MSN ВИШЕ НИЈЕ БЕЗБЕДАН!!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: MSN ВИШЕ НИЈЕ БЕЗБЕДАН!!!!

Zainteresovan član Registrovan Korisnik (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano MSN ВИШЕ НИЈЕ БЕЗБЕДАН!!!!

ово вам говорим најозбиљније. постоји један редак, веома моћан хакерски програм који сасвим случајно поседује мој друг. наиме без имало муке он укуца у програм нечију msn адресу и без имало муке му открије и шифру, и уђе да чита све шта се тренутно дописује та особа. веома озбиљна ствар, ископирао ми је шта сам се дописивао са пријатељима јуче и веома је незгодно ако се дописујете интимно са неким јер све може да се прочита.. ето само сам то хтео да вас обавестим јер је ствар врло озбиљна, свако ко има тај програм може да чита све шта радите и да контролише вашим msn-ом...тако да чувајте се..никад се не зна ко може имати тај програм!

Podrazumevano Re: MSN ВИШЕ НИЈЕ БЕЗБЕДАН!!!!

Citat Original postavio Registrovan Korisnik Pogledaj poruku
    ово вам говорим најозбиљније. постоји један редак, веома моћан хакерски програм који сасвим случајно поседује мој друг. наиме без имало муке он укуца у програм нечију msn адресу и без имало муке му открије и шифру, и уђе да чита све шта се тренутно дописује та особа. веома озбиљна ствар, ископирао ми је шта сам се дописивао са пријатељима јуче и веома је незгодно ако се дописујете интимно са неким јер све може да се прочита.. ето само сам то хтео да вас обавестим јер је ствар врло озбиљна, свако ко има тај програм може да чита све шта радите и да контролише вашим msn-ом...тако да чувајте се..никад се не зна ко може имати тај програм!
    MA daj...lol
    da bi otkrio password on mora da ima snazan bruteforce program sa dosta passworda u bazi

jedini nacin da se hackuje nalog je pomocu pishera..... a te price o tim programima ZJB..OK?

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

znam ja za jedan prog koji moze da otrkije pass, ali samo ako si se logovao sa kompa koji ima taj program instaliran. zato se ja i ne logujem sa tudjih kompova. inace da za bilo koga otvori - verujem da nema sanse!

Nov član
    Učlanjen
    19.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Drug je izgleda na tvom racunaru instalirao keylogger (spijunski program)...njemu emailom sve sto ti tipkash na tastaturi, zato promeni password ili skini sa neta dobar antispyware da ti ukloni taj keylogger jer je nevidljiv..........

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Cuo sam za ovu pricu oko msn-a , nekoliko ljudi je hakovano ...

Ističe se strajo (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ma nikad MSN nije ni bio bezbedan

Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

тај мој "друг" никад није био код мене, штавише не познајем га уживо..хакери су зајебани....боље се немојте качити с њима...једна хакерка ми је провалила мсн адресу само тако што сам посетио неки сајт и видела је мој IP....па толико о томе..

Zainteresovan član milos_94 (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

I ja sam cuo za taj problem ali boli me briga...Voleo bi da catujem sa hakerima

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio strajo Pogledaj poruku
    ma nikad MSN nije ni bio bezbedan
    awe to that

hotmail se hackuje josh od '00 since the very beginning

a svaki mesendzer je prilichno rizichan teren od IRCa do allinone paketa za gtlak,msn,yahoo etc itd

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Reci koji je program u pitanju.

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    awe to that

hotmail se hackuje josh od '00 since the very beginning

a svaki mesendzer je prilichno rizichan teren od IRCa do allinone paketa za gtlak,msn,yahoo etc itd
    Tacno je.
    MSN se glatko hakuje.
    Postoje i tutoriali

Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

SOMI says (4:15 AM):
    dosao sam sa bir festa
    ti?
    گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:15 AM):
    е брате
    јел сам те питао ја нешто?
    da
    گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:15 AM):
    шта?
    ископирај ми
    sta ima?
    pa izasao sam iz razgovora igrao sam cs
    گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:16 AM):
    из ког разговора брате?
    SOMI says (4:16 AM):
    گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says:
    DESI BRATE STA IMA?
    to si mi poslao
    брате то ти нисам ја написао
    то ми неко хакује мсн
    SOMI says (4:16 AM):
    :S
    ти знаш да ја не пишем латиницом
    SOMI says (4:17 AM):
    da
    strasno
    nema veye
    nego sta radis?
    jel si bio na ber festu

забрињава ме ово, могу стварно да упаднем у невољу ако се замерим ономе ко ми хакује мсн, не знам шта да радим..

