Zato kažem nije bitno ko je demokrata a ko radikal dok se radi za interes Srba!!!

KninGrad

Iskusan
Poruka
5.750
Posao posle venčanja
desk - 19. avgust 2008. u 11.38
Odluka Gradske skupštine Jagodine da nezaposleni bračni drug, nakon venčanja dobije posao, povećala je broj sklopljenih brakova u Jagodini.

Za sedam meseci prošle godine bilo je 169, a ove godine znatno više - 261 venčanje, rekli su u Matičnoj sluzbi. Posao je po tom osnovu dobilo 52 ljudi, zavisno od kvalifikacije, najviše u javnim preduzećima i ustanovama čiji je osnivač opština.

Odluka Gradske skupštine, da jedan od bračnih drugova dobije posao posle venčanja, doneta je krajem 2007. godine.

„Ta i odluka da svako četvrto, peto i naredno dete u porodici, dobija 200 evra iz budžeta grada do punoletstva, jedinstvene su u Srbiji. Odluke su donete na predlog gradonačelnika Dragana Markovića - Palme u cilju povećanja nataliteta”, izjavila je novinarima zamenik predsednik Skupštine grada Bojana Dimitrijević. (Tanjug)
 
Posao posle venčanja
desk - 19. avgust 2008. u 11.38
Odluka Gradske skupštine Jagodine da nezaposleni bračni drug, nakon venčanja dobije posao, povećala je broj sklopljenih brakova u Jagodini.

Za sedam meseci prošle godine bilo je 169, a ove godine znatno više - 261 venčanje, rekli su u Matičnoj sluzbi. Posao je po tom osnovu dobilo 52 ljudi, zavisno od kvalifikacije, najviše u javnim preduzećima i ustanovama čiji je osnivač opština.

Odluka Gradske skupštine, da jedan od bračnih drugova dobije posao posle venčanja, doneta je krajem 2007. godine.

„Ta i odluka da svako četvrto, peto i naredno dete u porodici, dobija 200 evra iz budžeta grada do punoletstva, jedinstvene su u Srbiji. Odluke su donete na predlog gradonačelnika Dragana Markovića - Palme u cilju povećanja nataliteta”, izjavila je novinarima zamenik predsednik Skupštine grada Bojana Dimitrijević. (Tanjug)

:klap::klap::klap::klap:
Ma rekoh ja, trio La kampanela je najzesci!
 
Posao posle venčanja
desk - 19. avgust 2008. u 11.38
Odluka Gradske skupštine Jagodine da nezaposleni bračni drug, nakon venčanja dobije posao, povećala je broj sklopljenih brakova u Jagodini.

Za sedam meseci prošle godine bilo je 169, a ove godine znatno više - 261 venčanje, rekli su u Matičnoj sluzbi. Posao je po tom osnovu dobilo 52 ljudi, zavisno od kvalifikacije, najviše u javnim preduzećima i ustanovama čiji je osnivač opština.

Odluka Gradske skupštine, da jedan od bračnih drugova dobije posao posle venčanja, doneta je krajem 2007. godine.

„Ta i odluka da svako četvrto, peto i naredno dete u porodici, dobija 200 evra iz budžeta grada do punoletstva, jedinstvene su u Srbiji. Odluke su donete na predlog gradonačelnika Dragana Markovića - Palme u cilju povećanja nataliteta”, izjavila je novinarima zamenik predsednik Skupštine grada Bojana Dimitrijević. (Tanjug)

Palma legenda:super:

" u nasoj opstini , svaka treca mlada je trudna.........ako pobedimo , do nove godine, bice svaka druga trudna..........":hahaha::hahaha::hahaha:........car......:super:
 
Mi se juce smejemo, kad danas:

Blic, 15:40
Jagodina dobila stadion po standardima UEFA
Autor: Tanjug | 20.08.2008. - 15:40

Novajlija u fudbalskoj Super ligi Srbije, ekipa Jagodine, dobila je novi stadion sa 15.000 sedišta, izgrađen po standardima UEFA, i upravnu zgradu površine 1.500 metara sa prostorom za teretanu, antidoping kontrolu, ambulantu, pres konferencije i četiri svlačionice.

Pemijernu utakmicu na novom stadionu i prvu u Super ligi kao domaćin Jagodina će odigrati u subotu protiv Borca iz Čačka.

"Sedišta na tribinama su anatomska, na stadionu je i posebna loža za zvanice. Zapadna tribina je pokrivena, a u planu je da krov dobiju istočna i i severna strana, tako da će stadion na kraju dobiti oblik školjke", objasnio je predsednik kluba Goran Milanović.
Glavni stadion, u čijem su sklopu još tri pomoćna terena, dobiće uskoro reflektore, što će omogućiti odigravanje noćnih utakmica", napomenuo je Milanović i dodao da je kompletan objekat pod video nadzorom.
 
Niko se nije smejao. Palma zna sta ljudima treba i kako vlast funkcionise. Ipak njemu nije bilo licno bogacenje na prvom mestu sve ove godine. I to se vidi. Pa nek kaze ko sta hocem ali se to vidi...

Nije ni on gadljiv na pare, ne brini, ali to radi šmekerski, za razliku od nekih.. da ih ne pominjem, znamo svi o kome je reč.:mrgreen:
 
Niko se nije smejao. Palma zna sta ljudima treba i kako vlast funkcionise. Ipak njemu nije bilo licno bogacenje na prvom mestu sve ove godine. I to se vidi. Pa nek kaze ko sta hocem ali se to vidi...

