psiholoski profil

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeken

Zainteresovan član
Poruka
144
Posto nisam znao gde bi bilo najpogodnije da smestim ovu temu neka je sad ovde pa mogu modovi da je prebace. Interesuje me da li neko zna nesto vise o psiholoskom testu koji odredjuje koji poslovi najvise pogoduju coveku. Znam da je moj brat radio taj test kod skolskog psihologa. Interesuje me da li neko zna nesto vise, mozda cak i ima takav test. Bilo kakva pomoc mi je dobrodosla.
 
Taj test je sranje zivo...Ja sam radila i us koli i u zavodu za zaposaljavanje...U zavodu za zaposlajavanje su mi rekli da sam rodjena za medicinu,a u skoli da pocnem da se bavim sportom da ne poludim...Imas 4-5 testova,jedno su ti pitanja,jedno stikliras nesto,vise se i ne secam,neki zadatci tipa kako je lakse nositi cekic preko ramena ili na ramenu
 
Taj test je sranje zivo...Ja sam radila i us koli i u zavodu za zaposaljavanje...U zavodu za zaposlajavanje su mi rekli da sam rodjena za medicinu,a u skoli da pocnem da se bavim sportom da ne poludim...Imas 4-5 testova,jedno su ti pitanja,jedno stikliras nesto,vise se i ne secam,neki zadatci tipa kako je lakse nositi cekic preko ramena ili na ramenu

Ja sam radila u školi na dva papira, na jednom reči na drugom neki oblici valjda za snalaženje u prostoru. A na netu sam odgovarala na pitanja. Ako si iskren treba da uzmeš u obzir ono šta ti kažu.
 
ja sad radila taj test :mrgreen:
i ovako mi ispalo

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Klesari
Telekomunikacijski monteri i tehničari za telekomunikacije
Krovopokrivači
Stolari
Geološki tehničari
Popravljači, ugođači, i graditelji glazbala
Tehnički crtači
Vrtlari
Šumarski tehničari
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top