problem sa kondomom

kondom mogu da navucem samo do pola, kada ga skroz navucem on se sam vrati negde na polovinu "alatke" ... zna li neko u cemu je problem, tj. kako da ga resim? i ima li uopste mnogo veze da li je skroz navucen?
...pa kad ti je ogromni...:rumenko:
...probaj da, da se tako slikovito izrazim, istisnesh tirolsku iz one plastike, mislim da se to zove salamura, pa navuci to, mozzda ti se posle skupe i komshinice na alatku zbog mirisa...:)
 
Meni uopste nije jasno kako kondom moze da se vrati do pola... ni jedan se ne navlaci bas do korjena, ne moze, malo se povuce, ali do pola, hm...

ma može.dečko ladno okrene pogrešnu stranu i odrolava ga.to je fizicki nemoguće.

prvo pogledaj na koju ti je stranu srolan.i ne moraš celom dužinom da ga odrolavaš,nego uzmi i navuci ga. daj bre pićki,i ne razmišljaj.

ps što je glupa ova reč odrolavati
 
kondom mogu da navucem samo do pola, kada ga skroz navucem on se sam vrati negde na polovinu "alatke" ... zna li neko u cemu je problem, tj. kako da ga resim? i ima li uopste mnogo veze da li je skroz navucen?

pa kupio si onaj automatik za male pise (tj. za mog malog) kupi one sa manualnim upravljacem...a problem je sto ti je kita krivudava pa se i kondom zbunio moras da ga drkas i levom i desnom da se pravilno razvija
 

Back
Top