Ne bih se slozio da nije i sebi malko omazao brke... Ali da je doprineo razvoju i afirmaciji Jagodine - jeste i to mnogo, tako da mu nije zameriti i to sto se ogrebao malo...
 
Ne bih se slozio da nije i sebi malko omazao brke... Ali da je doprineo razvoju i afirmaciji Jagodine - jeste i to mnogo, tako da mu nije zameriti i to sto se ogrebao malo...

Pa to i kažem, svaka mu čast. Pre nekoliko dana gledam reportažu iz Jagodine, radili su intervju sa gostima koji dolaze u Jagodinu na odmor. Ej.. u Jagodinu na odmor.:eek::D Ljudi iz Niša, Beograda, Čačka.. Uživaju u akva parku i cenim da će Jagodina biti srpski turistički centar broj 1.:lol:

A prva sam svojevremeno pričala grozne stvari o njemu..:rumenko: Doduše, ako se promeni, nije isključeno da ću opet.
 
Pa to i kažem, svaka mu čast. Pre nekoliko dana gledam reportažu iz Jagodine, radili su intervju sa gostima koji dolaze u Jagodinu na odmor. Ej.. u Jagodinu na odmor.:eek::D Ljudi iz Niša, Beograda, Čačka.. Uživaju u akva parku i cenim da će Jagodina biti srpski turistički centar broj 1.:lol:

A prva sam svojevremeno pričala grozne stvari o njemu..:rumenko: Doduše, ako se promeni, nije isključeno da ću opet.

Gledala sam to. A sad mi se i ide u Jagodinu :rumenko: :lol:
 
Nije ni on gadljiv na pare, ne brini, ali to radi šmekerski, za razliku od nekih.. da ih ne pominjem, znamo svi o kome je reč.:mrgreen:

Ne bih se slozio da nije i sebi malko omazao brke... Ali da je doprineo razvoju i afirmaciji Jagodine - jeste i to mnogo, tako da mu nije zameriti i to sto se ogrebao malo...

Ma ja to nisam ni rekao. Ali. Uvek je vodio racuna o svom dvoristu i sredjivao ga (mislim na jagodinu), pa je posle gledao sta moze dalje da se uradi. Za razliku od njega ostali su krali iz svog dvorista, pa kad opeljese sve , onda odu kod drugog da kradu. Evo, npr. Veljin Čačak, mema danima vode. Šta je on koj moj qr.ac sve ove godine radio kao gradonačelnik. Krao. Posle je došao u vladu da krade, a kod sebe ostavio haos. To je osnovna razlika. Da li je Palma šmeker ili ne, manje bitno, ali ne znam da li je neko skoro video tu jagodinu. Pa Jagodinci bi ga birali za gradonačelnika i kad se ne bi kandidovao, zato što mu lično bogaćenje NIJE BILO NA PRVOM MESTU! A svako voli da čapne malo, što kaže Velja, ok je kraduckati :eek:
 
Pa klasicna seljacina :lol:

Ma seljacina je i Palma, ali je bar svom narodu ostavio nesto u amanet, nesto sto mnogo vise vredi od njegovog bonusa/dela. Velja je vise pokrao od drzave i naroda, nego sto je uspeo da stvori. Palma je stvorio npr. Aqua park, koji vredi par miliona. Ako se ugradio 5-10%, j6g, jeste se ugradio, ali taj park postoji, radi i ostace u amanet celom gradu i posle njegove smrti. Isto je tako i sa komplet Jagodinskom infrastrukturom i citavim gradom, plus sto je doveo gomilu investitora (sa nekima sam saradjivao). Njmu niko nece zameriti sto je nesto capnuo za sebe, jer je nesto i stvorio, a ostalima je samo bitno fotelja + kradja. Sve ostalo je daleko iza na listi prioriteta, pa makar stradao ceo narod zbog toga (primer je porodica Milosevic, dabogda u paklu goreli svi)
 
Pa to i kažem, svaka mu čast. Pre nekoliko dana gledam reportažu iz Jagodine, radili su intervju sa gostima koji dolaze u Jagodinu na odmor. Ej.. u Jagodinu na odmor.:eek::D Ljudi iz Niša, Beograda, Čačka.. Uživaju u akva parku i cenim da će Jagodina biti srpski turistički centar broj 1.:lol:

A prva sam svojevremeno pričala grozne stvari o njemu..:rumenko: Doduše, ako se promeni, nije isključeno da ću opet.

hmmm ako izadje is koalicije hahahhahaha
 
A sad kao nije bitno ko je radikal, a ko demokrata?
Ma nemojte molim vas.

nije bitno jer taj Palma nije "demokrata" potom .... u ovom slucaju se ne treba zahvaliti ni radikalima ni demokratama vec jednom Srbinu sto cini dobro svom narodu .... on nije ni blizu postenog politicara ali barem ulaze u Srbiju za razliku od radikala i demokrata koji samo seru li seru a nikad nista da urade...
 
nije bitno jer taj Palma nije "demokrata" potom .... u ovom slucaju se ne treba zahvaliti ni radikalima ni demokratama vec jednom Srbinu sto cini dobro svom narodu .... on nije ni blizu postenog politicara ali barem ulaze u Srbiju za razliku od radikala i demokrata koji samo seru li seru a nikad nista da urade...

Taj Srbin je rekao da je Koshtunica najvece zlo koje je zadesilo Srbiju.
BTW, kako je u Rvackoj?:whistling:
 

Back
Top