Masaza.....

nactu

Primećen član
Poruka
956
Da li idete na masazu redovno?Da li preferirate muske ili zenske masere?Koju vrstu masaze najradje sprovodite?koliko je po vasem misljenju masaza sastavni deo danasnjeg nacina zivota? :)
 
volim i uzivam u dobroj masazi
vise mi odgovaraju zenski maseri, ali muskarci su cesci u hamamima - idem kad mogu (nije onoliko cesto koliko bih volela, ali... bice :) ). bas sam skoro pricala o tome, i volela bih da probam tajlandsku i kinesku masazu - bivsi momak mi je rekao da je prilicno smela, pa me bas kopka sta i kako.
 
volim i uzivam u dobroj masazi
vise mi odgovaraju zenski maseri, ali muskarci su cesci u hamamima - idem kad mogu (nije onoliko cesto koliko bih volela, ali... bice :) ). bas sam skoro pricala o tome, i volela bih da probam tajlandsku i kinesku masazu - bivsi momak mi je rekao da je prilicno smela, pa me bas kopka sta i kako.


Kako izgleda masaza u hamamima?Jel to ono sa sapunicom?
 
posle sapunice i one vunene rukavice kojom te besomocno trljaju dok ne porumenis. nije dobra ideja samo ako si se suncala prethodno pa pocrvenela na plazi, inace prija i odlicno je. opustis se a bucmasti brkati turcin nesto gundja i masira te oko sat vremena :) . posle te ususka u ogroman peskir i spremi ti caj
mene vrelina iz hamama uvek uspava, pa kad dodje maser ja sam vec blazena
 
posle sapunice i one vunene rukavice kojom te besomocno trljaju dok ne porumenis. nije dobra ideja samo ako si se suncala prethodno pa pocrvenela na plazi, inace prija i odlicno je. opustis se a bucmasti brkati turcin nesto gundja i masira te oko sat vremena :) . posle te ususka u ogroman peskir i spremi ti caj
mene vrelina iz hamama uvek uspava, pa kad dodje maser ja sam vec blazena



E ja ocekivo sa srecnim zavrsetkom:D
Samo sam zamislio kako se migoljis dok te neko masira:lol:
 
posle sapunice i one vunene rukavice kojom te besomocno trljaju dok ne porumenis. nije dobra ideja samo ako si se suncala prethodno pa pocrvenela na plazi, inace prija i odlicno je. opustis se a bucmasti brkati turcin nesto gundja i masira te oko sat vremena :) . posle te ususka u ogroman peskir i spremi ti caj
mene vrelina iz hamama uvek uspava, pa kad dodje maser ja sam vec blazena

Ех, да ми је сад један такав буцмасти, бркати Турчин...
 
Da li idete na masazu redovno?Da li preferirate muske ili zenske masere?Koju vrstu masaze najradje sprovodite?koliko je po vasem misljenju masaza sastavni deo danasnjeg nacina zivota? :)
U ovom trenutku i u ovim godinama masažu, koja nije preporučena od strane doktora, bih posmatrala kao žestoko prose*avanje. Neko ko ima para da baca na to neka radi šta mu je volja.
 
Pa prosto, super je to za nekoga kome je 700 dinara po tretmanu dostupno ali ja za 700 dinara radim ceo dan i žestoko upalim određene mišiće, kada bih to dala na masažu bila bih na nuli. A šta ćemo sa radom, treba to ipak platiti? :D
 
heh.
pa i masaža u privatnoj režiji nije loša stvar.. a besplatna je i to..
a meni je sada preko porebna, al jbga..

p.s. ne, ne mislim na erotsku ili kakvugod, nego na najobničniju onu koja podrazumeva gnjavljenje i mrljavljenje.
 
heh.
pa i masaža u privatnoj režiji nije loša stvar.. a besplatna je i to..
a meni je sada preko porebna, al jbga..

p.s. ne, ne mislim na erotsku ili kakvugod, nego na najobničniju onu koja podrazumeva gnjavljenje i mrljavljenje.

Uf, sto me zanima kako ide ta masaza...:think::mrgreen:
Moram ubediti decka da me masira... po mogucstvu tom masazom...:super:
 
Išla na anticelulit masažu, mesec dana posle masaže - kad je tretman bio gotov i kad sam izledala ko kralj - zatrudnim, ugojim se i hebigaa.

Kanim se stalno da odem na PRAVU dobru masažu ili da jednog batu koji masira po kućama pozovem da i u moj dom svrati... al nešto mi nezgodno...
 

Back
Top