FK Vojvodina

A pricao sam kolegi slaninaru na poslu da ce skinuti gace danas, dok on nama grobarima cestita 8. mart. Aj neku satisfakciju da imam od ovoga, da ga urnisem od zezanja sutra, kao u osnovnoj skoli. :mrgreen:

U vezi price od pre, Novom Sadu inace ima Madjara na Telepu kol'ko hoces. Ne znam ni jednog da je Zvezdas, bilo kada i bilo gde. Ili uglavnom nezainteresovani, ili Partizanovci. To smo mi, pola Madjari, pola ustase. :hahaha: Zna se ko su Zvezdosrbi, sve to mora na "ic" i da vodi poreklo ili od Karadjordjevica ili Obrenovica, da tera siske na stranu kao Kralj Aleksandar, a oni najbolji primerci kao Brenus recimo vode poreklo i od Vucica i Covica.
 
Poslednja izmena:
nismo mi krivi sto je uprava kvinsliska i sto se SNS sljam nakotio i kod nas

mislis da mi volimo sto je ovako? svakog pravog slaninara boli sto je doslo do ovoga

oteras jedne i mislis da si zavrsio, kad ono dodju jos gori ljudi i veci krimosi

- - - - - - - - - -



pa evo reci sam iskreno i realno - da li je sada bolje nego ranije sto se tice namestanja, sudija, ulazenja u svlacionice itd...

ja mislim da nije.

Cekaj, cekaj, zar nisu u upravu Vojvodine usli navijaci. Zar nemaju vecinu u skupstini. Ako neko preprodaje utakmice, jel to znaci da radi Firma. Za sada navijaci vode Rad i Vojvodinu. Ako vi kukate da je utakmica prodata, predata itd, jel krivca trazite na tribini ili u velikom zlom vodji Srbije. Mozda imam pogresne informacije, ali prateci situaciju, ne bih rekao.
 
.

923bb0264b57ccdeb4c9a953695344e81aab94b0.jpg



.
 
Poslednja izmena:
otisao sam samo zato sto je besplatno... dinar im necu ostaviti do kraja sezone!

odgledao sam samo prvo poluvreme i otisao...

jedino je onaj mali Crnogoraca Vukasovic na nesto licio... ostali...

nikakva igra, nikakva volja... sve vise sticem utisak da je Meleg izvikan igrac

Maslac mesar bez po grama mozga... i zasluzio je crveni!

na leto sve sto valja rasprodati, a ostali raspustiti pa ponovo ispocetka
 
Ја мислим да ви имате баш добар тим.Али имате "управу" која води клуб :или по диктату,или разна мешетарења,или продаје...
...штета.Било би стварно добро да се ,напокон,поведе борба УТРОЈЕ,за титулу...
 
na forumu Vosinih navijaca se pise da Zvezda pokusava da vrbuje 6-7 najtalentovanijih klinaca i reprezentativaca iz Vojvodine uz pomoc jednog bivseg Vosinog trenera

u pitanju su generacije izmedju 2000/2002... a bas 2002 se smatra za najtalentovanijom generacijom u poslednjih nekoliko godina

koliko mi je samo ogavna ta Zvezda postala u poslednje vreme to je neverovatno... iz dana u dan sve je vise prezirem...

svugde mora da se trpa, sve mora da unisti... majke mi Dinamo iz Zagreba bi podrzao da igra protiv nje

ne daj Boze da neko pokusa da uradi nesto i napravi nesto respektabilno, a da ona ne dobije ''svoj'' deo kolaca ili ne unisti sve

i to sve kroz svoju mafiju i korumpiranu vlast koja je gura
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    7,4 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
da Bog vam bio i poslednje pojacanje i da Bog se ugasili posle Vucicevog poraza na izborima

da je pravde odavno ste i trebali biti ugaseni, a ne da gledamo i trpimo vasa sranja i bahacenje vec godinama, jer ste vi kao veoma bitni ne znam ni ja za koga i zasto...

a znamo zapravo da ste goli k. sto se zapravo iz godine u godinu i vidi u Evropi
 
policija dala sebi za pravo da umesto nas organizuje utakmicu, da odlucuje gde ce i koliko gostujucih navijaca biti...

gostujuci navijaci obasipali teren bakljama, a ko placa kaznu? gostujuci klub? policija? naravno da ne!

ludilo se nastavlja! zaboravite na Banglades i Kongo, dobrodosli u Srbiju!

