Sta uraditi lazljivom frajeru?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Sta uraditi lazljivom frajeru?

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Sta uraditi lazljivom frajeru?

Prevariti ga, lupiti mu samar, otseci mu ono malo jada u boksericama ili..........

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Sta uraditi lazljivom frajeru?

Citat Original postavio mia_
    Prevariti ga, lupiti mu samar, otseci mu ono malo jada u boksericama ili..........
    Odeš
    Ili ga prevariš samnom 8)

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Mozda....na primer....ne biti sa njim!!Lako i jednostavno,zar ne?

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

au sekice al je tebi neko stao na zulj... to sto ti imas takva iskustva sa muskim rodom samo kaze da ili nemas srece, ili ih trazis u pogresnim krugovima, ili se lozis na takve pa kada ti lupe poklapacu onda se ceses i tamo gde te ne svrbi.... ako se ne varam imas oko 30g, so nije da nemas iskustva, ali ako ti se svaka veza zavrsavala na isti nacin (predpostavljam prevarom, uz visemesecno laganje) onda je ocigledno problem u tebi. postoji veliki broj muskaraca koji cene osobu sa kojom su i nikada je ne bi slagali a kamoli prevarili... zakljucak: trazi momka u drugim krugovima, koji ce tebe ceniti i postovati a ne vuci te kao privezak... vise poverenja u sebe i u muski rod, nisu svi izrodi...

najlakse je kriviti druge osobe... kreni malo od sebe

Zainteresovan član lujka (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

ako je malo jada u boksericama onda na njega nemoj da trosis ni reci ni zivce.....

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    au sekice al je tebi neko stao na zulj... to sto ti imas takva iskustva sa muskim rodom samo kaze da ili nemas srece, ili ih trazis u pogresnim krugovima, ili se lozis na takve pa kada ti lupe poklapacu onda se ceses i tamo gde te ne svrbi.... ako se ne varam imas oko 30g, so nije da nemas iskustva, ali ako ti se svaka veza zavrsavala na isti nacin (predpostavljam prevarom, uz visemesecno laganje) onda je ocigledno problem u tebi. postoji veliki broj muskaraca koji cene osobu sa kojom su i nikada je ne bi slagali a kamoli prevarili... zakljucak: trazi momka u drugim krugovima, koji ce tebe ceniti i postovati a ne vuci te kao privezak... vise poverenja u sebe i u muski rod, nisu svi izrodi...

Mozes misliti nisu mi svi frajeri bili takvi, takav je bio samo ovaj poslednji i to je ono najgore. Svesna sam da vas ima raznih ali sam ja ili plavusica u originalu ili maler, bar u ovom poslednjem slucaju.

Guest

tuci

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio Anonymous
    tuci
    tuci ga, kako bi naucio da govori istinu.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mozes misliti nisu mi svi frajeri bili takvi, takav je bio samo ovaj poslednji i to je ono najgore. Svesna sam da vas ima raznih ali sam ja ili plavusica u originalu ili maler, bar u ovom poslednjem slucaju.
    i tako ce voda proteci rekom dok ces ti sedeti na obali i gledati svoj odsjaj u mutnoj vodi...

zivot prolazi... a tvoje je da ga zivis... zaboravi propalicu... pogledaj dan napolju... neko te ceka... ne budi slepa :wink:

poz

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

i tako ce voda proteci rekom dok ces ti sedeti na obali i gledati svoj odsjaj u mutnoj vodi...

zivot prolazi... a tvoje je da ga zivis... zaboravi propalicu... pogledaj dan napolju... neko te ceka... ne budi slepa :wink:

poz

Znam da zivot prolazi......i zivim ga ja.....eh kad bi se desilo cudo, a ja u cuda neverujem.....ili cu poceti da verujem....necu gledati u mutnu vodu to je sigurno..........
    Veliki pozdrav od Plavusice

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Za početak, učini nešto da on više ne bude tvoj frajer. E, onda možeš staloženije da razmišljaš i da dođeš do nekog rešenja. Ali, da li te uopšte dotiče to što je neki frajer, koji dakle, nije tvoj, lažljiv. Pomisliš samo:Ma ko mu ]ebe mater. I gotova stvar.

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Tata!

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Za početak, učini nešto da on više ne bude tvoj frajer. E, onda možeš staloženije da razmišljaš i da dođeš do nekog rešenja. Ali, da li te uopšte dotiče to što je neki frajer, koji dakle, nije tvoj, lažljiv. Pomisliš samo:Ma ko mu ]ebe mater. I gotova stvar.
    Ti si ipak tata za resavanje tudjih problema!!!!!!!

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Odgristi mu jezik....
    Salim se...
    Sto se mene tice,ja bih mu precutala,vratila milo za drago,i nastavila sa harmonijom dok mi ne bi puk'o film,dozivela nervni slom i ubila i njega i sebe...ili jednostavno raskinula! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Plavusica!

Citat Original postavio Peta W.
    Odgristi mu jezik....
    Salim se...
    Sto se mene tice,ja bih mu precutala,vratila milo za drago,i nastavila sa harmonijom dok mi ne bi puk'o film,dozivela nervni slom i ubila i njega i sebe...ili jednostavno raskinula! :wink:

E koliko si mi napricala lakse mi je da nadjem novog frajera, hihihi........ U svakom slucaju bi mu bilo vraceno.............. :wink:

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano Re: Plavusica!

