sta uraditi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jellka

Zainteresovan član
Poruka
194
sta uraditi kada ostanete sami i svaki dan padate sve vise u depresiju.....kada vam se gubi polako i poslednja nada za zivotom...Da li dopustiti psihicki skretanje ili skratiti sebe muka i ubiti?
 
kako se iskulirati?
ne zezam se, malopre sam htela da uradim to ali nesto me je zaustavilo :sad2:

tako sto ces sjesti i zapaliti cigaretu/popiti kavu/upaliti tv/igrati igricu/.../skrenuti sebi paznju na nesto drugo
moze smisleno, moze besmisleno...samo probaj da se izbacis, svjesno, iz te price u kojoj sad jesi...bar za trenutak...sad, oma...

evo, pricaj s nama...mozemo pricati ozbiljno, mozemo mljeti gluposti
mod se nece ljutiti...;)

i tako...dan za danom...popunis si vrijeme, zapusis rupe
pocnes graditi svoj zivot iz pocetka
s mukom, ok, ali svjesno...zato sto ce se stvari vremenom promijeniti...sleci ces...
 
tako sto ce sjesti i zapaliti cigaretu/popiti kavu/upaliti tv/igrati igricu/.../skrenuti sebi paznju na nesto drugo
moze smisleno, moze besmisleno...samo probaj da se izbacis, svjesno, iz te price u kojoj sad jesi...bar za trenutak...sad, oma...

evo, pricaj s nama...mozemo pricati ozbiljno, mozemo mljeti gluposti
mod se nece ljutiti
...;)

:super:
sllazem se......
 
tako sto ce sjesti i zapaliti cigaretu/popiti kavu/upaliti tv/igrati igricu/.../skrenuti sebi paznju na nesto drugo
moze smisleno, moze besmisleno...samo probaj da se izbacis, svjesno, iz te price u kojoj sad jesi...bar za trenutak...sad, oma...

evo, pricaj s nama...mozemo pricati ozbiljno, mozemo mljeti gluposti
mod se nece ljutiti...;)

ne znam, nije mi ni do cega sem alkohola i cigara.....cigaru sam zadnju ispusila malopre, a alkohol... ne znam da li da pocnem
 
Jello?
Ajd prichamo...ne zzelish to da uradish, to je jasno...a uvek ima nade i nachina da se zzivi kvalitetno...mozzda ti sad ne izgleda tako ali videchesh ako das sebi shansu.
Pusti alkohol, pusti cigare...prichaj....
 
Za sve ima leka...aj se prvo dogovorimo da se ne ubijash, ne bi bilo fer prema nama, mislim osechali bismo se loshe....a i ti...
Prichaj shta te muchi. Samocha ne mora biti problem. Zalepish veshtachke trepavice i upishesh neki kurs ikebane, upoznash ljude i eto.
Ajmo dalje....
 
Za sve ima leka...aj se prvo dogovorimo da se ne ubijash, ne bi bilo fer prema nama, mislim osechali bismo se loshe....a i ti...
Prichaj shta te muchi. Samocha ne mora biti problem. Zalepish veshtachke trepavice i upishesh neki kurs ikebane, upoznash ljude i eto.
Ajmo dalje....

dobra ideja......sta bi mogla da upisem?

ne mogu tek tako da pricam, ne znam......nikada ni sa kim nisam pricala o tome
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top