Ja BI, a Vi?

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
E sad ova tema je namenjena svima, ali se je vishe radujem odgovorima lepsheg pola, nekako su mi devojke vishe povezane sa svojim osecanjima, iskrenije i manje isfolirane nego mi mladici, jeli... ( excuse mua 4 beeing judgemental )
Dakle, da li ste ikada osetili neku vrstu privlachnosti prema osobi istog pola? ( najboljoj drugarici, na primer )
P.S. Ovo sam pitao uzivo tri drugarice. Dve su se nasmeshile, i rekle: pa jeeeeesam... Jedna je samo rekla: da.
Da i josh neshto dodao bih kao podpitanje: Da li se mazite nevaljalo sa drugaricama/drugovima? ... o5 se misli na isti pol btw...
 
Chekaj, chekaj koliko ja vidim i ovo je validan odgovor kao i svaki drugi, bash kao i vash...
Shto dirate choveka?
Nego neshto mi je tu sad sumnjivo... Rekoh shta sam chuo od 3/3 ortakinje u rl-u?
Ili se ja druzim sa "posebnim" ljudima?
a chekaj sad, jel se ****** rachunaju ovde? poshto oni oduvek osecaju privrzhenost svom polu, a ovde mi deluje da je pitanje usmereno ka normalnim ljudima :?:
 
Ovo je pitanje usmereno SVIM ljudima. Boli me bash ***** ko je "normalan" a ko nije...
+ je on sad dobio kontra pitanje pa mu to dodje na isto nekako...
Dakle, SVACHIJI odgovor se vazi... talking about democracy :whistling:
 
+ za tebe je sad kontra pitanje...
Dakle: Da li ste ikada osetili neku vrstu privlachnosti prema osobi suprotnog pola? ( najboljoj drugarici, na primer )
I podpitanje: Da li se mazite nevaljalo sa drugaricama?
Da, a ta osoba je Janet Jackson. Stvar je u tome sto ona jednostavno zraci nekom sexualnom energijom, mocna je :D Ona je verovatno jedina zenska osoba koja ce me ikada privuci.
Njena najsexy pic je definitivno http://tbn0.google.com/images?q=tbn...n.com/Images/stories/2005/oct/ppdl/scream.jpg
Sto se podpitanja tice... da, radio sam svasta sa drugaricama... uglavnom neko experimentisanje, ili su pokusale da me "preobrate" u str8 osobu, ili ih je jednostavno zanimalo kako je to raditi nesto sa muskom gay osobom. Uglavnom je to bilo neko grickanje, pipkanje... lizanje... najcesce poljubac. Uopste mi se nije svidelo, ali priznajem da je bilo zanimljivo probati nesto drugo.
 
Da, a ta osoba je Janet Jackson. Stvar je u tome sto ona jednostavno zraci nekom sexualnom energijom, mocna je :D Ona je verovatno jedina zenska osoba koja ce me ikada privuci.
Njena najsexy pic je definitivno http://tbn0.google.com/images?q=tbn...n.com/Images/stories/2005/oct/ppdl/scream.jpg
Sto se podpitanja tice... da, radio sam svasta sa drugaricama... uglavnom neko experimentisanje, ili su pokusale da me "preobrate" u str8 osobu, ili ih je jednostavno zanimalo kako je to raditi nesto sa muskom gay osobom. Uglavnom je to bilo neko grickanje, pipkanje... lizanje... najcesce poljubac. Uopste mi se nije svidelo, ali priznajem da je bilo zanimljivo probati nesto drugo.

Ja je apsolutno zadovoljan odgovorom :ok:
P.S. Imao osoba koje jednostavno imaju toliko jake aure da su svi koji mogu da ih osete privucheni...
P.P.S. Uvek je zanimljivo probati neshto novo, ne mora da ti se svidi...
 

Back
Top