cool

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.280
..sta znaci "biti cool"?

koje su to crte licnosti..karakterne osobine koje ima osoba koju drugi dozivljavaju kao cool?

cime se to takva cool osoba izdvaja od drugih?

licno mislim da je cool neko ko radi stvari na sebi svojstven nacin..ne obraca neku narocitu paznju na to kako ga/je drugi ljudi dozivljavaju..i kakav ce utisak da ostavi na druge..i uz sve to se ne trudi da bude cool
 
pa znaci da kad odes da seres u klonju i nestane ti klozet papira navuces pantalone i napravis facu ko da ti je svejedno...e to znaci biti cool :lol::mrgreen:
 
dovoljno je biti kao ja ustvari nikad ne mozes biti kao ja jer ja sam jedan jedini neponovljivi...moz biti samo bleda kopija mene :lol: :D
zile legend world wide wanted :D:D:D
 
dovoljno je biti kao ja ustvari nikad ne mozes biti kao ja jer ja sam jedan jedini neponovljivi...moz biti samo bleda kopija mene :lol: :D
zile legend world wide wanted :D:D:D


to zile ..legendo!:lol:

inace s te tacke gledista imas pravo..kopiranje drugih nije cool..mislim na oponasanje..preslikavanje..samo spoljne forme..
 
e sad kakve sve perverzije su ostali to ne znam al znam za sebe da je bulja pardon guza uz zid :D:lol:
o ja ja ja mein After explodieren in zwei Minuten bum bum aaghhhhhhhhh :D:D:D :mrgreen:
 
pa klistir pravi cuda :lol: :D
ma pa naravno...i to onog mekanog sto mazi guzu i ne grebe je...dakle nereciklirani jer radije mi dodje da smirglom brisem dupe onda :lol: :D
 
..sta znaci "biti cool"?

koje su to crte licnosti..karakterne osobine koje ima osoba koju drugi dozivljavaju kao cool?

cime se to takva cool osoba izdvaja od drugih?

licno mislim da je cool neko ko radi stvari na sebi svojstven nacin..ne obraca neku narocitu paznju na to kako ga/je drugi ljudi dozivljavaju..i kakav ce utisak da ostavi na druge..i uz sve to se ne trudi da bude cool


:worth::super::klap::ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top