Roditelji...

botanichar

Početnik
Poruka
38
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]
 
Bila je ova tema, al' nema veze

Uglavnom se svadjamo, a sve se zavrsi mojim histerisanjem koje uvek nadjaca njihovo urlanje i onda na kraju iz sve snage za sobom zalupim vrata kad odem negde i ne kazem gde, pa oni za nekih 20ak minuta zovu na mobilni koji iskljucim, pa kad mi dodje da ga ukljucim, onda mi stizu poruke o propustenim pozivima (uvek dvocifren broj) i SMSovi sa textovima tipa "Ajde vrati se kuci da na miru razgovaramo", onda se ja vratim, i ne razgovaramo, nego svako u svoju sobu i ta svadja se nikada vise ne spominje.....i tako u krug.
 
mama mi je luda ko struja,pa se super slazemo i sve mogu da joj pricam,cak me ponekad proziva da sam baba jer izlazim stalno na ista mesta sa istim drugaricama,nemam decka...a tata...pa on je namcor,al ga retko vidjam
 
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]


Kad daju kesh sve je OK...Ali kad.....E onda nastaju problemi.
 
d4ch4:
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]


Kad daju kesh sve je OK...Ali kad.....E onda nastaju problemi.
Pa davko uravu si, ali problem je u tome sto je tesko dobiti kes bar sa moje strane
 
botanichar:
d4ch4:
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]


Kad daju kesh sve je OK...Ali kad.....E onda nastaju problemi.
Pa davko uravu si, ali problem je u tome sto je tesko dobiti kes bar sa moje strane

Znash ti kakav je moj Srecjko...EEE.....)))
 
Caleta nemam :cry: , a kewa mi je cas cool i do yaya, a cas mi dodje da furnem od kuce :cry:
U zescoj sam frci sa roditeljima tj. sa kewom!!! :cry:
Jednom prilikom mi je rekla da joj je zao sto me je rodila (zamislite kako sam se osecao) :cry:
A ja u sustini i nisam lose dete!!! :wink:

ARRRGHH MRZIM PUBERTET!!!!!!!!!! :x :x :x
 
Citam vase komentare i mislim da li sam ja jedini.Situacija kod mene je ovaka:I otac i majka su dobri,daju mi para kolko ocu,kupe mi sto zelim(to su pre radili)i nikad se nisam posvadjo sa njima iz jednostavnog razloga sto bi me otac polomio i zavrsio bih u bolnici ako bih se posvadjo ili izdero na njih,ali inace me nisu nikad tukli,dobro samo kad sam bio mali i zasluzio sam.Inace su moji roditelji za pozeleti. 8)
 
Da...Roditelji...Bilo je strasno,sve dok nisam pocela da zivim sa babom i dedom...Sada se sve pretvorilo u nocnu moru!Ne zna se ko je gori!Po ceo dan molim Boga za trenutak mira i tisine... :(
 
Moji roditelji,u stvari moja mama radi od 8:00h do 18:00h,ceo dan provodi sa svojim strankama hodajuci sa njima po raznim sudovima,samo proucava njihove slucajeve,sva je u papirima,puna nekih fascikala,to je uzas,dodje kuci jako nervozna,zato i dobro zaradjuje.Ali skoro je nikada ne vidjam!Uvek sam imala sve sto pozelim,ali to sto menjam mobilni skoro svakih mesec dana je dovodi do ludila.Ali sve u svemu,ona je super,i ima razumevanja za sve.Svadjamo se uglavnom oko nekih ne bitnih sitnica...
 
Moji roditelji,u stvari moja mama radi od 8:00h do 18:00h,ceo dan provodi sa svojim strankama hodajuci sa njima po raznim sudovima,samo proucava njihove slucajeve,sva je u papirima,puna nekih fascikala,to je uzas,dodje kuci jako nervozna.Skoro je nikada ne vidjam!Uvek sam imala sve sto pozelim,ali to sto menjam mobilni skoro svakih mesec dana je dovodi do ludila.Ali sve u svemu,ona je super kad je uporedim sa roditeljima mojih drugarica,za razliku od njih ima razumevanja za sve.Svadjamo se uglavnom oko nekih ne bitnih sitnica...
 
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]
Kako kada... Uglavnom se slazem sa njima,vise imaju problema sa mladjim bratom.Ja sam njihov ponos,poslusna i uspesna devojka ( :roll: ). Mada dodje i meni nekada "zuta minuta" pa onda leti perje po kuci,jer ja uglavnom cutim ali kada poludim... :twisted: .Mama je stvarno OK zena,imamo odnos kao drugarice ali se zato tata cesto ponasa kao da je pao sa druge planete.
 
