Neumorni forumas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahaha sada videh temu jao koliko si jak lik hahaha
Ako neshto moze bash onako slatko da me nasmeje to je taj nadrkan sam i odjebi stav iz zezanja... Kao i drugar jedan sa faxa hahah josh se smejem... bili smo kod njega na Srebrnom Jezeru na gajbi, i posle 3 dana pljeskavica, pica i senvicha ja pochne da kuka za nechim kuvanim, i Deki ( taj drugar ) okrece se i kaze mrtav hladan: Ma, kuvano je za pi*ke. Ja jedem kamenje. :rotf: he's so tough hahaha :mrgreen: Inache je stalno takav... idol mu je Dr. Protic ko ne zna za njega pravac na youtube i kuckajte znachi kilogrami smeha su u pitanju... Koliko puta ste chuli : " more bi opralo sve moje probleme " ?. Ja sam doktor Protic, i kazem postavljanje staklene vune na chetrdeset stepeni. Je*esh more ...
 
Sta mislite koji forumas najvise cese jaja dok pregledava postove?

I koja forumasica najvse cese pi,cu dok isto to radi?

Sine,ti bas nemas pametnijeg posla.Ja te zovem kod mene na selo,da pomognes u radovima i pravljenju zimnice,a ako se pokazes,mogu da ti dam ruku mladje cere,bas je lepa.A i Zora od Sime i Slavke Radojkovic je naocita.Neces camiti na internetu i gubiti vreme,a i trebalo bi vise da postujes sebe.
 
Pa da bre... vidish nik valjda...
Shta god da chujesh od mene lepo izjavish : Pusti bre Dragutine, budalu idota stoku kretena, vidish da ne zna ni kako se zove ni gde bije, a kamoli shta pricha...
I ne mozesh da pogreshish :D
U real lifu se vazim kada hocu da se vazim i tada sam bash vazan.... I sad se stvarno ne zajebavam...
Vazim se kada me volish...
Vazim se kada te volim...
Vazim se kada me mrzish...
Ja tebe ne mogu da mrzim... ali se vazim, poshto cu te svakako nalupati....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top