Sta mislite o...

dugousko

Početnik
Poruka
28
slanju(mejlom), davanju, citanju ljubavnih pesama koje niste vi napisali...ali su nekako ubole sustinu?
Da li je to bezveze? Kako bi se osecala cura da primi takvu? Ja imam utisak "deintimizacije", kao da imam posrednika.
 
..."PROBORAVICE" TE MOJI POSTOVI.JA SA ZENKICAMA SLATKIM-
STVARNO KOMUNICIRAM NA TAJ NACIN-UGLAVNOM-...NI MENI,NI NJIMA-TO DO SADA-SMETALO NIJE.NECE NI TEBI!
p.s.samo ako si iskren-u verovanju u iste!
JA?-JESAM-NARAVNO :)
 
kojote:
Snezna_kraljica:
kojote:
..."PROBORAVICE" TE MOJI POSTOVI.JA SA ZENKICAMA SLATKIM-
STVARNO KOMUNICIRAM NA TAJ NACIN-UGLAVNOM-...NI MENI,NI NJIMA-TO DO SADA-SMETALO NIJE.NECE NI TEBI!
p.s.samo ako si iskren-u verovanju u iste!
JA?-JESAM-NARAVNO :)
ON, ALFA-MUZJAK, KOJOTE JE - ISKREN!?
Veruj i dalje.... U veri je snaga.

...Gde si ti?Tako sam te se uzeleo.Svog si me... :cry:
Nikad te do sad nisam videla da places... Izgleda da sam stvarno preterala..... A kako ja da zaboravim svoju veliku ljubav, tebe? Ma, nema sanse.... Stalno ja razmisljam o tebi... Obrisi suzice i pisi pesmice. :wink: :lol:
 
Mnogo vise volim one koje su napisane za mene...
Mogu i ove druge, ali ako je izabran pravi momenat i pravi nacin za njihovu prezentaciju...
A isprazne fraze, cisto mehanicko ubacivanje "pogodnih" citata i sl, mogu da budu samo kontraproduktivne...
 
Incognito:
Uglavnom pisem sopstvene pricice, pesmice i sta vec... Mada, kad nemam inspiraciju, ponekad i citiram nesto sto stvarno ubode srz stvari...
Tacno.... Ali tako nesto mora da 'legne' u pravom trenutku.
Naravno da je lepse kad znas da se neko potrudio i da je napisano odraz njegovih licnih osecanja vezanih licno i samo za tebe.
 
Sta podrazumevate pod pravim trenutkom? Mislite na odredjenu atmosferu,situaciju? Mozda na vase stanje emocija? Ako mogu prakticni saveti...bilo bi super!

Ja sam slucajno naisao na pesmu koju bih "nekako prezentovao" bivsoj devojci.Jeste li imali takva iskustva?

Hvala unapred.
 
Ma ako cesh da pishesh pesme, navali burazeru...ja sam jednu dugogodishnju vezu zapocheo pesmama :lol: ...bilo je tu druzenja bez iskazivanja otvoreno zainteresovanosti pa sam joj poslao pesmu poshtom...nije odgovorila preko zice nego mi je uzvratila istom merom :shock: :oops: ...da otkinesh na otkachenost :lol: i bili smo spojeni :roll: ...a kolichinski nemoj da preterujesh jer ako ti nestane inspiracije, mozesh da dodjesh u nezgodnu situaciju ako je navikla da chesto dobija pesme :? ...ako je iz srca....ma samo nemoj da prepisujesh...ako je namenski napisana, to je ono pravo :wink: ...lepo je ako znash napamet neke pesme pa da joj shapucesh na uho(bilo tvoje ili tudje), al` nemoj da prepisujesh...nije inspirativno... 8) za sada sam sjep na forumu za gledanje profila :? 8)
 
Ja bih otkinula na tipa koji mi šalje pesme, bez obzira da li ih je sam pisao ili prepisao.Doduše ako su prepisane zavisilo bi od toga koja je pesma.. Ima ih bljutavih i izlizanih, patetičnih i sl. Onda bi stvarno morao da pogodi pesmu..
 
Smetalo bi mi ako bi pokusao da je provuce kao svoju :) Inace,ako je izabran pravi trenutak,ako nije neka klasicna ,ljigava svidelo bi mi se.Decko sa kojim sam dugo bila mi je pisao pesme,bile su tragikomicne ali ipak mi je bilo drago sto mi ih je pisao.
 
Ja sam jednoj devojci citao (preko telefona) pesmu i koliko sam bio zaljubljen nisam mogao da joj procitam do kraja.Pesma je predivna,naravno da nikad ne bi pokusao da je provucem kao svoju to mi je bezveze.Mislio sam da je napisem ovde ali mi se neda sada,mozda kasnije.
 

Back
Top