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]

cale-panker,keva-metalka.........dakle likovi su nikad veci :D daju mi da radim sta ocu,skroz opusetno :) najvece su izvale kada treba da dodjem kuci jer oni idu na svirku 8) jedino tad i imam neko ogranicenje za izlazak........ali zato sam i ja korektna prema njima......jedino se izderu ako bas dibidus zabrljam nesto u skoli(misim na ponasanje-npr.kad sam sa ortakinjom trovala nekog lika i sl gluposti)...........e da-i posto su ateisti(ko i ja) nikad me ne smaraju sa onim glupostima tipa e idemo na slavu ovamo,idemo na slavu onamo.........
:D :D pljuge uzimam od keve,sa caletom locem pivo.....samo jos ne neznam kako da od keve izvucem kozni mantil sa bodljama -da mi samo ponekad da ga nosim-bitch :cry: ubila bi za to.......
eto tako dakle obozavam moje fosile :D
 
Ma u svadji sam s njima po ceo dan. :? To nervira i mene i njih, normalno, ali ja sam tako tvrdoglava i nemam dlake na jeziku i ne trpim kad mi neko popuje i soli pamet (iako znam da su, bar zasad, pametniji od mene... iskusniji... & stuff)... A oni ne vole kad im ja ,,odgovaram'', a ja prosto ne mogu da se suzdrzim da im kazem nesto na te njihove prozivke i vriske... Znaci... uzas. :cry: Mislim, ima dana kad se stvarno super slazemo i kad ih obozavam, ali nekad mislim da cu poludeti. Kad je sve OK, onda su i oni fer i korektni, nikad mi nisu uskracivali nesto sto stvarno zelim, bilo to materijalno ili ne. Oko cega se uglavnom svadjamo? Popis je dugacak, ali evo najcescih uzroka: moje svadje sa sestrom (da, pa... nekad ne mogu da je ,,prevaspitam'' recima pa je ogrebem ili udarim pljusku ili pocupam za kosu ili sutnem u cevanicu :twisted: :twisted: :twisted:, ali nije bome ni ona nevinasce :D ), zatim, zbog toga sto sam neuredna (oni to tako formulisu, ja vise volim da se to naziva ,kreativni haos' ali oni bas i ne smatraju da je kreativan :lol: Meni on savrseno ne smeta i dobro mi je od njega, ali njima smeta i te kako :D ), pa zato sto uspesno izbegavam pranje sudova, brisanje sudova, ljustenje krompira, rezanje luka itd... , zbog mnogo boravka za kompom i na netu, a i kad mi se zalomi koja dvojka, trojka... Znaci, sve u svemu, moj boravak kod kuce je veoma ,,veseo'' :D
 
pokojna:
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]

cale-panker,keva-metalka.........dakle likovi su nikad veci :D daju mi da radim sta ocu,skroz opusetno :) najvece su izvale kada treba da dodjem kuci jer oni idu na svirku 8) jedino tad i imam neko ogranicenje za izlazak........ali zato sam i ja korektna prema njima......jedino se izderu ako bas dibidus zabrljam nesto u skoli(misim na ponasanje-npr.kad sam sa ortakinjom trovala nekog lika i sl gluposti)...........e da-i posto su ateisti(ko i ja) nikad me ne smaraju sa onim glupostima tipa e idemo na slavu ovamo,idemo na slavu onamo.........
:D :D pljuge uzimam od keve,sa caletom locem pivo.....samo jos ne neznam kako da od keve izvucem kozni mantil sa bodljama -da mi samo ponekad da ga nosim-bitch :cry: ubila bi za to.......
eto tako dakle obozavam moje fosile :D
Tebi bas nije dosadno sa tvojima. :D :D :D
 
Cheaf:
pokojna:
botanichar:
Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. :arrow: [/u]

cale-panker,keva-metalka.........dakle likovi su nikad veci :D daju mi da radim sta ocu,skroz opusetno :) najvece su izvale kada treba da dodjem kuci jer oni idu na svirku 8) jedino tad i imam neko ogranicenje za izlazak........ali zato sam i ja korektna prema njima......jedino se izderu ako bas dibidus zabrljam nesto u skoli(misim na ponasanje-npr.kad sam sa ortakinjom trovala nekog lika i sl gluposti)...........e da-i posto su ateisti(ko i ja) nikad me ne smaraju sa onim glupostima tipa e idemo na slavu ovamo,idemo na slavu onamo.........
:D :D pljuge uzimam od keve,sa caletom locem pivo.....samo jos ne neznam kako da od keve izvucem kozni mantil sa bodljama -da mi samo ponekad da ga nosim-bitch :cry: ubila bi za to.......
eto tako dakle obozavam moje fosile :D
Tebi bas nije dosadno sa tvojima. :D :D :D
:D :D :D
 
ja se stalno svadjam sa mojima.. :lol: narocito sa kevom.. ona mi zena udje u sobu, ja pocnem da se derem, a nista mi nije uradila.. jadna zena.. sa caletom se svadjam.. ali s njim i mogu da pricam, jer sam vise na njega.. a keva me nervira jer mi vecito sere oko ocena!!! :x :x :x :x :x :evil: a ja nemam uopste tako lose ocene :roll: pa nemam!! :lol: 8)
 

Back
Top