а и да знам како се зове програм наравно да не бих рекао јер би сви узели да хакују мснове..

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

mozda je video koje ti je security question.
    pa te pitao , onako usput, i ti mu nehotice rekao odgovor, i ne setivsi se da bi moglo da bude bitno...
    ali u tom slucaju je morao da ti resetuje sifru...

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

da to je persijski, tachnije arapski

ne znam ni jedan ni drugi jezik

valjda se pishe u levo a ja nikad nisam bio socijalista ni julovac

samo ti lepo nabavi novi email a killuj bilo sta vazno da imash u tom koji ti je hackovan i mogu da se sagnu

bilo kakve ozbiljne informacije nikad nisu ni bile za hotmail a tu funjaru lepo na odbi ignorishi krk block i usput skeniraj mashinu nekim dobrim AVom

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

A jesi probao da promenis password?
    Stavi neki komplikovan.

Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

немојте ви да се трудите да решавате мој проблем, јер је нерешив, хакери су хакери и ту нема шта....хаковали су и хаковаће jбг..

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Hakovao MSN , more čista glupost ako mene pitate.
    Kada se može hakovati nečiji msn ? Odgovor je veoma jednostavan : ako date svoj password.
    Najobičniji korisnici računara su GLUPI , pa svuda klikću šta god im se otvorilo kako na internetu tako i na msn-u , pa i na njihovim mailovima koji su izspamovani do kraja.
    Poruke sa linkovima kao što su :Who blocked you , o my good you are naked i slično koji su propraćeni nekim linkovima treba izbegavati jer ulaskom na taj link zarađujete razne spywere , zloćudne skripte i sl. još kada se tome dodaju i neki servisi kao što su : Tagged i slično gde VI mora da upišete svoju- MSN adresu i svoj pasword od MSN-a , a posle se pitate otkuda oni vama znaju vaše pasworde?
    Ja imam msn adresu već 5 godina i još uvek je ista , niko od mojih kontakata se nikada nije požalio na moj msn da je dobijao nepoželjne poruke , niko nikada nije haknuo moj msn jer kada se meni otvore poruke ovakoga tipa od meni poznatih ljudi i slične stvarčice ja to zatvorim na krst u ćošku prozora umesto da kliknem na to.
    Poslednji put ažurirao/la snejks : 24.08.2008. u 08:00

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Ja sam jednom ostavio password na nekom sajtu i u sred chata mi iskoci prozorcic da sam se ulogovao na drugom kompu,ja onda stavim zajeban password i takve stvari su nestale,ali je cinjenica da MSN nije ni najmanje siguran.Na xxxxxxx.xxx postoje tutoriali

Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio snejks Pogledaj poruku
    Hakovao MSN , more čista glupost ako mene pitate.
    Kada se može hakovati nečiji msn ? Odgovor je veoma jednostavan : ako date svoj password.
    Najobičniji korisnici računara su GLUPI , pa svuda klikću šta god im se otvorilo kako na internetu tako i na msn-u , pa i na njihovim mailovima koji su izspamovani do kraja.
    Poruke sa linkovima kao što su :Who blocked you , o my good you are naked i slično koji su propraćeni nekim linkovima treba izbegavati jer ulaskom na taj link zarađujete razne spywere , zloćudne skripte i sl. još kada se tome dodaju i neki servisi kao što su : Tagged i slično gde VI mora da upišete svoju- MSN adresu i svoj pasword od MSN-a , a posle se pitate otkuda oni vama znaju vaše pasworde?
    Ja imam msn adresu već 5 godina i još uvek je ista , niko od mojih kontakata se nikada nije požalio na moj msn da je dobijao nepoželjne poruke , niko nikada nije haknuo moj msn jer kada se meni otvore poruke ovakoga tipa od meni poznatih ljudi i slične stvarčice ja to zatvorim na krst u ćošku prozora umesto da kliknem na to.
    шта ти оћеш да кажеш да сам ја глуп а?tkacio: наравно да никад нисам стављао шифру нигде и чак кад промените шифру може да се открије, као што каже дотични изнад мене, није ништа тешко, штавише ево ова особа uciteljica69@hotmail.com је хакер, мени је ископирала мој разговор са друговима који сам обавио још дан пре него што ме је убацила на мсн, а нашла је моју адресу Бог зна како, преко IP адресе....

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Druzis se sa mnogo zajebanim likovima

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

@Registrovan Korisnik
    Nemas dobru zastitu na kompu ili koristis neku doradjenu ver. win-a sa rupama.
    Imas ubacen keylogger Nesto sa tvog kompa salje logove nekome.

btw. ovo nije ni h od hakovanja....cista smejurija

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

тај мој "друг" никад није био код мене, штавише не познајем га уживо..хакери су зајебани....боље се немојте качити с њима...једна хакерка ми је провалила мсн адресу само тако што сам посетио неки сајт и видела је мој IP....па толико о томе..
    Е, баш бих волео да видим како неко на основу IP-адресе може да ти провали било шта у вези са мсн-ом.

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Talking Re: MSN ВИШЕ НИЈЕ БЕЗБЕДАН!!!!

Citat Original postavio Bogart Pogledaj poruku
    Е, баш бих волео да видим како неко на основу IP-адресе може да ти провали било шта у вези са мсн-ом.
    "teoretski" ako hakujesh neciju mashinu mozes da nadjesh unutra mlogo juicy info, logovi passwordi etc stvari dodushe to je teoretski ako isti postoje inside ili kradja kukisa tzv phishing gde ni mashina ne mora lichno da bude zafrknuta dovoljni su doticni IP upaljeni browseri i bugovi u istim

mislim da ne rasprdam na tu temu to je vishe opsta saznanja ne mesham se u dark side of IT osim u informativne svrhe dakle ne kao praktikant niti konsultant vishe jer ne bi da se ceshem gde me ne svrbi

inache brute force na gmail mozes da izduva zbog antispam captchas mislim da ne postoji captcha buster za isti ali MSN nema captcha protect s tim sto bi brute force (upotreba kombinacija slova brojeva i znakova) u provaljivanju sifre digao dosta buke na serveru kod tetka Bila

elem dugachak password cisto zlu ne trebalo..

shto se tiche direktnog opshtenja na mesendzeru tu vec svashta moze opet "teoretski" da se chachka tako da zaebano je ko kratko tjebe chim se se povezao na net nek ti je bog na pomoci ako nemash dobar AV pristojno zakrpljen windows i shaku mozga u vugli da znash kad neshto alarm blinka

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

E,ovaj Georg_Faust mudro zbori

Obećava twix (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

@Registrovan Korisnik
    moj prijatelj mi se zalio da isto ima upade u msn. prijatelj sa fakulteta mu upada, vidi kontakte, s kim se dopisivao i sta je kucao. pitao sam ga da li je taj njegov prijatelj sa fakulteta imao pristup racunaru pa da mu mozda nije instalirao keylogger al kaze na nije. jedino sto mu je sumljivo jeste da mu je poslao neku aplikaciju preko msn-a koju je on naravno primio, naziv aplikacije ne zna. mozda si i ti primio nesto tako!?

Slične teme

1. Ненад Чанак није више у кући ВБ
    Autor Добро дошли u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.03.2009., 18:56
  2. Никад више?-Sta je bre ovo ????
    Autor Maksim 3 u forumu Politika
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 02.03.2009., 22:22
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.11.2008., 19:49
  4. Севрена Кореја више није зла.