Roditelji...
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: Roditelji...

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Roditelji...

Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. [/u]

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Bila je ova tema, al' nema veze

Uglavnom se svadjamo, a sve se zavrsi mojim histerisanjem koje uvek nadjaca njihovo urlanje i onda na kraju iz sve snage za sobom zalupim vrata kad odem negde i ne kazem gde, pa oni za nekih 20ak minuta zovu na mobilni koji iskljucim, pa kad mi dodje da ga ukljucim, onda mi stizu poruke o propustenim pozivima (uvek dvocifren broj) i SMSovi sa textovima tipa "Ajde vrati se kuci da na miru razgovaramo", onda se ja vratim, i ne razgovaramo, nego svako u svoju sobu i ta svadja se nikada vise ne spominje.....i tako u krug.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano

ja sam ``good girl`` ,ne svadjam se sa elternima,ali nisam ni nesto pretjerano poslusna....

Obećava
    Učlanjen
    14.03.2004.
    daleko,daleko.............................
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa kod mene je situacija solidna.nekad su tako dobri,al evo recimo sad je mama na mene jaaaako ljuta jer sam se "igrala"(tukla,al to mi tako zovemo)sa bratom,pa sam se malo dernjačila-malo više.

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

mama mi je luda ko struja,pa se super slazemo i sve mogu da joj pricam,cak me ponekad proziva da sam baba jer izlazim stalno na ista mesta sa istim drugaricama,nemam decka...a tata...pa on je namcor,al ga retko vidjam

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Roditelji...

Citat Original postavio botanichar
    Pazite sad!Ovako:na koji nacin i kako zivite sa svojim roditeljima , mislim da li se slazete "do jaja" ili ste u svadji sa njima kao ja pa skoro ceo dan...?Voleo bih da cujem vase situacije pa zato razmrdajte rucice i ............. [/u]

Kad daju kesh sve je OK...Ali kad.....E onda nastaju problemi.

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio d4ch4

Pa davko uravu si, ali problem je u tome sto je tesko dobiti kes bar sa moje strane

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio d4ch4

Pa davko uravu si, ali problem je u tome sto je tesko dobiti kes bar sa moje strane
    Znash ti kakav je moj Srecjko...EEE.....)))

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Caleta nemam , a kewa mi je cas cool i do yaya, a cas mi dodje da furnem od kuce
    U zescoj sam frci sa roditeljima tj. sa kewom!!!
    Jednom prilikom mi je rekla da joj je zao sto me je rodila (zamislite kako sam se osecao)
    A ja u sustini i nisam lose dete!!! :wink:

ARRRGHH MRZIM PUBERTET!!!!!!!!!! :x :x :x

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

they don't affect to me .....
    matori jer nece, matora jer me previse ceni ... sa te strane sam free-man

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio Shinoda
    eeeeeh .... kad budesh ovako matora kao ja voleces pubertet koji je prosao bas kao ja sad
    c c c c

shta ja umishljam

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citam vase komentare i mislim da li sam ja jedini.Situacija kod mene je ovaka:I otac i majka su dobri,daju mi para kolko ocu,kupe mi sto zelim(to su pre radili)i nikad se nisam posvadjo sa njima iz jednostavnog razloga sto bi me otac polomio i zavrsio bih u bolnici ako bih se posvadjo ili izdero na njih,ali inace me nisu nikad tukli,dobro samo kad sam bio mali i zasluzio sam.Inace su moji roditelji za pozeleti. 8)

Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    eeeeeh .... kad budesh ovako matora kao ja voleces pubertet koji je prosao bas kao ja sad
    c c c c

shta ja umishljam
    LJUDI JA NISAM ZENSKO!!!!!!!!!!!!
    OVO VEC POCINJE DA ME NERVIRA!!!!!! :x

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Da...Roditelji...Bilo je strasno,sve dok nisam pocela da zivim sa babom i dedom...Sada se sve pretvorilo u nocnu moru!Ne zna se ko je gori!Po ceo dan molim Boga za trenutak mira i tisine...

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moji roditelji,u stvari moja mama radi od 8:00h do 18:00h,ceo dan provodi sa svojim strankama hodajuci sa njima po raznim sudovima,samo proucava njihove slucajeve,sva je u papirima,puna nekih fascikala,to je uzas,dodje kuci jako nervozna,zato i dobro zaradjuje.Ali skoro je nikada ne vidjam!Uvek sam imala sve sto pozelim,ali to sto menjam mobilni skoro svakih mesec dana je dovodi do ludila.Ali sve u svemu,ona je super,i ima razumevanja za sve.Svadjamo se uglavnom oko nekih ne bitnih sitnica...

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moji roditelji,u stvari moja mama radi od 8:00h do 18:00h,ceo dan provodi sa svojim strankama hodajuci sa njima po raznim sudovima,samo proucava njihove slucajeve,sva je u papirima,puna nekih fascikala,to je uzas,dodje kuci jako nervozna.Skoro je nikada ne vidjam!Uvek sam imala sve sto pozelim,ali to sto menjam mobilni skoro svakih mesec dana je dovodi do ludila.Ali sve u svemu,ona je super kad je uporedim sa roditeljima mojih drugarica,za razliku od njih ima razumevanja za sve.Svadjamo se uglavnom oko nekih ne bitnih sitnica...

