Orgazam i brak

Sta mislite da li zena pre svrsi (sa dva indenticna tipa) sa bogatim ili siromasnim?
libido nije uslovljen materijalnim statusom, sto ne znaci da novac nekada nema uticaja na emotivno labilne i neostvarene osobe.
Da li ste primetili da brakovi pucaju najcesce kad musko vise ne moze zaraditi onoliko koliko je zena navikla trositi?
nedostatak novca donosi nezadovoljstvo koje moze rezultirati ` pucanjem`, ali to ne treba nuzno ubaciti u kontekst zarade i navika partnera.

Ko je tu gad i ne zasluzuje zivot u dvoje?
svi zasluzuju zivot onakav kakav zele; da li ce to biti u paru ili solo, sa `njom` ili sa `njim`, zavisi od okolnosti. vredi pokusati.

ps,
izbaci gadosti i uzivaj u zivotu! :ok:
 
Sta mislite da li zena pre svrsi (sa dva indenticna tipa) sa bogatim ili siromasnim?

Da li ste primetili da brakovi pucaju najcesce kad musko vise ne moze zaraditi onoliko koliko je zena navikla trositi?

Ko je tu gad i ne zasluzuje zivot u dvoje?

Molim te lepo, kakav je to muskarac koji ne zaradjuje za zenu i decu,:eek:... devojku, ako je takav i treba da ga devojke ostavljaju.:thumbdown:

Devojke traze sigurnost na prvom mestu, lepota je prolazna....
 
Pa znam ja to. Nase su pogotovo takve, jedini mi muski smo budale i emotivci.

Kod mene bi takva svaki dinar odradila, ni bi vise nikad normalno hodala koliko bi ju jebbo, sto vise potrosi to bi je sve vise u bulju ponizavao. Mislim da bi ona prva odustala u tom takmicenju.:hahaha:

Sinnke pa ovo nije kazna.
thinking-020.gif
 
Sta mislite da li zena pre svrsi (sa dva indenticna tipa) sa bogatim ili siromasnim?

Da li ste primetili da brakovi pucaju najcesce kad musko vise ne moze zaraditi onoliko koliko je zena navikla trositi?

Ko je tu gad i ne zasluzuje zivot u dvoje?

Мушко. Јер ако је већ не може квалитетно торбат, нити обезбедити лагодан живот - која је уопште његова улога у браку?
 

Back
Top