Roštiljada u Leskovcu

BARIN

Početnik
Poruka
7
Pozdrav,svima!! Pošto još nisam bio u Leskovcu vas molim da mi kažete par stvari.Volio bih posjetiti vaš grad,za vrijeme roštiljade,pa me interesira datum te manifestacije.Došao bih sa kamperom,pa me zanima jeli je moguče na nekom mirnom mestu prespavat?Hvala vama:super:
 
ROSTILIJADA TRAJE OD 01.09.08.- 07.09.08. ZA KAMPOVANJE NEMAS BAS NIJEDNO LEPO MESTO OSIM AKO VLASTI U LESKOVCU DO TADA NEORGANIZUJU NESTO I ZA KAMPERE. IMA DOSTA PRIVATNOG SMESTAJA I HOTELA ILI PANSIONA. KO IMA USLOVE I VOLI DOBRO DA KRKA I DA SLUSA TRUBACE, ONDA JE ROSTILIJADA PRAVA STVAR ZA NJEGA. U TOP PERIODU LESKOVAC JE PREPUN TURISTA I STRANIH I DOMACIH. POZDRAV
 
Hisar je brdo iznad leskovca,na vrhu bi mogao da postavis kamp,fino je sredjeno ima parkic gore,ali samo su problem ti narkomani jer im je mrak i sumica bilo bas omiljeno mesto za okupljanje,ne znam da li je jos uvek...nadam se da nije,ali raspitacu se ako si zainteresovan.
A da,nije to nesto mnogo visoko,vise je brdasce,gore si na vrhu za 10-tak minuta,a kad se spustis do centra ti treba jos toliko.
 
Opeljesice neko coveka, nece znati sta ga je snaslo ... kakav kamp kakvi bakraci, uzmes lepo hotel i uzivas, a i vreme ti nece biti naklonjeno za kampovanje ... u ostalom rostiljijada ne traje 6 meseci pa da nemas novac za hotel vec nekoliko dana ..
 
Imas Djermanovica,to ti je na 10 koraka od centra,odmah preko puta crkve,ne znam da li ima status motela,ali mislim da ces biti zadovoljan smestajem,naravno zavisi koliko si spreman da platis.Ima jos jedan hostel,mislim da se zove Perla (mogu da pogledam,to mi je 1min od kuce),10min lagane setnje do centra,tu mislim da je jeftinije,ali i malo losiji smestaj.Sve zavisi sta trazis.Nadam se da sam bar malo pomogla.
Pozzz
 
ebi ga iskomplikovale su mi se stvario ovde nisam mogao da dodjem, sto ne znaci da necu da svracam do Vas u nekom od narednih vikenda! Hvala na informacijama, jos me zanimma da li ima neki internet kafe u LE?

@nitro
Sa time sam vec upoznat iz predhodnih poseta Vasem kraju. :lol:
 

Back
Top