Logicko pitanje vezano za seks.

He, kada bi sada izneli moje i tvoje pp videlo bi se ko je sklon iluzijama i zivi u njima (A CAK I SAM PRIZNAJE), ja ili ti...
Neverovatno mi se gadi kada neko ko je pun iluzija prica o tome kako sam to ja JAVNO...a PRIVATNO kako... a to se obicno desava. Necu vise pricati sa tobom.
 
drugo, taj forumas o kome on prica ima Kitch atavar boje onoga o cemu najradje prica, a za sta sluze po njegovom misljenju cure (a po misljenju normalnih ljudi WC solje) i voli nevine devojke, jer ima kompleksa kastracije penisa, i kompleks kastracije jezika*. Mozda na fizicko-individualno-konstitucionoj a mozda na iskustveno-traumatskoj osnovi.

[to neces naci u knjigama, onaj prvi oces]
 
Ne dozvoljavas mogucnost da se neko upusti u vezu (ili cak u brak) i bude prevaren-a nije zeleo da bude prevaren, i nije znao da ce to biti - sem ako je u vezu usao pre 25? (a jos pricas kako imas zivotno iskustvo) INTERESANTNO. Koliko li godina ima muz od one udate sto sam je...

Druga stvar: ne dozvoljavas mogucnost da se devojka za vreme veze od 2-3 godine promeni, i od one "koja nebi varala" postane... a da ti nemas kad to da primetis? Mislis da se ljudi ne menjaju, a pricas kako imas zivotno iskustvo? Interesantno

otkud ti ideja da "ne dozvoljavam" bilo sta?
samo kazem da svatko od nas vremenom nauci lakse/brze prepoznavati neke...stvarcice/naznake nekih osobina kod drugih ljudi, ali i kod sebe...

naravno da se ljudi (i odnosi) vremenom mijenjaju..moze biti "nabolje" (ka zrelosti neke vrste...) ili ne mora...odnosi i pucaju, ponekad se i zakrpe...nema u tome nista neobicno...upravo zato sto se mijenjamo...

znas, ovo sto si sad napisao vise je tvoja nadgradnja nego analiza mog posta;
suvise toga si "pretpostavio"...mogao si jednostavno pitati...

ps ove bezobrazluke u vezi K. batali; sad - jednom zauvijek
lijepo od nje sto te koliko toliko tolerira, ali bi stvarno bio red da prestanes s tim
 
otkud ti ideja da "ne dozvoljavam" bilo sta?
samo kazem da svatko od nas vremenom nauci lakse/brze prepoznavati neke...stvarcice/naznake nekih osobina kod drugih ljudi, ali i kod sebe...

naravno da se ljudi (i odnosi) vremenom mijenjaju..moze biti "nabolje" (ka zrelosti neke vrste...) ili ne mora...odnosi i pucaju, ponekad se i zakrpe...nema u tome nista neobicno...upravo zato sto se mijenjamo...

znas, ovo sto si sad napisao vise je tvoja nadgradnja nego analiza mog posta;
suvise toga si "pretpostavio"...mogao si jednostavno pitati...

ps ove bezobrazluke u vezi K. batali; sad - jednom zauvijek
lijepo od nje sto te koliko toliko tolerira, ali bi stvarno bio red da prestanes s tim

tu K. ja ne provociram, i ne pravim nikakve bezobrazluke, samo pokusavam da joj pomognem da se seti da je teski lazov onda kada uzme da prica da svako ko je u vezi bilo cega iskren zasluzuje nesto po njenom misljenju - jer to jednostavno nije tako, to je najveca laz u ovoj deceniji koju sam imao prilike da cujem, i cak ni hitler nebi toliko ljude ubedjivao da nije nasilnik koliko ona da nije neiskrena, dobro da nije imala neko mesto u vladi nemacke... a sto se tice toga, zasluzuje od mene isto sto je hitler radio svojim damama da joj radim -da je zatvorim negde i drzim dok se ne samoubije. A to bih joj i uradio cim bih imao prilike.

