Divlje životinje

Poruka
4.624
napomena moderatora: posle reorganizacije foruma u temu "divlje zivotinje" su spojene teme ptice, insekti i druge... ovde mozete da ostavite fotografije svih zivotinja koje se ne smatraju domesticiranima iako se nalaze u neposrednoj ljudskoj sredini...


buduci da vec ima toliko fotki ptica ovde shto galebova shto drugih,mislim d azasluzuju svojue temu...moj doprinos od danas,ups od juche,sad vec...
daklem>
_DSC1476-1.jpg


_DSC1480-2.jpg


_DSC1481-2.jpg


_DSC1484-1.jpg


_DSC1486-1.jpg


_DSC1490-1.jpg


_DSC1492-1.jpg


_DSC1493e-1.jpg


_DSC1494copy-1.jpg


_DSC1495-2.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
@Dula-prilichno dobro realizovano,samo bih kropnuo malo sa-iz naseg ugla-desne strane.taj deo keja i odstranio sve ptice koej se vide "odseceno"
@Emilya-hvala,fotke su iz ralicitih serija,ali sve su radjene "normalcem",50mm 1.8-to mu u dogitalnom dodje kao polu-teleobjektiv,ali izrazito ostar,tako da i kad sam kropnuo solidno slike-iako sam gledao da ne preterujem-sasvim solidno izgledaju,i pored "male"rezolucije od 6 Mpix
@Anaboj fotke su Ti dobre-imaju dobru dinamiku,malo smeta taj efekat-jel to od ostrenja?i na 4-toj odseceno krilo,ali znam ne moze se sve izvesti perfektno...iako,tome tezimo...valjda,u protivnom sta nas onda razlikuje od "obicnih "ljudi koji skljoc skljoc u prolazu pa ako ubodu neku dobru sliku-ubodu...
ne shvati kao kritiku na Tvoj racun jer nije...samo razmisljanje...pozd
 
@Anaboj fotke su Ti dobre-imaju dobru dinamiku,malo smeta taj efekat-jel to od ostrenja?i na 4-toj odseceno krilo,ali znam ne moze se sve izvesti perfektno...iako,tome tezimo...valjda,u protivnom sta nas onda razlikuje od "obicnih "ljudi koji skljoc skljoc u prolazu pa ako ubodu neku dobru sliku-ubodu...
ne shvati kao kritiku na Tvoj racun jer nije...samo razmisljanje...pozd

Hvala,kritika je sasvim na mestu,linije su od isecanja i ponovnog postavljanja na drugu podlogu,to mora mnogo pedantnije da se radi.
 
Већ неко време покушавам да "ухватим" галебове путем објектива, али ми никако не успева, свака част, Монте! Слажем се да је задња најбоља!
 

Back
Top