci a da bude sloga. Danas Srbija i Crna Gora ima bolje odnose nego za vrijeme SCG. Svak' svoje i svi zadovoljni.

Zanima te kakav je program bio za nezavisnost. Siguran budi nije bilo od strane politicara koji su bili za nezavisnost govora mrznje prema Srbiji i srpskom narodu, nego je bilo ''Srbija ostaje bratska, a Crna Gora moja i tvoja''.
 
Kakvo glupo pitanje?

Montenegro bez vas radikala je mnogo prespektivnija, sa vama samo moze i Montenegro i Srbija da ode u 19 vek..............., ebo vas Seselj-hrvat!

Grofe, malo nam je tesno u Srbiji, uskoro vam vraćamo vaše ,,kadrove,, (što stare, što nove, sve u CG rodjene)...E, onda možemo reći da smo se razišli, nije još gotov posao...polako, još se vi niste otcepili...kad se Srbija odcepi od crnogoraca, onda je gotovo! Pripremite se za prihvat...

BTW, koliko je Srba (pravih, odavde, a ne onih koji se samo tako izjašnjavaju) u CG, imaš li tačan podatak? Može zamena iz doplatu...;)
 

Back
Top