Citat Original postavio Peta W.
    Odgristi mu jezik....
    Salim se...

E koliko si mi napricala lakse mi je da nadjem novog frajera, hihihi........ U svakom slucaju bi mu bilo vraceno.............. :wink:
    8) :wink:

Primećen član шумахер (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Е....сестро да је он имао мало јада,не би ти овде кукала на форуму.

AnaMaria
    Guest

Podrazumevano eee

Ma sve to sto si nabrojala
    To su bre sve stoke seljacke

AnaMaria
    Guest

Podrazumevano eee

Dobro ajde,izvinjavam se izuzecima
    Da me ne bi mrzeli ovde...

Guest

Podrazumevano Re: eee

a sto je tolko bitno da li vara il ne vara..valjda je bitnije da dolazi na sastanke na vreme i da hoce da saslusha i da pomera ormane po kuci..i da se kupa

AnaMaria
    Guest

Podrazumevano a da da

e jeste sad..
    "nek je on dobar prema meni ,pa nek me i vara"
    Znas koja ce to riba da trpi?Ja koliko znam nijedna

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Ovaj gost nema pojma, hihihi..........

a sto je tolko bitno da li vara il ne vara..valjda je bitnije da dolazi na sastanke na vreme i da hoce da saslusha i da pomera ormane po kuci..i da se kupa

Pa takvog mozemo naci na svakom cosku i platiti mu da pomera stvari, a za sastanke ...... bolje je biti sam nego u losem drustvu, hihihi... :wink:

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Ovaj gost nema pojma, hihihi..........

Pa takvog mozemo naci na svakom cosku i platiti mu da pomera stvari, a za sastanke ...... bolje je biti sam nego u losem drustvu, hihihi... :wink:
    a vazi:
    "kada si sam u loshem si drushtvu".......
    wow....boli me glava :shock:

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Koji deo glave te boli?

Citat Original postavio goodday

a vazi:
    "kada si sam u loshem si drushtvu".......
    wow....boli me glava :shock:
    Stvarno mi je zao sto tebe boli gava, ako nisi shvati da je mnogo bolje biti sam nego sa nekom osobom non stop u problemima......a ako te stvarno boli glava, samo reci donecu ti lek da te prodje jer mi je zao da se mucis, hihihi......nemoj da se ljutis :wink:

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Bas savremen...........

Citat Original postavio Popa
    Treba takvog frajera kifelirati nek se nosi do 100 djavola skupa sa svojom patikama na vazdusni djon.Ako laze najbolje je da se taj proveri dali laze ne vas nego sebe i ostale.Ja sam jednom lago i riba me je oterala posle ovako mogu da drkam * i blejim vec je kao nasla drugog,mada pomada laze i ona kao i ja pa cemo se opet naci.Ja sam lago da sam * neke klinke,a ona poveroval preko jednog ortaka koji me je odrukao,pa sam ga slomi na parkingu.Ovako sta moze zenska da mi uradi,da me otera moze,ali kur moj oce i ona posle geting peting kad se setim.Ma meni neko da utucava da ribe mrze lazove.Mrze dok laze kad prizna da leze o nedogodjenom onda nista.Jel znate da nepostoji laz,tipa bio za devojkom,nashao drugu.To je nemoguche,to nije laze vec nepostoji.Ajde ko od vas zan takvu laz.Dosta je bilo provokacija,ljudi zapamtite sta vam kazem nema lazi nema prevare nepostoji razvod braka.Bez da znate licno osobu koja ce lagati da je razvedena,nemojte daljinski ovako na net-u da verujete sumnjivim provokatorima.To je necije delo jer nema intimu i simpatije u drustvu,te izmislja ne razvod,pa mesha flert i prevaru,preljubu(naprichaj mi josh),nego tvrde da postoje muskarci homoseksualci zvani pederastija gejovi,pedofili i nekrofili.To nepostoji to je namestaljka za javnost,za kriminalce koji mastaju da ce pistoljima da stite tranvestite ***** koji takodje nepostoje,pa ulaze u sekte da dopru do ti poslova nepostojechih.Majke mi rodjene ja znam svetske svari nism prevarant ili barom da velicam i ovako bedu civilizacije zbog ektremnog kriminala koji terorishe ulice,mada pomada da neulazim u detalje,nemojte se povoditi za recima nenormalnih,poremechenih i kriminalaca.To su nevaspitani,neobrazovani,nekulturni nemaju gram edukacije,ti veruju u sekte baba roge crne magove bogove i djavole.Jel znate sluchajno da nepostoji satanizam i da su sekte do prisvojile iz tablice R-C planum 5 sekta religiya iscona,catola,islama,budisam,satan.Ove 4 postoje,a 5 ce nastati kada budemo iztrazili svemir i kad se tamo na sledechoj rodnoj planeti zemlji(2) budu radjali ljudi potomstva,kojima ce satan da pasuje jer ipak nisu sa prve zemlje matice homeworld,vec ce tamo biti drugacije trdicionalno odgajani,kultura,pa i veroispovest koja ce tamo da se uzdigne.Blago vama,imate infotop podatak svetska tajna na svetskom nivo naravno drzavne bezbednosti.CU

Jos samo da si uprostio i sve to ubacio u dve do tri recenice da te svi razumemo.... ovako cisto sumanjam da i sam sebe razumes....ccccccccccc.........

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Ne biti s njim i resen problem!

Slične teme

1. Sta uraditi...?
    Autor Jelica88 u forumu Žene