Срби се још исељавају из Хрватске

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
U hrvatskoj vladi kažu da se vratilo 126.000 Srba, ali to nije pravi broj, već su to ljudi kojima su izdata hrvatska dokumenta, ističe Savo Štrbac, direktor Dokumentacionog centra „Veritas”

Egzodus Srba iz Hrvatske 1995. godine – Srbi se još iseljavaju iz Hrvatske. Hrvatski zvanični podaci iz 2007. godine govore da se iz Srbije u Hrvatsku doselilo 1.479 ljudi, a u obrnutom smeru odselilo 3.818 osoba, tako da se generalno o povratku Srba u Hrvatsku ne može ni govoriti. Hrvatska vlada kaže da se vratilo 126.000 Srba, ali to nije realna brojka, već su to ljudi kojima su izdata hrvatska dokumenta. Zaista se vratilo između 40.000 i 50.000 ljudi, onda je tu i 7.500 „šetača”, koji su više u Srbiji nego u Hrvatskoj. Oko 13.000 povratnika je umrlo – rekao je za „Politiku” Savo Štrbac, direktor Dokumentacionog centra „Veritas”.
http://www.politika.co.yu/rubrike/tema-dana/Srbi-se-josh-iseljavaju-iz-Hrvatske.lt.html

А у Србији председник и власт ћуте о томе. Дулић из ДС у Холандији изјављује да су Срби највећи злочинци, и похваљује туђманову војску у Вуковару..........
 
А у Србији председник и власт ћуте о томе. Дулић из ДС у Холандији изјављује да су Срби највећи злочинци, и похваљује туђманову војску у Вуковару..........

Kushi, lazes ko pas. Tacnije, lazes ko radikal. Zato zameni prvo slovo svog nicka sa P.
 
Kushi, lazes ko pas. Tacnije, lazes ko radikal. Zato zameni prvo slovo svog nicka sa P.

Не једи говна.
Ovoj debati, osim mnogobrojnih novinara, prisustvovao je i jedan od saradnika evropskog Kurira, koji je zabeležio sve Dulićeve gafove. Uz Dulića je pored Sonje Liht, predsednice Beogradskog fonda za političku izuzetnost i Soroševe štićenice, sedeo i Veran Matić, vlasnik RTV B92, i Arjen Berkvens, holandski laburista i istočnoevropski lobista, koji je Dulića pozvao na debatu.

http://www.kurir-info.rs/clanak/kurir-12-04-2008/pljuvacina?page=2
 
Не једи говна.
Ovoj debati, osim mnogobrojnih novinara, prisustvovao je i jedan od saradnika evropskog Kurira, koji je zabeležio sve Dulićeve gafove. Uz Dulića je pored Sonje Liht, predsednice Beogradskog fonda za političku izuzetnost i Soroševe štićenice, sedeo i Veran Matić, vlasnik RTV B92, i Arjen Berkvens, holandski laburista i istočnoevropski lobista, koji je Dulića pozvao na debatu.

http://www.kurir-info.rs/clanak/kurir-12-04-2008/pljuvacina?page=2

To lutko...Kurir:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Genuine
kurir_logo.png

100% truth

Ah, onda je u redu, mora da je istina
 
Курир напише о геноциду над Србима и истину о дулићевим изјавама. Одмах "демократе" како лажу. А кад блиц и остала усрашија се просеравају од лажи, е то је онда у реду.

Nije lako biti wadikal...take a chill pill
 
Sto bre nije lako. Ih da je meni njihov mozak da se odmorim malo :lol:

"Демократе" о памети:lol:. Ваша "памет": Продај све испод тезге, уноси дрогу на тоне у Србији, трафикинг, забранити Српској војсци да се брани. Има још пуно....
 
"Демократе" о памети:lol:. Ваша "памет": Продај све испод тезге, уноси дрогу на тоне у Србији, бело робље забрани Српској војсци да се брани. Има још пуно....