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Mesaju te sa Mike_girl :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Kako kada... Uglavnom se slazem sa njima,vise imaju problema sa mladjim bratom.Ja sam njihov ponos,poslusna i uspesna devojka ( ). Mada dodje i meni nekada "zuta minuta" pa onda leti perje po kuci,jer ja uglavnom cutim ali kada poludim... .Mama je stvarno OK zena,imamo odnos kao drugarice ali se zato tata cesto ponasa kao da je pao sa druge planete.

Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Citat Original postavio QchCK*a
    Mesaju te sa Mike_girl :wink:
    Ccc...SRAMOTA!!! :wink:

Obećava
    Učlanjen
    13.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

cale-panker,keva-metalka.........dakle likovi su nikad veci daju mi da radim sta ocu,skroz opusetno najvece su izvale kada treba da dodjem kuci jer oni idu na svirku 8) jedino tad i imam neko ogranicenje za izlazak........ali zato sam i ja korektna prema njima......jedino se izderu ako bas dibidus zabrljam nesto u skoli(misim na ponasanje-npr.kad sam sa ortakinjom trovala nekog lika i sl gluposti)...........e da-i posto su ateisti(ko i ja) nikad me ne smaraju sa onim glupostima tipa e idemo na slavu ovamo,idemo na slavu onamo.........
    pljuge uzimam od keve,sa caletom locem pivo.....samo jos ne neznam kako da od keve izvucem kozni mantil sa bodljama -da mi samo ponekad da ga nosim-bitch ubila bi za to.......
    eto tako dakle obozavam moje fosile

Obećava
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Hm...moji su do yaya,sve mi daju,svugde idem,radim sta hocu,sve mi kupuju,keva mi svaki dan kupuje majice itd,a svadjam se sa njima ko konj! haha

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Ma u svadji sam s njima po ceo dan. :? To nervira i mene i njih, normalno, ali ja sam tako tvrdoglava i nemam dlake na jeziku i ne trpim kad mi neko popuje i soli pamet (iako znam da su, bar zasad, pametniji od mene... iskusniji... & stuff)... A oni ne vole kad im ja ,,odgovaram'', a ja prosto ne mogu da se suzdrzim da im kazem nesto na te njihove prozivke i vriske... Znaci... uzas. Mislim, ima dana kad se stvarno super slazemo i kad ih obozavam, ali nekad mislim da cu poludeti. Kad je sve OK, onda su i oni fer i korektni, nikad mi nisu uskracivali nesto sto stvarno zelim, bilo to materijalno ili ne. Oko cega se uglavnom svadjamo? Popis je dugacak, ali evo najcescih uzroka: moje svadje sa sestrom (da, pa... nekad ne mogu da je ,,prevaspitam'' recima pa je ogrebem ili udarim pljusku ili pocupam za kosu ili sutnem u cevanicu , ali nije bome ni ona nevinasce ), zatim, zbog toga sto sam neuredna (oni to tako formulisu, ja vise volim da se to naziva ,kreativni haos' ali oni bas i ne smatraju da je kreativan Meni on savrseno ne smeta i dobro mi je od njega, ali njima smeta i te kako ), pa zato sto uspesno izbegavam pranje sudova, brisanje sudova, ljustenje krompira, rezanje luka itd... , zbog mnogo boravka za kompom i na netu, a i kad mi se zalomi koja dvojka, trojka... Znaci, sve u svemu, moj boravak kod kuce je veoma ,,veseo''

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio pokojna
    cale-panker,keva-metalka.........dakle likovi su nikad veci daju mi da radim sta ocu,skroz opusetno najvece su izvale kada treba da dodjem kuci jer oni idu na svirku 8) jedino tad i imam neko ogranicenje za izlazak........ali zato sam i ja korektna prema njima......jedino se izderu ako bas dibidus zabrljam nesto u skoli(misim na ponasanje-npr.kad sam sa ortakinjom trovala nekog lika i sl gluposti)...........e da-i posto su ateisti(ko i ja) nikad me ne smaraju sa onim glupostima tipa e idemo na slavu ovamo,idemo na slavu onamo.........
    pljuge uzimam od keve,sa caletom locem pivo.....samo jos ne neznam kako da od keve izvucem kozni mantil sa bodljama -da mi samo ponekad da ga nosim-bitch ubila bi za to.......
    Tebi bas nije dosadno sa tvojima.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio Cheaf
    Citat Original postavio pokojna
    Tebi bas nije dosadno sa tvojima.

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja se stalno svadjam sa mojima.. narocito sa kevom.. ona mi zena udje u sobu, ja pocnem da se derem, a nista mi nije uradila.. jadna zena.. sa caletom se svadjam.. ali s njim i mogu da pricam, jer sam vise na njega.. a keva me nervira jer mi vecito sere oko ocena!!! :x :x :x :x :x a ja nemam uopste tako lose ocene pa nemam!! 8)

Slične teme

1. Roditelji i sex!?!
    Autor chuncha u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 29.06.2012., 19:01
  2. :) Mi,kao roditelji
    Autor Sibil Vejn u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 744
    Poslednja poruka: 26.06.2012., 12:24
  3. RODITELJI
    Autor FrojdSigmund u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93