FSS kaznio Vojvodinu!

Disciplinska komisija FSS kaznila je Vojvodinu sa 300.000 dinara zbog nesportskog ponašanja publike, odnosno loše organizacije utakmice sa Crvenom zvezdom
http://www.butasport.rs/fudbal/fss-kaznio-vojvodinu/
 
Smenili ste Ivanovica i doveli nekog Veselinovica. Cudi me da je Ivanovic ovako brzo smenjen s obzirom da je u Napretku odlicno radio i mislio sam da ce sa kvalitetnijom ekipom Vose jos bolje da gura. Sve mi se cini da nije imao dobar odnos sa igracima. Citao sam neke njegove izjave posle utakmice sa Lucanima da neki igraci treba nesto da raskrste sa sobom... nije mi bilo jasno ali pretpostavljam da je atmosfera na relaciji trener - igraci jako losa.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
nema tu nikakve borbe, zara i truda posle one svinjarije sa Zvezdom... samo poraz za porazom, crveni za crvenim...

igraci jedva cekaju da se sezona zavrsi i da odu bile gde napolje i ja ne samo da ih ne krivim vec ih i podrzavam

ali da je steta steta je... napravili smo konacno dobar i jeftin tim, zrtvovali proslu sezonu davajuci sansu igracima koji su bili ili dugo vremena bez pravih utakmica u nogama ili su bili u losoj formi, a koji su dovedeni da budu nosioci igre

i kada je konacno svako poceo da igra kako se od njega ocekuje, kada su svi pronasli ulogu u timu i lepi rezultati poceli da se redjaju, pocelo je i svasta da se desava na terenu, van terena, u klubu... i ovo je sve samo rezultat svih tih nagomilanih problema

sad na leto sve iz pocetka... ponovo traziti slobodne igrace koje niko nece, nadati se da ce neko od njih odskociti i preuzeti ulogu lidera, boriti se za trece mesto itd...
 
nisam gledao utakmicu, ali vidim ima dosta nezadovoljnih oko sudjenja

penal za Radnicki (ne znam da li je opravdan ili ne), ponisten gol u bukvalno pred kraj utakmice...

ne znam da li je nekom ponisteno toliko golova koliko je nama u poslednjih godinu i po dana...

nista se ne menja... sve je po starom... drago mi je sto nisam bio na utakmici...
 
Po meni cist penal. Vosa bila dosta bolja sto se tice sansi na mecu. Sto se tice situacije kod ponistenog gola meni nije jasno sta je svirano. Sudija je svirao jos pre nego sto je upucen sut ka golu ali sa ove kamere se ne vidi faul. Mozda je Malbasic igrao rukom posle onog primanja lopte na grudi,meni deluje da je tako na ovom drugom snimku. Mozda bi snimak iz drugog ugla objasnio nesto vise.

 
Poslednja izmena:
Gaćinović: Vojvodini godinama loše sude

Reprezentativac Srbije bio je gost na utakmici svog nekadašnjeg kluba i napustio "Karađorđe" razočaran.

"Vojvodina je utakmicu protiv Radničkog trebalo da dobije, ali bilo je mnogo sudijskih odluka na njenu štetu, kao što je slučaj svake sezone. Vojvodina stvarno ima katastrofalno suđenje i to nije nikakav alibi, nego činjenica. Sa takvim suđenjem je teško da se primaknete klubovima u vrhu, jer utiču i na psihu igrača. Kad se primaknete, onda odluke idu na vašu štetu, udalje vas i jako je teško", bez dlake na jeziku je bio ofanzivac Ajntrahta iz Frankfurta.

http://mondo.rs/Comment/StandardCom...l/Gacinovic-Vojvodini-godinama-lose-sude.html
 

Back
Top