Pa ti nastavi slobodno, meni je bas zabavno, iako iste fraze slusam i citam mesecima. Ali ti ocigledno imas previse slobodnog vremena :lol:
 
http://www.politika.co.yu/rubrike/tema-dana/Srbi-se-josh-iseljavaju-iz-Hrvatske.lt.html

А у Србији председник и власт ћуте о томе. Дулић из ДС у Холандији изјављује да су Срби највећи злочинци, и похваљује туђманову војску у Вуковару..........

Moji baba i deda su se vratili u Hrvatsku i nije im uopste lose, niko ih ne dira, i ja sam bila ovo leto tamo, bash pred one njihove redovne govore o Oluji, koje stvarno ne zelim da komentarisem.....
 
Moji baba i deda su se vratili u Hrvatsku i nije im uopste lose, niko ih ne dira, i ja sam bila ovo leto tamo, bash pred one njihove redovne govore o Oluji, koje stvarno ne zelim da komentarisem.....

Баба и деда... па да... отишли људи на своје имање тамо да се упокоје... али зашто СЕ ТИ НИСИ ВРАТИЛА него нама овде причаш како је "њима тамо добро"...
 
Баба и деда... па да... отишли људи на своје имање тамо да се упокоје... али зашто СЕ ТИ НИСИ ВРАТИЛА него нама овде причаш како је "њима тамо добро"...

Pa odrasla sam u NS-u, ovde mi je sve, skola, ortaci...... a i ne znam svidja mi se Srbija....
 
Ма ОК, немам ништа против, на против, драго ми је што ти се свиђа Србија - али ипак мислим да тамо НИЈЕ ДОБРО - иначе не би била овде.

Pa ne znam, ali ljudi se tamo uglavnom ne vracaju, zato sto su neke rane jos uvek otvorene, znas vec boje se, npr ovog leta ja sam bila tamo i sretnem nekog coveka iz Bg-a i kaze on meni da mu je neko pokazao na tablice i rekao da ce ga zaklati:otkacio: znaci no koment
 
Pa ne znam, ali ljudi se tamo uglavnom ne vracaju, zato sto su neke rane jos uvek otvorene, znas vec boje se, npr ovog leta ja sam bila tamo i sretnem nekog coveka iz Bg-a i kaze on meni da mu je neko pokazao na tablice i rekao da ce ga zaklati:otkacio: znaci no koment

Усташе су усташе - и никада се њихови злочиначки гени неће изменити, бар је то јасно свим Србима. Наша Влада треба преко МЗ да врши велики притисак да се створи аутономна област РСК - у којој би полиција и судство било у њеној надлежности и онда да се евентуално људи врате. У ПРОТИВНОМ ТРЕБА ТАКОЂЕ ПРЕКО МЕЂУНАРОДНОГ СУДА ТРАЖИТИ ОДШТЕТУ КОЈА ЈЕ ПО ПРОЦЕНИ МНОГИХ БАСНОСЛОВНА.
 
Усташе су усташе - и никада се њихови злочиначки гени неће изменити, бар је то јасно свим Србима. Наша Влада треба преко МЗ да врши велики притисак да се створи аутономна област РСК - у којој би полиција и судство било у њеној надлежности и онда да се евентуално људи врате. У ПРОТИВНОМ ТРЕБА ТАКОЂЕ ПРЕКО МЕЂУНАРОДНОГ СУДА ТРАЖИТИ ОДШТЕТУ КОЈА ЈЕ ПО ПРОЦЕНИ МНОГИХ БАСНОСЛОВНА.

U tom manjem gradu ako se dobro secam, bila je neka srpska stranka na vlasti :think:..... ali ono sto je najgore jel ti znas da su ljudi tamo paranoicni kada treba da idu kod lekara, stariji ljudi kazu da se boje da ih nekako ne otruju, e Boze sta je taj rat uradio :dash:
 

Back
Top