Jednostavno se ne moze reci da sam ja bezobrazan ako kazem nesto lose za osobu koja me uvek ponizi onda kada treba da me pohvali i koja radi kupca i hot-chata da bi privukla jedace prica kako svako otvoren zasluzuje postovanje (a daleko od toga da otvorenima ukazuje to, pogledaj samo sa kakvim se lesinarima druzi ona i sve ti je odmah jasno koliko iskrene ljude ona ceni, a koliko neiskrene). Osim toga, vise je ona loseg rekla o meni nego ja o njoj.
_


Nisi upucena, i zato ne seri.:ok::ok: cenim sto mislim da nisi dvolicna osoba, kratko te poznajem (ova 2 dana) a vidim to.:ok::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
:otkacio:
Znam da vas nervira naslov... sta cu i mene nervira, al ne mogu da stavim duzi, koji bi bio bas onako dosta opisan.

Imamo 3 devojke:
D: Flertuje samo kada je nasamo s nekim.
E: Flertuje i onda kad su tu osobe sa kojima ne flertuje, ali vide kako flertuje sa ovim.
Ove 2 se seksaju samo na samo sa nekim kad su.
(da li postoji)
(zena) V: (koja) Flertuje i onda kada su tu osobe sa kojima ne flertuje, dakle, ne smao "na samo", ali tada flertuje isto kao sto bi flertovala da je sa tim nekim nasamo - i ako se ne bi jeebala sa tim nekim sa kim flertuje (cak ni da su na samo) sem ako je to njen decko. Od ljudi sa kojim flertuje, jedino se ebe sa deckom svojim.
?

Da li V moze da postoji, ili neka koja kaze da je kao V ne govori istinu u svakom slucaju?

Naravno,s obzirom na prethodno receno,apsolutno suprotno istom u slucaju razlicitom od prvog sledeceg.
 
:otkacio:
Znam da vas nervira naslov... sta cu i mene nervira, al ne mogu da stavim duzi, koji bi bio bas onako dosta opisan.

Imamo 3 devojke:
D: Flertuje samo kada je nasamo s nekim.
E: Flertuje i onda kad su tu osobe sa kojima ne flertuje, ali vide kako flertuje sa ovim.
Ove 2 se seksaju samo na samo sa nekim kad su.
(da li postoji)
(zena) V: (koja) Flertuje i onda kada su tu osobe sa kojima ne flertuje, dakle, ne smao "na samo", ali tada flertuje isto kao sto bi flertovala da je sa tim nekim nasamo - i ako se ne bi jeebala sa tim nekim sa kim flertuje (cak ni da su na samo) sem ako je to njen decko. Od ljudi sa kojim flertuje, jedino se ebe sa deckom svojim.
?

Da li V moze da postoji, ili neka koja kaze da je kao V ne govori istinu u svakom slucaju?
Idi bre... josh malo pa topik menja naziv u teorija relativiteta.:roll:
 
:otkacio:
Znam da vas nervira naslov... sta cu i mene nervira, al ne mogu da stavim duzi, koji bi bio bas onako dosta opisan.

Imamo 3 devojke:
D: Flertuje samo kada je nasamo s nekim.
E: Flertuje i onda kad su tu osobe sa kojima ne flertuje, ali vide kako flertuje sa ovim.
Ove 2 se seksaju samo na samo sa nekim kad su.
(da li postoji)
(zena) V: (koja) Flertuje i onda kada su tu osobe sa kojima ne flertuje, dakle, ne smao "na samo", ali tada flertuje isto kao sto bi flertovala da je sa tim nekim nasamo - i ako se ne bi jeebala sa tim nekim sa kim flertuje (cak ni da su na samo) sem ako je to njen decko. Od ljudi sa kojim flertuje, jedino se ebe sa deckom svojim.
?

Da li V moze da postoji, ili neka koja kaze da je kao V ne govori istinu u svakom slucaju?

Sta je, bre, ovo?:dash:
 
Moram priznati da sam..... izgubila nit sa ovom produhovljenom temom :(

Sad mi ostaje da se roknem...

Safety_Scissor_Suicide_4_by_Ex_Substantial.jpg
 

Back
Top