miris kao afrodizijak

Možda je već bilo, al' nema veze...

Prirodni miris tela, parfem... Šta deluje...

ne zelim da zvucim ofucano.....ali divni miris zenske vulve dok sam dole i dok joj dajem oral je po meni nesto najeroticnije i najuzbudljivije...naucnici kazu da taj miris sadrzi feromone kojima su nasi petci od pre vise miliona godina privlacili partnera na sex....ko zna mozda su u pravu ali deff znam da mene privlaci i to opako.....:)
 
Francuzi su izmislili parfeme, zato sto se nisu redovno kupali, da bi prekrili smrad. Danas, kad je tusiranje svakodnevna stvar i kad postoje dezodoransi, parfem dodje kao kicenje. Ne volim muskarce koji se kite i tacka. :P
 
Francuzi su izmislili parfeme, zato sto se nisu redovno kupali, da bi prekrili smrad. Danas, kad je tusiranje svakodnevna stvar i kad postoje dezodoransi, parfem dodje kao kicenje. Ne volim muskarce koji se kite i tacka. :P

ja ti kažem da su franuzi gejevi.em se ne kupaju,em kite.

by the way,kleopatra je koristila parfeme mnogo pre nego što je galski petao zapevao
 
Parfem nije isto sto i dezodorans. Ajd sto mi zene bacamo lovu na ta sranja, to i mogu da razumem, al' muskarce ne. Uopste mi nije muzevno, cak mi je pederski. :lol:

A zasto mislis da je lijepo zena da mirise na parfem, ali muskarac ne?
Zasto je potrebno zena da bude lijepa a oni ne?
Zasto su nama ta 'sranja' potrebnija nego njima?

Ja volim miris koze, ali blagi miris parfema na vratu je ocaravajuci!
To govori mnogo o muskarcu!
U pozitivnom smislu!
 

Back
Top