Poverenje...?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Poverenje...?

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Post Poverenje...?

Kako objasniti pojam "poverenja".......?
    Teshko ga steci ,a veoma lako izgubiti.

Loshe namere ,koristoljublje,manipulacija...................... ..razlog.......ili shta..?

Pitanje se postavlja: "Kako povratiti izgubljeno poverenje ?"..

Shta mislite ?:???:

Poznat
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano Re: Poverenje...?

Ako si ga izgubio zbog nekog teraj dalje. Moj savet. Ako je to u pitanje. Ali pošto ja ne znam šta je poverenje ne mogu ti baš puno reći.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja bih ovo na lj i s.........pa, pazi....poverenje je sigoornost u droogu osobu....to je najteže pitanje u terapiji ljoodi sa psih. problemima...jer kad se to reši...poverenje stekne...onda mogu stroočnjaci i da pomognu da neko ima bolji, kvalitetniji život......u svakodnevnom kontaktu...ljoodi mogu da gloome poverenje...kako bi se dodvorili droogim ljoodima...taćno to - da bi imali koristi........u braku je poverenje najvažnija stvar.....i u priateljstvu...a to je odnos potpoone iskrenosti....i otvorenosti..i kad nema..ne mož se vrati...jednom ode....vrata zaoovek zatvorena.....

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio Walburga Pogledaj poruku
    Ako si ga izgubio zbog nekog teraj dalje. Moj savet. Ako je to u pitanje. Ali pošto ja ne znam šta je poverenje ne mogu ti baš puno reći.
    Paa..,pitanje je u.....pitanju..
    Izgleda da svi ,mi u savremenom drushtvu patimo od.."gubitka poverenja" ,u gotovo svim sferama...
    Ajd ,sad, shta nas vodi da razlikujemo "dobro-dobre namere" ,od "losheg-loshih namera"...?

Poznat
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio vuda Pogledaj poruku
    Paa..,pitanje je u.....pitanju..
    Izgleda da svi ,mi u savremenom drushtvu patimo od.."gubitka poverenja" ,u gotovo svim sferama...
    Ajd ,sad, shta nas vodi da razlikujemo "dobro-dobre namere" ,od "losheg-loshih namera"...?
    Danas onaj ko veruje nekom računa se da je budala. Ko ne veruje nikom bolje prolazi. Dobro-dobre namere i lošeg-loših namera? Ne razumem zašto si to tako napisao.

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Danas onaj ko veruje nekom računa se da je budala. Ko ne veruje nikom bolje prolazi. Dobro-dobre namere i lošeg-loših namera? Ne razumem zašto si to tako napisao.
    Pa ,ajd ,kako bi ti to definisao,....zar te ne vodi intuicija ,ili zhivotno iskustvo,......ili neshto
    iz sebe, svog "osecaja" ,.......:???:

Poznat
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Nemoj bilo kome da poklanjaš svoje poverenje samo da bi ga nekom poklonio. Samo ako osećaš da nekom možeš verovati. Eto ti

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Nemoj bilo kome da poklanjaš svoje poverenje samo da bi ga nekom poklonio. Samo ako osećaš da nekom možeš verovati. Eto ti

Veoma poznat **TASKA** (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio moonja Pogledaj poruku
    ja bih ovo na lj i s.........pa, pazi....poverenje je sigoornost u droogu osobu....to je najteže pitanje u terapiji ljoodi sa psih. problemima...jer kad se to reši...poverenje stekne...onda mogu stroočnjaci i da pomognu da neko ima bolji, kvalitetniji život......u svakodnevnom kontaktu...ljoodi mogu da gloome poverenje...kako bi se dodvorili droogim ljoodima...taćno to - da bi imali koristi........u braku je poverenje najvažnija stvar.....i u priateljstvu...a to je odnos potpoone iskrenosti....i otvorenosti..i kad nema..ne mož se vrati...jednom ode....vrata zaoovek zatvorena.....

Samo mislim da poverenje nije nepovratno....npr....u moju djecu nikad necu izgubiti povjerenje....oni ga mogu samo pokolebati....i uvijek cu se truditi da povratim isto....

Slične teme

1. Poverenje...?
    Autor Kastor u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 10:33
  2. POVERENJE...
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 18.05.2006., 02:50
  3. poverenje
    Autor feles u forumu Arhiva
    Odgovora: 26