Logicko pitanje vezano za seks.

neprirodan

Obećava
Banovan
Poruka
74
:otkacio:
Znam da vas nervira naslov... sta cu i mene nervira, al ne mogu da stavim duzi, koji bi bio bas onako dosta opisan.

Imamo 3 devojke:
D: Flertuje samo kada je nasamo s nekim.
E: Flertuje i onda kad su tu osobe sa kojima ne flertuje, ali vide kako flertuje sa ovim.
Ove 2 se seksaju samo na samo sa nekim kad su.
(da li postoji)
(zena) V: (koja) Flertuje i onda kada su tu osobe sa kojima ne flertuje, dakle, ne smao "na samo", ali tada flertuje isto kao sto bi flertovala da je sa tim nekim nasamo - i ako se ne bi jeebala sa tim nekim sa kim flertuje (cak ni da su na samo) sem ako je to njen decko. Od ljudi sa kojim flertuje, jedino se ebe sa deckom svojim.
?

Da li V moze da postoji, ili neka koja kaze da je kao V ne govori istinu u svakom slucaju?
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da treba da pitaš V zašto ne postupa kao D ili bar kao E pošto bi u slučaju da ti odgovori dobio logičan uvod u priču kojim bi i D mogao da pitaš za njen odnos i mišljenje prema osobi E, na stranu šta bi E mogla da pretpostavi o raslozima osobe D za seksanje na opisanio način. Pa ipak, ako se osoba V seksa tako kako bi ti odgovorila da se seksa onda je logički moguće da postoji no, za to je nužno dokazati postojanje osobe D i E koje bi prosto, putem komutativnosti i asocijativnosti, logički usledile...
Uopšte nije lako izvesti teoremu ali za aksiom mislim da sam našla reper.

Sad, ako si tražio definiciju ne znam, to ćeš morati da pitaš nekog drugog. Preporučujem Parku, ona se dokazala kao sposobna.

Sad ne znam da li se moj dokaz zvanično može priznati ali mislim da je ipak doveo makar do približnog zaključka o istinitosti postojanja osobe V.
 
1. Jesi kad imala decka
2. Sta uopste mislis da je "flertovanje"?

uf...ako su pitanja za mene onda:

1. jao...jesam :rumenko:
2. flertovanje je pokazivanje interesovanja za osobu suprotnog/istog spola koja nas fizicki/mentalno (?) privlaci tj. sto bi se narodski "zanima" posredstvom verbalne i/ili neverbalne komunikacije
jel more tako?

e sad, ako si vec u vezi s tom osobom onda ta komunikacija koju "publika" detektira tesko da je flertovanje
izmedju ljudi koji su u vezi formira se ponekad svojevrstan "interni jezik"; sastavljen od verbalnih i neverbalnih znakova...oni ga savrseno dobro razumiju, a "publika"...paa...donekle...ili uopce ne :)
 
Poslednja izmena:
Stvano? :eek:

Meni rekli da, ne samo što flertuje, nego i ako se usudi pričati sa predstavnikom penis dela populacije, mora odmah imati na umu da je seks nakon toga neizbežan. I ja to poštujem. Ako je tako tako je. Šta ću. Ne mogu tu ništa.
 
Stvano? :eek:

Meni rekli da, ne samo što flertuje, nego i ako se usudi pričati sa predstavnikom penis dela populacije, mora odmah imati na umu da je seks nakon toga neizbežan. I ja to poštujem. Ako je tako tako je. Šta ću. Ne mogu tu ništa.

Pa ***, bas zato sto neki ne znaju sta "znaci" flert (cak i ako znaju sta je, a ne znaju sta znaci) morao sam da objasnim. Zasto meni kazes "Stvarno" ... jel to ruganje meni ili dachizr
 
to je izmedju mene i drage.

Jos da kazes da je i "to sto mi je draga" (kao informacija) cisto izmedju mene i drage... i da to ne treba niko da zna... pa cu da presecem ocni zivac i V glaveni nerv zajedno.


ma jok...mislim na vase interne konvencije; sta moze, a sta ne...
neki ljudi (eto...) ne vole da se stipkaju za dupe...narocito u javnosti...
to ne znaci da ne pokazuju bliskost i ljubav vec samo znaci da to rade drukcije od...tebe/vas? :)
 
ma jok...mislim na vase interne konvencije; sta moze, a sta ne...
neki ljudi (eto...) ne vole da se stipkaju za dupe...narocito u javnosti...
to ne znaci da ne pokazuju bliskost i ljubav vec samo znaci da to rade drukcije od...tebe/vas? :)

mene.
Pa ja volim da stipkam u dupe, a nije mi bitno oce li ko to videti ili ne. Ne shvatam kako je nekima ljudima toliko bitno da li ih neko gleda da bi se cak i nekog uzivanja odrekli samo da drugi to ne vide. Ako devojka ne da da je neko stipka pred "publikom" onda joj je verovatno stalo do te "publike" (ili nekog iz publike) kao osobe, pa joj je zato i toliko bitno da to taj neko ne vidi? Jel ne?
 
mene.
Pa ja volim da stipkam u dupe, a nije mi bitno oce li ko to videti ili ne. Ne shvatam kako je nekima ljudima toliko bitno da li ih neko gleda da bi se cak i nekog uzivanja odrekli samo da drugi to ne vide. Ako devojka ne da da je neko stipka pred "publikom" onda joj je verovatno stalo do te "publike" (ili nekog iz publike) kao osobe, pa joj je zato i toliko bitno da to taj neko ne vidi? Jel ne?

ne
to je stvar odgoja, navika...preferencija...i na kraju, bukvalno, dogovora izmedju partnera
ljubav i bliskost se mogu pokazati na razne nacine
i svatko bira ono sto njemu odgovara
 

Back
Top