Mali veliki problemi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Da li mi sa malim problemima trebamo uvek da cutimo?
Kad god se nadjem sa drugaricom(bilo kojom) i ona mi isprica sta ima kod nje novo, bude me sramota pricati o mom zivotu jer cu ispasti snob... Vecina njih ima mnogo vece probleme od mene u zivotu... i zaista volim ih saslusati i pomoci maksimalno... ali kako kad me ona pita sta ima kod tebe, da kazem "biram plocice ne znam koju cu boju"?

Sta vi mislite o tome?
 
Da li mi sa malim problemima trebamo uvek da cutimo?
Kad god se nadjem sa drugaricom(bilo kojom) i ona mi isprica sta ima kod nje novo, bude me sramota pricati o mom zivotu jer cu ispasti snob... Vecina njih ima mnogo vece probleme od mene u zivotu... i zaista volim ih saslusati i pomoci maksimalno... ali kako kad me ona pita sta ima kod tebe, da kazem "biram plocice ne znam koju cu boju"?

Sta vi mislite o tome?

blago tebi !
za kupatilo nemoj plave mnogo deluju hladno i brzo dosade. :mrgreen:
 
Da li mi sa malim problemima trebamo uvek da cutimo?
Kad god se nadjem sa drugaricom(bilo kojom) i ona mi isprica sta ima kod nje novo, bude me sramota pricati o mom zivotu jer cu ispasti snob... Vecina njih ima mnogo vece probleme od mene u zivotu... i zaista volim ih saslusati i pomoci maksimalno... ali kako kad me ona pita sta ima kod tebe, da kazem "biram plocice ne znam koju cu boju"?

Sta vi mislite o tome?

Pa mislim da je neukusno da joj kukaš zbog pločica, ali ako te pita šta ima, ne možeš ćutati. To ima.
 
Da li mi sa malim problemima trebamo uvek da cutimo?
Kad god se nadjem sa drugaricom(bilo kojom) i ona mi isprica sta ima kod nje novo, bude me sramota pricati o mom zivotu jer cu ispasti snob... Vecina njih ima mnogo vece probleme od mene u zivotu... i zaista volim ih saslusati i pomoci maksimalno... ali kako kad me ona pita sta ima kod tebe, da kazem "biram plocice ne znam koju cu boju"?

Sta vi mislite o tome?

one versace plochice su ekstra:)))
 
Ako nekome sa velikim problemima počneš da pričaš o svojim malim, stvarno može pomisliti da si snob, ili da kriješ svoje probleme, i tako, svašta. Ali nemoj zaboraviti da su danas jako retki ljudi koji su spremni da saslušaju tuđe probleme (svi bi da pričaju samo o sebi), tako da je to tvoj veliki plus što imaš volju da saslušaš. Nekada je ljudima lakše i kad samo ispričaju nekom o svojim problemima, i ne traže neku naročitu pomoć, već samo slušaoca koji razume.:)
 
U danasnje vreme svi imaju manje-vise puno problema i to je ok...
I onda kad se meni desava nesto lepo i kad bi to podelila sa nekim bude mi nekako bez-veze... i precutim, pa kad dodjem kuci opet se osecam bez-veze jer ne mogu svoju srecu podeliti sa nekim...
 
Da li mi sa malim problemima trebamo uvek da cutimo?
Kad god se nadjem sa drugaricom(bilo kojom) i ona mi isprica sta ima kod nje novo, bude me sramota pricati o mom zivotu jer cu ispasti snob... Vecina njih ima mnogo vece probleme od mene u zivotu... i zaista volim ih saslusati i pomoci maksimalno... ali kako kad me ona pita sta ima kod tebe, da kazem "biram plocice ne znam koju cu boju"?

Sta vi mislite o tome?

Ne huli na Boga, draga!!!
 
U danasnje vreme svi imaju manje-vise puno problema i to je ok...
I onda kad se meni desava nesto lepo i kad bi to podelila sa nekim bude mi nekako bez-veze... i precutim, pa kad dodjem kuci opet se osecam bez-veze jer ne mogu svoju srecu podeliti sa nekim...

Zasto bi ti bilo bezveze?Ako su ti prave prijateljice one ce biti srecne zbog tebe.Dobro,moras paziti kako serviras pricu,ali jednostavno podeli svoju srecu sa njima,pa nije ni kod njih sve bas valjda toliko crno.
Pravi prijatelji treba da budu tu za dobro i za lose.Ako ti njima pruzis rame za plakanje trebale bi i one tebe razumeti,a zasto bi to moralo biti nesto tuzno i lose.
Kamo te lepe srece kad bi nam se dogadjale vise lepe nego ruzne stvari pa da samo o njima razgovaramo.
 
Da li mi sa malim problemima trebamo uvek da cutimo?
Kad god se nadjem sa drugaricom(bilo kojom) i ona mi isprica sta ima kod nje novo, bude me sramota pricati o mom zivotu jer cu ispasti snob... Vecina njih ima mnogo vece probleme od mene u zivotu... i zaista volim ih saslusati i pomoci maksimalno... ali kako kad me ona pita sta ima kod tebe, da kazem "biram plocice ne znam koju cu boju"?

Sta vi mislite o tome?

Шта знам. Мислим да разговори са другарицама нису само кукања и приче о проблемима...
Бар кад причам са својим другарицама буде свега: ред сланине, ред шунке - икебана, што би казли Јапанци! :lol:
Мало кукамо, мало оговарамо, мало причамо о свему што нам се дешава... Тако док једна прича како јој је загорео ручак и како је деца нервирају, друга кука како је лоша храна у хотелу у Паризу или како се начекала у Амстердаму на аеродрому, а ја кукам како ме је заврнуо водоинсталатер или како сам се посвађала на шалтеру....

Мсилим, без обзира у каквим смо животним околностима - увек све причамо једне другима, оне ме разумеју када сам депресивна, тужна, са проблемима и не смета ми да тада слушам како је њима лепо.....као што, верујем, ни њима не смета да им причам о својим лепим тренуцима када су оне у проблемима...
 
Шта знам. Мислим да разговори са другарицама нису само кукања и приче о проблемима...
Бар кад причам са својим другарицама буде свега: ред сланине, ред шунке - икебана, што би казли Јапанци! :lol:
Мало кукамо, мало оговарамо, мало причамо о свему што нам се дешава... Тако док једна прича како јој је загорео ручак и како је деца нервирају, друга кука како је лоша храна у хотелу у Паризу или како се начекала у Амстердаму на аеродрому, а ја кукам како ме је заврнуо водоинсталатер или како сам се посвађала на шалтеру....

Мсилим, без обзира у каквим смо животним околностима - увек све причамо једне другима, оне ме разумеју када сам депресивна, тужна, са проблемима и не смета ми да тада слушам како је њима лепо.....као што, верујем, ни њима не смета да им причам о својим лепим тренуцима када су оне у проблемима...

fali josh njujork pa da bidne trovremenski SAFT:lol:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top