Pomoc u odabiru restorana za svadbu

loki81

Početnik
Poruka
6
Moj dragi i ja planiramo svadbu sl. leta, a treba nam velika pomoc u odabiru restorana s obzirom da nismo u Srbiji vec u inostranstvu!Molimo Vas da nam pomognete!Na svadbi bi trebalo da prisustvuje oko 200-250 zvanica tako da nam treba veci prostor,a s obzirom da ce to biti u julu mesecu bitno je da restoran ima i klimu.Najbolje bi bilo ako neko zna za neki restoran u Zemunu koji moze da primi toliko ljudi, a da ima lep enterijer.Mi bismo voleli da to bude neki restoran sa lepom bastom punom zelenila!Bilo bi sjajno ako jos znate i kako se krecu cene onda cete nam stvarno mnogo pomoci!
Unapred hvala! :)))
Buduci mladenci
 
Moj dragi i ja planiramo svadbu sl. leta, a treba nam velika pomoc u odabiru restorana s obzirom da nismo u Srbiji vec u inostranstvu!Molimo Vas da nam pomognete!Na svadbi bi trebalo da prisustvuje oko 200-250 zvanica tako da nam treba veci prostor,a s obzirom da ce to biti u julu mesecu bitno je da restoran ima i klimu.Najbolje bi bilo ako neko zna za neki restoran u Zemunu koji moze da primi toliko ljudi, a da ima lep enterijer.Mi bismo voleli da to bude neki restoran sa lepom bastom punom zelenila!Bilo bi sjajno ako jos znate i kako se krecu cene onda cete nam stvarno mnogo pomoci!
Unapred hvala! :)))
Buduci mladenci


Jezero na Adi prima oko 400 zvanica ...
 
cisto sumnjam, prosto ne verujem..to je smesna cifra za kalemegdansku terasu...

p.s. ti mozes i za 50e po osobi ako izmislis neke fantazije.

Evo odgovora skvo..20 evrica x 200 ljudova je 4 soma..malo li je na ovu glad;)poenta da ljudi ne pitaju za cifru kad je vencanje u pitanju..zacrtaju taj i taj restoran i tacka..pa fotografi koji marnu po slici zaradu od 800%:evil:limuzina sat vremena 200e:evil:itd..skoro prodjoh pored crkve u topcideru gde bese svadba pod shatrom..to nisam do sad video i vrlo zanimljivo bese:ok:
 
Moj dragi i ja planiramo svadbu sl. leta, a treba nam velika pomoc u odabiru restorana s obzirom da nismo u Srbiji vec u inostranstvu!Molimo Vas da nam pomognete!Na svadbi bi trebalo da prisustvuje oko 200-250 zvanica tako da nam treba veci prostor,a s obzirom da ce to biti u julu mesecu bitno je da restoran ima i klimu.Najbolje bi bilo ako neko zna za neki restoran u Zemunu koji moze da primi toliko ljudi, a da ima lep enterijer.Mi bismo voleli da to bude neki restoran sa lepom bastom punom zelenila!Bilo bi sjajno ako jos znate i kako se krecu cene onda cete nam stvarno mnogo pomoci!
Unapred hvala! :)))
Buduci mladenci


Шаран је одличан, има дивну башту са погледом на Дунав, и још једну терасу, храна је изврсна, услуга
је на високом нивоу, цене сразмерно квалитету нису високе. :ok:

Затим ни Река није лоша, слови за екслузиван ресторан у коме, рецимо и Борис Тадић прославља
рођендан. Река је мало даље од Шарана, такође крај Дунава. Река је више позната по атмосфери, него по
квалитету клопе.

Углавном ту на Земунском кеју, на потезу од Капетаније до Радецког, сигурно ће се наћи неко добро место.
Замало да заборавим, чувени сплав ресторан Malevilla, код марине "4. јули", баш на самом Дунаву.
 
Уколико није баш толико битно да буде у Земуну, онда је рецимо јако леп и Милошев конак у Топчидеру,
али нисам тамо била скоро, па не знам да ли су још увек у угоститељском врху...
 
Klub Bardova je restoran sa super atmosferom,a od kako je renoviran 5.sprat na "Beogradjanci" i tamo je super uz "Jezero" to su ti jedini restorani u Beogradu koji mogu da prime preko 200 ljudi .Svi ostali ukljucujuci i prelepi "Pastuv" primaju oko 150-180 ljudi.Pozdrav....
 
Шаран је одличан, има дивну башту са погледом на Дунав, и још једну терасу, храна је изврсна, услуга
је на високом нивоу, цене сразмерно квалитету нису високе. :ok:

Затим ни Река није лоша, слови за екслузиван ресторан у коме, рецимо и Борис Тадић прославља
рођендан. Река је мало даље од Шарана, такође крај Дунава. Река је више позната по атмосфери, него по
квалитету клопе.

Углавном ту на Земунском кеју, на потезу од Капетаније до Радецког, сигурно ће се наћи неко добро место.
Замало да заборавим, чувени сплав ресторан Malevilla, код марине "4. јули", баш на самом Дунаву.



Restorani koje si navela, mislim da ne mogu da prime više od 150 ljudi ... bila sam u sva tri.

Mallevila je moj favorit, ali oni ne prave ustupke restorana za svadbe ... već kod njih možeš da napraviš samo svadbeni ručak, bez zauzimanja celog restorana ..... tako je do prošle godine bilo ... možda se nešto promenilo.
 
Чула сам све најбоље и за брод ресторан - Александар, на Ушћу.

Hvala Vam svima na savetima!I mi smo culi da je brod restoran Aleksandar super!Trebalo bi da odemo da se informisemo kakve su im cene i sta nude osim ako neko od Vas vec ne zna nesto o tome!

Jos jednom Vam hvala!

Restorani koje si navela, mislim da ne mogu da prime više od 150 ljudi ... bila sam u sva tri.

Mallevila je moj favorit, ali oni ne prave ustupke restorana za svadbe ... već kod njih možeš da napraviš samo svadbeni ručak, bez zauzimanja celog restorana ..... tako je do prošle godine bilo ... možda se nešto promenilo.


Ипак су се одлучили за један од мојих фаворита. :cool:

Шаран би могао да прими више од 150 људи, али би један број гостију седео унутра и на оној горњој тераси.

zldzih.jpg
2ajqrcw.jpg
 

Back
Top